Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

No nie mam już sił, co za bezgraniczna tępota panuje wśród pokolenia smartfoniarzy. I to jest najśmieszniejsze - całe dnie walą w te swoje zaczarowane lustereczka i patrzą w nie 24/7, a nie potrafią wpaść na to, żeby kliknąć w drugi albo trzeci link z obrazem, bo pierwszy jest nieaktywny i dlatego włącza się p2p !!! No szok, bo to już któryś z kolei taki post, i w innych tematach Mr.T też notorycznie się to powtarza :OI Moja rada - jak jesteś zbyt ograniczony, żeby ściągnąć obraz systemu, która to operacja ogranicza się do jednego kliknięcia, to nie zabieraj się za jego instalację, bo na bank sobie nie poradzisz.

mbielak012 likes this

15 minut temu, Widzior napisał:

No nie mam już sił, co za bezgraniczna tępota panuje wśród pokolenia smartfoniarzy. I to jest najśmieszniejsze - całe dnie walą w te swoje zaczarowane lustereczka i patrzą w nie 24/7, a nie potrafią wpaść na to, żeby kliknąć w drugi albo trzeci link z obrazem, bo pierwszy jest nieaktywny i dlatego włącza się p2p !!! No szok, bo to już któryś z kolei taki post, i w innych tematach Mr.T też notorycznie się to powtarza :OI Moja rada - jak jesteś zbyt ograniczony, żeby ściągnąć obraz systemu, która to operacja ogranicza się do jednego kliknięcia, to nie zabieraj się za jego instalację, bo na bank sobie nie poradzisz.

A potem pytania w stylu, czemu mi mod strasznie muli, co to za okienko z zapytaniem (było raz u sromotnika na modach takie zapytanie czy system jest zainstalowany na ssd, a tu ktoś napisał komentarz "czy jeśli mam ssd to mam kliknąć TAK?") Także ludzie totalnie nie czytają i to jest straszne. 

Godzinę temu, Oczkins92 napisał:

Szkoda ,że nie ma pro wersji.Bo do 10 pro mam klucz

Nawet, gdyby była wersja LTSC PRO, to swój kluczyk mógłbyś sobie wsadzić. Poczytaj wpierw, co to jest LTSB/LTSC, to nie będziesz wypisywać głupot.

Następny, który nie wie co to jest ltsc.

Czy wy w końcu się ogarniecie?

LTSC - TO 1809 I NASTĘPNY ZA 2 LATA!

Aktualizacje do ltsc to tylko aktualizacje bezpieczeństwa + framewok, flash, defender itp - NIE FUNKCJI - i nie aktualizacje do nowych wersji windowsa - dlatego można śmiało - a nawet warto - korzystać z aktualizacji - update.

I jest oznaczony jako zaawansowany użytkownik.

Czytał chociaż post wyżej od Widziora?

5 godzin temu, Widzior napisał:

Nawet, gdyby była wersja LTSC PRO, to swój kluczyk mógłbyś sobie wsadzić. Poczytaj wpierw, co to jest LTSB/LTSC, to nie będziesz wypisywać głupot.

Nie wiedziałem nawet.Nie musisz swoich fantazji przedstawiać.

Po dwóch godzinach męczarni z aktywatorem poddaje się .. 

Jednak się udało.

1. START > CMD (JAKO ADMINISTRATOR)

2. WPISUJEMY KOLEJNO:

• slmgr /ipk M7XTQ-FN8P6-TTKYV-9D4CC-J462D
  • slmgr /skms kms8.msguides.com
  • slmgr /ato

Nie wiem dlaczego mój komputer nie działał razem z aktywatorem podanym w tematach.

qu3ntin, Fap, Kryszna and 1 other like this

Teraz, Marcin_89 napisał:

Po zmarnowaniu transferu

uwielbiam takie komentarze

kurcze człowieku zerknij ile ludzi pobralo i nie mialo propblemu tzn ze jest oki 

a problem pewnie po twojej stronie

pierwszy plik co prawda martwy ale dwa pozostale dzialaja bez problemu

12 minut temu, Marcin_89 napisał:

Po zmarnowaniu transferu na koniec błąd i lipa ze ściągnięcia...

Wyrzuć komputer za okno i zajmij się hodowaniem ziemniaków...może to ci w życiu wyjdzie lepiej. No co za ludzie :OI Podziwiam Mr.T, że ma jeszcze cierpliwość do takich pacjentów, ale na szczęście masa ludzi docenia jego pracę.

Dziękuję Mr.T, że wróciłeś. 

Po męczarniach na "zwykłym" Windowsie 10 Pro, wgrałem tą wersję. 

Póki co komputer zasuwa jak nigdy. Nie jest to najnowszy sprzęt (i5 4200m +4gb RAM), ale zamulał wcześniej okrutnie.

Mam jeden poważny problem z systemem (nie jest to marudzenie, może też ktoś tak miał).

Gaśnie mi ekran w różnych momentach. Głównie podczas obróbki w Photoshopie albo uruchomienia YouTube. 

Wgrałem już osobno sterownik grafiki ze strony producenta (mam zintegrowaną HD 4600). 

Nic nie pomogło. Obawiam się, że to Lightroom nie współpracuje.

4 minuty temu, maku napisał:

@dami7721 Wystarczy przeczytać temat... na stronie poprzedniej podałem link do aktywatora który działa. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i podążaj za wskazówkami 

Wielkie dzięki.Oczywiście nie przeczytałem wszystkiego no ale cóż to już po prostu wiek się daje we znaki