Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

W dniu 5.01.2020 o 15:43, GrelYk napisał:

Dokładnie @Mr. T 
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
strona sprawdzona sam tam kupuje.
No tak masz rację @[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] trzeba wiedzieć skąd pobierać, ale jak wiesz 90% ludzi nawet na tym forum sam widziałeś nie raz, że nie wiedzą skąd Windows nawet  pobrać :D a co mówić tu o aktywatorze. 

Moze  to bedzie spamowe pytanie, ale jak wyglada sprawa fizyczna z zakupiona tutaj licencja?
Dostane jakis dokument, czy coś - zapewne naklejek juz nie produkują haha :D
No i inne pytanie, czy tą licencja aktywuja tylko ta wersje LTSC? - tzn jesli aktywuja ja na tym modzie, to czy potem w razie aktualizacji modow, lu tez czystego iso LTSC - tez da sie aktywowac?
W jaki sposob docieraja licencje i skad? Wybrac opcje z vatem czy tez nie :D ?? 

3 godziny temu, _euphonic_ napisał:

czy tą licencja aktywuja tylko ta wersje LTSC?

Oczywiście, a jak myślałeś? Mod czy oryginał nie ma znaczenia w żadnym systemie, ani żadnym sposobie licencjonowania.

W dniu 12.01.2020 o 13:38, zbigniew59 napisał:

W LTSC są tylko aktualizacje bezpieczeństwa więc w niczym nie powinny przeszkadzać.

Nieprawda - są te same aktualizacje co do standardowego 1809, czyli zbiorcze, NET, service stack, flash: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

2 godziny temu, rustin napisał:

Czy w tej wersji jest możliwość ustawienia logowania za pomocą odciska palca ? laptop skaner posiada, hp 8470p

Jeśli sterownik Fingerprint obsługuje Win 10, to nie ma znaczenia rodzaj wersji, edycji, kompilacji.

Nie idzie tego systemu niczym aktywować.
Czy kłopot w tym, że laptop ma wbudowany klucz do wersji CORE?
HWID GEN wywala komunikat "Failed to determine licensing status. Please check if your system has any product key installed."

54 minuty temu, J3RZY napisał:

Czym najlepiej aktywować ten system?

Tym aktywatorem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]!eYk2XDMtiWzXLPqM7iLaa8gsKUWXGsG56nahkhyjqOc

AAct Portable - zadziałał wyśmienicie.Pozostaje jeszcze problem z komunikatem w ustawieniach "Tym ustawieniem zarządza Twoja organizacja. Skontaktuj się z administratorem, aby zyskać więcej informacji."Tym samym nie ma dostępu do Windows Hello i skonfigurowania czytnika linii papilarnych do logowania.

CZy ktoś jeszcze ma wrażenie, że internet chodzi jakoś gorzej?
U mnie, Comodo Internet Security Premium nie może przejść aktualizacji baz wirusw :(

44533082_2020-01-1522_45_25.png.17520562c8cbc22ac276c20b3f18d39f.png

2130351197_2020-01-1522_45_38.png.19e69b8e44ca47d06948d4847e7fefc2.png

Defendera mam wyłaczonego 

852766399_2020-01-1522_46_43.png.926b0103699161aaf473398a84b8afe2.png

a co myslicie o aktywacji przez cmd?    

slmgr.vbs -upk
    slmgr.vbs -ipk KEY
    slmgr.vbs -skms kms.cangshui.net
    slmgr.vbs -ato
    slmgr.vbs –dlv

Panowie.

Jak włączyć Windows hello w tym systemie?

Mam wszystkie sterowniki urządzeń zainstalowane, włącznie z czytnikiem linii papilarnych. Ale w ustawieniach mam tylko hasło i pin. Ustawienia hello są nie aktywne i mam żółty komunikat "Tym ustawieniem zarządza Twoja organizacja. Skontaktuj się z administratorem, aby zyskać więcej informacji."

Wykonałem kolejną czystą instalacje, w której zezwoliłem nas pełną diagnostykę nie tylko podstawową, bo wcześniej nie dało się tego zmienić. Nic to nie zmieniło i tym razem z pełnej nie mogę zmienić na podstawową. Komunikat jak w przypadku logowania i opcji hello.

Wiem, że to już stary system, ale może ktoś miał i rozwiązał ten problem. (niby pełne prawa admina a tu takie ograniczenia).

Czysta instalka, gra Fornita, syn chce mnie udusić.

Nie odpala i wywala komunikat, Kod błędu 30007 (usługa EasyAntiCheat nie może działać, jeżeli wyłączono wymuszanie podpisów sterowników).

Jakaś prosta recepta?

pozdrawiam

EDIT. Poradziłem sobie, ale może komuś się przyda:

Aby włączyć wymuszanie podpisów sterowników, uruchom następujące polecenia jako administrator i uruchom ponownie system Windows.

• bcdedit -set TESTSIGNING OFF
  • bcdedit -set NOINTEGRITYCHECKS OFF

A z drugiej strony dając on, zadziała to w przeciwną stronę?

zipp likes this

Proszę o pomocy

Posiadam lenovo l340 15irh i mam te wersje systemu ale potrzebne mi  zainstalować aplikacje DTS Sound Unbound  (dla lepszego dźwięku z głośników)a ta jest tylko w sklepie windows ... jest jakaś opcja bym zainstalował sobie to nie posiadając sklepu ??

Na dellu e7270 system zachowuje się niestabilnie po włączeniu firefoxa lub brave. Exporer sie przeładowuje i następuje crash przeglądarki. System czysty, nic więcej nie ma. 

Witam szanownych użytkowników :) Nadszedł czas aby spróbować tego nieszczęsnego WIN10. Mam obecnie win7 pro z niewielkimi modyfikacjami i póki co chcę używać równolegle z Win 10 (kupuję osobny SSD tylko na WIN10). W związku z tym, mam kilka pytań odnośnie wersji LTSC.
Planuję kupić z tej strony: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] .

Wg. opisu jest to build 1803, a wersja od MR.T to build 1809. Jeśli dobrze rozumiem, to:
1. Ściągam wersję z powyższego tematu, instaluję i używam do aktywacji klucza który otrzymam z kupionej wersji, tak ? 
2.w jaki sposób najlepiej zainstalować WIN10 (dla przypomnienia instalacja będzie na czystym SSD, oprócz tego w kompie mam jeszcze 4 inne SSd-ki w tym 1 na M2.NVME, na którym mam postawiony obecny system) 7-kę instalowałem z botowalnego pena.
3. Jak wygląda sprawa z kluczem aktywacyjnym i dalszymi buildami/wersjami moda ? trzeba będzie coś kombinować ?
Wybaczcie te może infantylne pytania, ale z tą 10-ką to jakieś kombinacje alpejskie, chciałoby się wrócić do zmodowanego XP lite ;)
4. Mam 8 generację Intela - 8600K, LTSB podobnież nie wspierało tej generacji, ale z LTSC i obecnym buildem nie ma chyba żadnych problemów ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 

Jeśli chodzi o klucz to nie warto go kupować - jest tyle samo warty co aktywator. Będziesz miał tylko złudną nadzieje że masz super legalny system - dowiedz się co to jest ltsc, dla kogo i ile kosztuje prawdziwy legalny klucz.

2.Tak samo

4.Nie ma problemów.