Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

Wszystko śmiga, jest tylko jedno ALE - można tu jakoś aktywować/zainstalować na nowo Microsoft Store?

Chciałbym pograć w Forze Horizon 4, ale niezbyt jest możliwość, bo z tego co widzę Windows Store jest wywalony (chociaż nigdzie nie ma o tym informacji).

15 godzin temu, Fumon437 napisał:

czyli nie będzie możliwości w jakiś sposób tego "doinstalowania"?

Asystent Google potrafię wiele więcej 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Witam używam czyściocha ,ale właśnie będę  formata robić i myślę o tej wersji ,ale potrzebuję aplikacji xbox/pomocnik konsoli xbox czy da radę  ją zainstalować bez całego "sklepu" ?

21 godzin temu, Gorth napisał:

Elo, a ta wersja jest bez telemetrii I biometrii, no bo ten tego nie lubie byc szpiegowany jak kazdy :E

Żeby ustrzec się szpiegowania to musiałbyś przestać korzystać z internetu.Co do telemetrii I biometrii to raczej jest wycięta bo w poprzedniej wersji(1607)prezes wycioł.

Co za przyczyna że Rufus nie chciał zainstalować tego iso na mbr - wywala błąd na 1/3 instalacji. Na gpt instaluje bez problemu, ale instalator widzi dysk mbr i kaplica.

Dobrze że blaszak to poszło z płyty.

Czy ktoś z tutaj obecnych grywa w tibie? Podczas uruchamiania gry wywala mi błąd w podglądzie zdarzeń i na sek wyłącza się ekran, w Firefoksie wywalają się strony i wszystkie addony. Widać tylko uruchomienie start is back (hold esc…).

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nigdy z czymś takim się nie spotkałem. System instalowałem 2 razy, żeby niczego nie przeoczyć, ale wciąż to samo.

W innych grach tak bardzo tego nie widać, ale alt-tab trwa odczuwalnie dłużej niż na innych systemach/modach.

Gdyby nie ta niedogodność na pewno bym został dłużej na tym systemie, bo uruchamia się błyskawicznie i bardzo żwawo działa.

13 godzin temu, Wieniowaty napisał:

Co za przyczyna że Rufus nie chciał zainstalować tego iso na mbr - wywala błąd na 1/3 instalacji. Na gpt instaluje bez problemu, ale instalator widzi dysk mbr i kaplica.

Dobrze że blaszak to poszło z płyty.

Ja tez kiedys mialem cyrki z z Rufusem, moze cos zle ustawialem, nie wiem. Od tam tego czasu korzystam z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  i dziala bez problemu

Przeczytałem opis tego systemu oraz Wasze posty go dotyczące.

Powiedzcie proszę, czy ten mod ma usuniętą całą telemetrię i czy ten gów....ny szpiegujący szajs się nie włączy samoczynnie.

Nie chcę ani WU, ani sterowników z MS - nie chcę nawet ich defendera, że o ich sklepie nie wspomnę...

Nie chcę żeby mój system w ogóle się łączył z MS.

Chcę tylko mieć pewność, że MS nie będzie mi zaglądał do komputera bez mojej wyraźnej zgody.

Pozdrawiam serdecznie

qwer