Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1809 LTSC x64 2k19

Recommended Posts

Na wszystkie swoje pytania znajdziesz odpowiedź, jak zainstalujesz i sprawdzisz na danym sprzęcie. Ogólnie to na LTSB/LTSC nie trzeba wyłączać WU, bo ściąga tylko łatki krytyczne, więc nawet nie jest to zalecane. Druga sprawa - jak kupisz najnowszy model laptopa, to może się okazać, że na starej kompilacji 1703 będą problemy ze sterownikami lub coś nie będzie działać, np. sterowniki grafiki NVidia do kart opartych na architekturze Turing (wymagają minimum 1709).

Dzis instalacja prosto z plytki zamiast z pena(szkoda sprzeciku ktory ma zawsze krotki zywot )

WINDOWS UPDATE BLOCKER w akcji-Swoje zrobil

Re-Loader Activator v2.6 Final w akcji-Aktywowal pieknie

System dziala elegancko

Tylko teraz szukamy jak odinstalowac Windows Defendera,sama dezaktywacja mnie nie interesuje( to co w Google jest slabiutkie) :)

2 godziny temu, marqku napisał:

Dzis instalacja prosto z plytki zamiast z pena(szkoda sprzeciku ktory ma zawsze krotki zywot )

WINDOWS UPDATE BLOCKER w akcji-Swoje zrobil

Re-Loader Activator v2.6 Final w akcji-Aktywowal pieknie

System dziala elegancko

Tylko teraz szukamy jak odinstalowac Windows Defendera,sama dezaktywacja mnie nie interesuje( to co w Google jest slabiutkie) :)

tym usuniesz defendera na stałe

18 godzin temu, Wywlekacz napisał:

tym usuniesz defendera na stałe

Znam ten skrypt uzylam go na swoim lapku ,ALE NIE Z TYM WINDOWSEM i wiem co on robi-Przeczytaj instrukcje i itp i itd-Potem doradzaj :)

Defender narazie wylaczony  i ani slychu ani widu o nim w systemie.Kupela zadowolona

czy przy zmianie moda tej samej wersji win (ale niekoniecznie kompilacji) i backupie program files+86,programData, appData, winSxS System32 syswow64 i regedit migracja zainstalowanych programów i ich ustawen się uda?

10 minut temu, Super3511 napisał:

Którą wersję systemu pobrać?

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, litości, kolejny :OI:OI:OI Pobierz wszystkie, i połącz je w jedną całość, tak będzie najlepiej :22

3 minuty temu, Widzior napisał:

Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, litości, kolejny :OI:OI:OI Pobierz wszystkie, i połącz je w jedną całość, tak będzie najlepiej :22

Szukałem odpowiedzi ale jej nie znalazłem. Jakbyś mógł odpowiedzieć na moje pytanie byłbym wdzięczny 

32 minuty temu, Mr.Straight napisał:

I nie przejmuj się tym gościem wyżej bo on ma problem ze soba od jakiegoś czasu

Forum służy do pomocy w rozwiązywaniu problemów, a nie lenistwa. Wystarczyło przejrzeć wcześniejsze posty, gdzie była dana odpowiedź na to pytanie wiele razy, no ale lepiej zaśmiecać temat milionem takich samych bezsensownych pytań!

Mr. dzięki za robotę:)

Jak pousuwać przyciski spod prawo-kliku? Aby Windows optycznie nie różnił się od standardowego? Chciałbym używać go w pracy, uniknąć niepotrzebnych pytań :)

image.png.53f749fad04c47cb8ab56ac9e8576bce.png

Pobrałem obraz ale mam problem z zainstalowaniem - próbowałem na czystym dysku w laptopie oraz na kompie stacjonarnym  na wirtualBox ten sam błąd co jest nie tak, czyżby ISO ściągnęło się z błędem ?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

20 minut temu, adasiek231 napisał:

czyżby ISO ściągnęło się z błędem ?

Albo błąd ISO, albo błąd podczas nagrywania na pendrive. Miałem tak dwa razy, przed każdym wgraniem nowego ISO na pena musiałem go wyzerować, bo błąd występował zawsze w tym samym miejscu, co jest dziwne, bo pendrive nie ma żadnych błędów.

1 minutę temu, DamixSan napisał:

Witam. Czy tylko ja nie mam w tej wersji Windows Store? Kurde, szukam już drugi dzień sposobu jak go przywrócić/zainstalować i wszystko kończy się fiaskiem...

ręce opadają, dosłownie :OI

W dniu 3.09.2019 o 18:00, Mr.T napisał:
W dniu 3.09.2019 o 17:55, Fumon437 napisał:

ALE - można tu jakoś aktywować/zainstalować na nowo Microsoft Store?

ale powiedz jak mozna dograc cos czego nigdy w tym systemie nei bylo

Ja tylko chciałem napisać, że wszystko mi śmiga bez problemu już drugi miesiąc. Jeśli ktoś ogarnie przed instalacją co jest i czego nie ma, a co działać nie będzie, to można zainstalować i w zasadzie zapomnieć.

W dniu 4.12.2019 o 12:57, dj1 napisał:

Mr. dzięki za robotę:)

Jak pousuwać przyciski spod prawo-kliku? Aby Windows optycznie nie różnił się od standardowego? Chciałbym używać go w pracy, uniknąć niepotrzebnych pytań :)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

właśnie mnie też to interesuje, czytałem opis na 1 stronie

i które ISO pobrać bo są 4 ?

Edited by 8rasta
edit

W dniu 2.09.2019 o 12:57, radzi11 napisał:

Jak pozbyć się tego defendera na stałe? xd Strasznie irytuje

Czemu Defender irytuje?

Uzywam go na paru kompach od paru lat i nie narzekam.

Nie zamula jak avast i kaspersky.