Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

13 godzin temu, Makarons napisał:

Ktoś podrzuci inny hosting?

Nie potrafię tego :OI 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

zamknij to okno i wciśnij "download this file (simple)" pojdzie max łączem, np przez IDM.

edit: dziwne, wczoraj w ten sposób pobrałem bez problemu.

image.png.8b2088aa06f72183d90effb45e18b987.png

Po raz Enty pisze 

zapomnijcie ze w LTSC 1809 bedzie tyle samo pocesów co w LTSB 1607

po prostu wiele pojedynczych procesow 1607 w 1809 zostalo rozbitych na elementy pierwsze dlatego zawsze bedzie ich wiecej

chyba ze zrobicie maxc kastrata ale to wasza wola

Ja pobieralem bez torrenta i bylo ok.

Od kiedy to teraz sie patrzy na liczbe procesow w windowsie ? Dopoki mi komp nie zamula i wszystko smiga to nie interesuje sie tym za bardzo.

Zreszta zawsze mozna niektore uslugi powylaczac.

Macie wersje okrojona na tyle ile sie da i jeszcze problem, zenua. 

51 minut temu, Gorth napisał:

Od kiedy to teraz sie patrzy na liczbe procesow w windowsie ?

No jak ludzie mieli 1 rdzeń, to się tym nie przejmowali, teraz mają 8/16 i jęczą. Ta sama psychoza panuje z szybkością uruchamiania się systemu, siedzą i stoperem mierzą.

16 godzin temu, Gorth napisał:

Od kiedy to teraz sie patrzy na liczbe procesow w windowsie ? Dopoki mi komp nie zamula i wszystko smiga to nie interesuje sie tym za bardzo.

Masz zupełną rację. Możesz też sobie kupić większy samochód i zainstalować w nim kibel z umywalką. Nie istotne że są niepotrzebne w samochodzie - ale kto bogatemu zabroni?

Przecież szybkość samochodu się nie zmniejszy. :biggrin3:

widze ze niektorzy nadal nie zrozumieli skad sie wiezła wieksza liczba procesów ale wiecej nie bede tlumaczył

jak dla was sie licza cyferki a nie sprawnosc i plynnosc działania systemu to juz nie moj problem 

Dzięki za system. Konkurencja też robi dobre modyfikacje ale do stabilnej pracy przy komputerze Twój mod Mr.T jest najlepszy. Niestety co tygodniowe updejty ze strony konkurencji trochę sprawiają wrażenie że znów coś w kolejnej kompilacji może nie działać. Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam! :)

P.S Ludzie chcieliby najlepiej mieć najszybszy windows z najmniejszą ilością procesów. A tak się niestety nie da ... chociaż jak użytkuję komputer naście lat to do tej pory może 2 razy patrzyłem na ilość procesów po wgraniu windowsa. Więc...

W dniu 7.09.2019 o 07:30, adrian54 napisał:

zainstalowałem i na starcie 130 procesów....i nie zainstalowałem jeszcze żadnego swojego programu wentylator na maksymalnych obrotach.

wracam na Windows 10 od Sromotnika.

Wracajac do liczby procesow, ja mam 108, a wentylatory leniwie sie kreca. :smokeing:

Chciałem zainstalować system, ale mam problem, że nie wyszukuje mi dysków i chce, żebym wskazał lokalizację sterowników. Sprawdzane na 2 komputerach. System wrzucałem przez YUMI.

19 minut temu, Baero napisał:

Chciałem zainstalować system, ale mam problem, że nie wyszukuje mi dysków i chce, żebym wskazał lokalizację sterowników. Sprawdzane na 2 komputerach. System wrzucałem przez YUMI.

nagraj pendrive za pomocą programu rufus

Godzinę temu, Baero napisał:

Chciałem zainstalować system, ale mam problem, że nie wyszukuje mi dysków

Kolejny bez elementarnej znajomości tematu zabiera się za instalowanie systemu -

Pewnie ktoś zaraz się dowali , ale czy instalował ktoś moze tą wersję na "starszym" sprzęcie ?? Obecnie siedzę już długo na modzie od Sromotnika, ale niestety tam się sporo rzeczy zaczyna sypać z czasem. Jeśli chodzi o wydajność "Sromotnika" u mnie - nie mam zastrzeżeń, jest ok dlatego szukam porównania czy jest w ogóle sens instalowania tego czy po prostu siedzieć dalej na kompilkach 170x. 

Lapka mam podpiętego pod TV , i używam głównie do ogladania filmów / TV ( program KODI ) + równocześnie przeglądarka itp itd. 

6 minut temu, Mr.T napisał:

to moze bys parametry podał

"starszy" ma szeroki zakres :D

No tak wybacz hahaha w sumie nie pomyślałem :D Obecnie lapek 8 gb ramu i3m390, dysk hdd . Sromo chodzi OK jak na moje potrzeby - filmy / tv w FHD również. Bo w sumie na tym mi zależy + równolegle zawsze coś robię , czy to przeglądarka czy inne badziewia odpalane z poziomu Kodi na przykład :) Zapewne i tak będę kastrował jeszcze lekko - tzn defender papa itp itd bez jakichś szaleństw ale jednak trochę jeszcze "ograniczyć" i zabezpieczyć :)

Jedyny system od Mr.T z którym mam problem.
Aktywator:
KMSPico - nie działa.
Windows Toolkit - nie działa
Digital License - nie działa 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - nie działa
Działa coś wgl ?

W dniu 6.09.2019 o 23:09, Makarons napisał:

Ktoś podrzuci inny hosting?

Nie potrafię tego :OI