Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

Na dellu e7270 system zachowuje się niestabilnie po włączeniu firefoxa lub brave. Exporer sie przeładowuje i następuje crash przeglądarki. System czysty, nic więcej nie ma. 

Witam szanownych użytkowników :) Nadszedł czas aby spróbować tego nieszczęsnego WIN10. Mam obecnie win7 pro z niewielkimi modyfikacjami i póki co chcę używać równolegle z Win 10 (kupuję osobny SSD tylko na WIN10). W związku z tym, mam kilka pytań odnośnie wersji LTSC.
Planuję kupić z tej strony: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] .

Wg. opisu jest to build 1803, a wersja od MR.T to build 1809. Jeśli dobrze rozumiem, to:
1. Ściągam wersję z powyższego tematu, instaluję i używam do aktywacji klucza który otrzymam z kupionej wersji, tak ? 
2.w jaki sposób najlepiej zainstalować WIN10 (dla przypomnienia instalacja będzie na czystym SSD, oprócz tego w kompie mam jeszcze 4 inne SSd-ki w tym 1 na M2.NVME, na którym mam postawiony obecny system) 7-kę instalowałem z botowalnego pena.
3. Jak wygląda sprawa z kluczem aktywacyjnym i dalszymi buildami/wersjami moda ? trzeba będzie coś kombinować ?
Wybaczcie te może infantylne pytania, ale z tą 10-ką to jakieś kombinacje alpejskie, chciałoby się wrócić do zmodowanego XP lite ;)
4. Mam 8 generację Intela - 8600K, LTSB podobnież nie wspierało tej generacji, ale z LTSC i obecnym buildem nie ma chyba żadnych problemów ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 

Jeśli chodzi o klucz to nie warto go kupować - jest tyle samo warty co aktywator. Będziesz miał tylko złudną nadzieje że masz super legalny system - dowiedz się co to jest ltsc, dla kogo i ile kosztuje prawdziwy legalny klucz.

2.Tak samo

4.Nie ma problemów.

W dniu 21.01.2020 o 23:18, Fabek napisał:

Na dellu e7270 system zachowuje się niestabilnie po włączeniu firefoxa lub brave. Exporer sie przeładowuje i następuje crash przeglądarki. System czysty, nic więcej nie ma. 

Zwiększ wirtualną pamieć w systemie albo ustaw rozmiar kontrolowany przez system. Uruchom ponownie komputer...u mnie pomogło  

Czemu nie moge pobrać z filesfm, pasek dochodzi do końca klikam save i wyskakuje pobieranie a za chwile niepowodzenie-system zajety. Opera i chrome zaraz na ie spróbuje. EDIT/ Na ie to w ogóle sie pobieranie nie odpala.

Witam,

Mam juz jakis czas tego windowsa i tez mam pare pytan. Sprzet zainstalowalem na Laptopie MSI GL75 95D, SSD, I7 9 generacji, GTX 1660Ti.

Najnowsze oprogramowanie do kart graficznych (panel sterowania GForce i Intel) sa dostepne tylko i wylacznie w Microsoft Store, co oznacza ze nie mozna ich zainstalowac na tym windowsie, wiec nie moge regulowac kolorow i kontrastu. Sterowniki oczywiscie mozna zainstalowac. Nie da sie chyba tego obejsc w tej wersji. Druga sprawa to problemy z instalacja kompozycji, np. tego nie moglem zainstalowac:

Podejrzewam, ze windows jest tak zmodyfikowany ze takie schematy kolorow nie instaluja sie po prostu. Nie jestem wielkim fanem kolorowych wodotryskow i tuningu optycznego, ale z ciemnym interfejsem lepiej mi sie pracuje. Moze komus sie udalo juz zmienic kompozycje na ciemna ( nie mowie o tej wbudowanej od Microsoftu bo jest ch***wa)?

5 minut temu, Gerald_Riv napisał:

Nie da sie chyba tego obejsc w tej wersji.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

co do kompozycji obcej musi byc system spatchowany

a standartowy sie nie zmienia bo usuniete sa tapety :D

11 minut temu, Gerald_Riv napisał:

Najnowsze oprogramowanie do kart graficznych (panel sterowania GForce i Intel) sa dostepne tylko i wylacznie w Microsoft Store,

Nieprawda, tylko trzeba umieć ściągnąć zwykłe sterowniki, a nie DCH. Mr.T dał ci link powyżej.

Super3511 likes this

W dniu 2.09.2019 o 08:40, Mr.T napisał:

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Windows-10-square.png

Mod "Win 10 1809 LTSC x64 2k19" zbudowany został na bazie "Windows 10 Enterprise 1809 PL" .

Wyjaśniam: Tego systemu na innej podstawie nie będzie, udostępniam tylko to na czym ja pracuje, więc nie marudzić...

że coś nie działa, jak odinstalować czy usunąć,

system na moje potrzeby u mnie działa wszystko co mi potrzeba.

Nieaktywowany

Zero opisywania - jak nie zainstalujesz to się nie przekonasz.

Zmiany względem oryginału:

- Zintegrowane wszyskie poprawki

- Uaktywniono pakiety DotNet. Framework

- Dodano HashCheck

- Dodano 7-zip,

- Dodano nowe funkcje w panelu sterowania HD tune Pro, Gpu-Z. Cpu-Z, Rufus i Konta zawansowane

- Dodano przydatne skróty pod PPM, 

- Zintegrowane StartIsBack 

- Usunięto Easy transfer

- Usunięto Język naturalny

Zdjęcia z vBox

===========================================================================================================================

- Doczyszczono "winsxs" plus kompresja tego folderu w Windows 10 - działa to wyśmienicie

- Pełne prawa administratora

- Wyłączony podpis cyfrowy

- Szybki start i zamykanie systemu

ISO waży około 3 Giga

Super system jak do tej pory najlepszy ze wszystkich 10. Dzięki za tak misterną robotę.