Jump to content
WinClub
falkorikstv

Windows 10 x86/x64 1607 LITE + TABLET DOTYK TOUCH by falkorikstv&bat

Recommended Posts

Cześć, w współpracy oraz dzięki udostępnieniu plików od bat stworzyłem Windowsa 10 1607 w wersji Home, oraz wprowadziłem poprawki co do wersji bat:
- Działające czujniki, dotyk, klawiatura ekranowa
- Działający DirectPlay(Dla starych gier typu GTA SA)

- Na pulpicie po wgraniu mamy folder, a w nim: 7zip, Webowy instalator Opery(po wgraniu sterowników do WIFI i połączeniu do sieci)

- Przywrócona Galeria Zdjęć z Windowsa 7
- Przywrócone informacje o baterii z Windowsa 7

System stworzony na podstawie plików Bat-a z tego tematu: 

Specjalnie dla tabletów na Windows 10(Testowany na Asusie T100HA) stworzyłem specjalne wersje z pełnym wsparciem
Na T100HA wzrosła wydajność w porównaniu z 1803, oraz bateria trzyma mi około 6 godzin na youtube i graniu w The Sims 2(3 Letni T100HA więc wynik zadowalający)

Rzeczy które muszę poprawić to czcionki - czcionka do klawiatury ekranowej działa, lecz czcionka numeryczna powoduje problemy(lecz idzie z tym żyć ;) ) Gdy ogarnę jaka to klawiatura, poprawie i wrzucę nowszą wersje ;) + Bluetooth - tak, działa bluetooth, sprawdzone na padzie od PS4, problemem są głośniki bluetooth.

System po wgraniu zajmuje około:
2GB-x86/3.5GB-x64

2.5GB-x86/4GB-x64 - Wsparcie Dotyku
ISO zajmuje
815MB-x86/1.24GB-x64
840MB-x86/1.35GB-x64 - Wsparcie Dotyku

Wszystkie linki poniżej to adfly a pliki są na dysku Google ;)

Link x86: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
MD5: 95898594bc0fac418474a0591ba72649 *W10LITE-x86.iso

Link x64:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
MD5: 3136fb9de1dacefa7a1a41f18d61a1d6 *W10LITE-x64.iso

Link x86 Dotyk BETA(Prosze o przetestowanie i zdanie rezultatów na np. T100TA): [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
MD5: 1fb334d64ffd128f1f316c0f890638df *W10LITE-x86-TOUCH.iso

Link x64 Dotyk: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
MD5: 6775cd949cd6309cfb6fc8b50f54b252 *W10LITE-x64-TOUCH.iso

Wrzut ekranu świeżo po wgraniu windowsa:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

fajnywindows likes this

2 godziny temu, falkorikstv napisał:

Cześć, w współpracy oraz dzięki udostępnieniu plików od bat stworzyłem Windowsa 10 1603 w wersji Home, oraz wprowadziłem poprawki co do wersji bat:
- Działające czujniki, dotyk, klawiatura ekranowa
- Działający DirectPlay(Dla starych gier typu GTA SA)

- Na pulpicie po wgraniu mamy folder, a w nim: 7zip, Webowy instalator Opery(po wgraniu sterowników do WIFI i połączeniu do sieci)

- Przywrócona Galeria Zdjęć z Windowsa 7
- Przywrócone informacje o baterii z Windowsa 7

Specjalnie dla tabletów na Windows 10(Testowany na Asusie T100HA)
Na T100HA wzrosła wydajność w porównaniu z 1803, oraz bateria trzyma mi około 6 godzin na youtube i graniu w The Sims 2(3 Letni T100HA więc wynik zadowalający)

Rzeczy które muszę poprawić to czcionki - czcionka do klawiatury ekranowej działa, lecz czcionka numeryczna powoduje problemy(lecz idzie z tym żyć ;) ) Gdy ogarnę jaka to klawiatura, poprawie i wrzucę nowszą wersje ;) + Bluetooth - tak, działa bluetooth, sprawdzone na padzie od PS4, problemem są głośniki bluetooth.

System po wgraniu zajmuje około 4GB
ISO zajmuje 1.35GB

Link: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
MD5: 6775cd949cd6309cfb6fc8b50f54b252 *W10LITE-x64-TOUCH.iso

Wrzut ekranu świeżo po wgraniu windowsa:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Niedługo wstawie zdjęcie z wgranymi sterownikami z mojego 2 posta o T100HA gdzie widać już wsparcie dotyku ;)
Kończę wersje 32 bitową wersje, lecz tutaj ktoś musi przetestować bo T100HA nie ma sterowników dla 32 bitowego systemu ;) System będzie zajmować 2GB po wgraniu w wersji bez sprawnego dotyku oraz około 4GB z dotykiem, klawiaturą itp.

chyba chodziło ci o kompilacje 1903 a nie 1603, a co do bluetooth to w moim modzie jest dostępny tylko po zainstalowaniu sterowników trzeba włączyc obsługe bluetooth w "usługach (services)"

Godzinę temu, bat napisał:

chyba chodziło ci o kompilacje 1903 a nie 1603, a co do bluetooth to w moim modzie jest dostępny tylko po zainstalowaniu sterowników trzeba włączyc obsługe bluetooth w "usługach (services)"

Poprawiłem, to Windows 10 1607 tak jak w twoim poście.
Co do bluetooth to wiem że jest dostępny ale: wyłączony na start, tutaj włączony i w obu wersjach czy twojej, czy mojej nie działają słuchawki bezprzewodowe(testowane na Samsung Level U Pro)

spoko system ale sterowniki od wi fi popaprały mi się 

typie coś ty zrobił za system pod tablety jak żadne z twoich sterowników nie działa może do orginalnych driverów dla dotyku podał stery a nie 

1 godzinę temu, stanek71 napisał:

Da sie na tym modzie ogladac netfilx i hbogo,??

Probuje w Operze i mi nie idzie, filmiki z FB tez nie idą

YT odtwarza filmy

Moze da sie cos dograc?

chrome

W dniu 25.11.2019 o 15:46, sadawds napisał:

spoko system ale sterowniki od wi fi popaprały mi się 

typie coś ty zrobił za system pod tablety jak żadne z twoich sterowników nie działa może do orginalnych driverów dla dotyku podał stery a nie 

U mnie osobiście wszystkie sterowniki na Asusie T100HA, Acerze Aspire One 10 calowym tabie, oraz na Lenovo Mix 300 działają. Sterowniki do dotyku musisz sam ściągnąć dla swojego tableta ;)

W dniu 28.04.2020 o 20:33, stanek71 napisał:

Da sie na tym modzie ogladac netfilx i hbogo,??

Probuje w Operze i mi nie idzie, filmiki z FB tez nie idą

YT odtwarza filmy

Moze da sie cos dograc?

Na Operze nie ma wsparcia dla Netflixa, musisz używać Chrome-a. Po instalacji wrzuć na pena instalator chroma i tyle ;)