Jump to content
WinClub
mateusz14

Nie mogę zainstalować windows 7 na komputerze.

Recommended Posts

1 godzinę temu, woj_ani217 napisał:

Do serwisu  tam ci zainstalują !!!

Po co ty się za to zabierasz jak nie masz zielonego pojęcia  nawet  podstaw - najpierw  nauka a potem  " grzebanie "  tam gdzie trzeba i tam gdzie nie trzeba !  

Na jakiej podstawie  tak twierdzisz !?  instalowałeś to  " g***o "  !?  -  jak byś nazwał  winzgrozę  10 tak to bym Ci przyklasnął   a tak :doh: .

To  " g***o "  dlatego miał  użyć bo wystarczy  skopiować 1:1  na palucha i po bólu  na jego umiejętności i wiedzę  myślałem że wystarczy !?  ,ale widzę że i łopatą nie da rady  wytłumaczyć.

Koniec dyskusji na ten temat bo szkoda nerwów i zdrowia ma tu  poradniki  niech się uczy sam bo podanie nawet na tacy nie dociera.

Hahaha, masz rację chyba zbyt pochopnie palnąłem z tym gównem, sugerując się wypowiedziami innych, szczególnie kogoś kto kompletnie nie ma o tym pojęcia,  a samemu nie sprawdzając ;) 

Poza tym koniec tematu, chłopak miał aż za dużo powiedziane i jak o ścianę, jeszcze pieknie ci podziękował, i weź tu pomagaj. Mam nadzieje że moderator usunie cały post.

16 minut temu, User napisał:

Hahaha, masz rację chyba zbyt pochopnie palnąłem z tym gównem, sugerując się wypowiedziami innych, szczególnie kogoś kto kompletnie nie ma o tym pojęcia,  a samemu nie sprawdzając ;) 

Poza tym koniec tematu, chłopak miał aż za dużo powiedziane i jak o ścianę, jeszcze pieknie ci podziękował, i weź tu pomagaj. Mam nadzieje że modelator usunie cały post.

Widzę że skasowałeś to pytanie  o sterowniki ?

Tu masz te co  przerabiałem powinny   działać ?

podaj tam w temacie więcej szczegółów  to będziemy myśleć  coś z tym fantem.

18 minut temu, woj_ani217 napisał:

Widzę że skasowałeś to pytanie  o sterowniki ?

Tu masz te co  przerabiałem powinny   działać ?

podaj tam w temacie więcej szczegółów  to będziemy myśleć  coś z tym fantem.

Aj wiesz co zajmuję się kilkoma rzeczami na raz, i odpisując "młodemu" nie skupiałem się, czytałem posty co któryś, i sam głupoty pisałem. Dopiero po przeczytaniu od początku zobaczyłem co ja piszę haha, dlatego musiałem edytować swoje niektóre posty. Właśnie przeglądam Twój temat o sterach do 8 generacji, bawiłem się w zmianę wpisów w plikach tak jak ty, bo gdzies to już  w necie widziałem, ale dałem sobie spokój. Widzę że tobie coś tam się udało ;) Jak będę miał okazję to z chęcią stestuję ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information