Jump to content
WinClub
laryflinta

Win 10 Oficjalna Najnowsza Kompilacja

Recommended Posts

2 minuty temu, Devi7 napisał:

We Wrześniu ma dopiero wyjść nowa aktualizacja obecna to wersja 1903 kompilacja 18362.267

To jak wyjdzie cos z oficjalek nowego możesz się tu podzielić bedę wdzięczny

wypalam sobie wtedy plytke robie pendriva i jestem happy

Zaoszczędza mi to dużo pracy w pracy :D

1 minutę temu, laryflinta napisał:

Możesz smialo instalować to co ci wysłałem i zrobic aktualizacje potem ja aktualnie korzystam z tego co ci napisałem powyżej i z tego samego źródła pobrałem i instalowałem system program do robienia pendriva to polecam rufusa wszystko działa bez problemu.

2 minuty temu, laryflinta napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] na tej stronce sobie sam zrobisz najnowszy system

1 minutę temu, marcin19883 napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] na tej stronce sobie sam zrobisz najnowszy system

nic nie chce sam 

Chce takie jak sam pan B Microsoft stworzyl :OI

3 minuty temu, Devi7 napisał:

Możesz smialo instalować to co ci wysłałem i zrobic aktualizacje potem ja aktualnie korzystam z tego co ci napisałem powyżej i z tego samego źródła pobrałem i instalowałem system program do robienia pendriva to polecam rufusa wszystko działa bez problemu.

zalezy ja uzywam rufusa do mbr pena

bo tu gdzie potrzebuje uzywaja malych dyskow i starszych kompow wiec tak mi wygodniej

ale polecam robic pena z MCT poniważ jest uniwersalny w rufusie wybierasz mbr czy gpt i tu musialbym miec dwa jak bym chcial uefi/gpt postawic

Oki doki wszystko jasne jak wyjdzie cos nowego z microszitu to wrzuccie tu tylko pamietajcie oficjal 100%

6 minut temu, laryflinta napisał:

nic nie chce sam 

Chce takie jak sam pan B Microsoft stworzyl :OI

Przecież to skrypt co sam wszystko robi. Paczki pobierają się z strony Microsoftu. To system bez modów. Czysty z aktualizacjami najnowszymi.

1 minutę temu, marcin19883 napisał:

Przecież to skrypt co sam wszystko robi. Paczki pobierają się z strony Microsoftu. To system bez modów. Czysty z aktualizacjami najnowszymi.

Jestem staroświecki wole czyste iso z sumami kontrolnymi dane mi tutaj do ręki :OI

10 minut temu, laryflinta napisał:

Jestem staroświecki wole czyste iso z sumami kontrolnymi dane mi tutaj do ręki :OI

Ja ci mojego obrazu nie dam, bo mam za wolny net. Upload by trwał chyba dobę. To pobieraj z tej stronki [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Masz oficjalne obrazy z poprawkami i sumami.

15 minut temu, marcin19883 napisał:

Ja ci mojego obrazu nie dam, bo mam za wolny net. Upload by trwał chyba dobę. To pobieraj z tej stronki [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Masz oficjalne obrazy z poprawkami i sumami.

Zalozylem taki temat wystarczy ze mi tu podasz linka do oficjala i bedzie git :lUvxz:

Zawsze możesz iso wrzucić na google drive polecam transfer w miare solidny i kazdy dzis moze zalozyc gmaila

1 minutę temu, laryflinta napisał:

Zalozylem taki temat wystarczy ze mi tu podasz linka do oficjala i bedzie git :lUvxz:

Zawsze możesz iso wrzucić na google drive polecam transfer w miare solidny i kazdy dzis moze zalozyc gmaila

To są oficjalne obrazy na innym hostingu. Nie chce ci się wejsć na stronkę?

Teraz, marcin19883 napisał:

To są oficjalne obrazy na innym hostingu. Nie chce ci się wejsć na stronkę?

rozgryzles mnie 

Sluchaj ja juz mam najnowsza kompilacje o ktorej pisalem na poczatku posprawdzalem i na dzien dziejszy nic nowego nie ma mam wszystko co mi trzeba 

Prosiłbym jak sie cos pojawi nowego z latkami z oficjala wtedy linka

DZIĘKUJĘ Na dzis nie ma co ciągnąć tematu bo nic nie ma nowszego

W dniu 26.07.2019 o 11:24, kp1971 napisał:

z MCT kompilacja zgadza się z tą na dzień dziejszy to moj najnowszy oficjal

W przypadku Win 10 nie ma co gonić za najnowszym obrazem. Aktualizacja zbiorcza jest tylko jedna i zastępuje każdą wcześniejszą. Analogicznie aktualizacja service stack i aktualizacja zbiorcza NET.

Pobierasz obraz oficjalny i integrujesz aktualizacje lub pobierasz je z WU po zainstalowaniu - efekt ten sam.

30 minut temu, wiktorynek napisał:

W przypadku Win 10 nie ma co gonić za najnowszym obrazem. Aktualizacja zbiorcza jest tylko jedna i zastępuje każdą wcześniejszą. Analogicznie aktualizacja service stack i aktualizacja zbiorcza NET.

Pobierasz obraz oficjalny i integrujesz aktualizacje lub pobierasz je z WU po zainstalowaniu - efekt ten sam.

Ja potrzebuje bo instaluje duzo nowych komercyjnych kompow i chce zawsze mieć najnowsza co wyjdzie i musze miec oryginalna kompilacje w razie wu

Zreszta ja tak lubie i chce i tylko zalozylem temat by prosic o nowa wersje a nie tlumaczyc sie chcesz to wrzucic nie chcesz nie wrzucisz:OI

Oryginalny obraz + WU i masz nadal oryginał. Ten najnowszy obraz w praktyce nic nie daje - i tak zawsze pobiera z WU.

P.S. Integracja odbywa się przez DISM czyli jedyne możliwe rozwiązanie - oficjalne od MS. ;)

5 minut temu, wiktorynek napisał:

Oryginalny obraz + WU i masz nadal oryginał. Ten najnowszy obraz w praktyce nic nie daje - i tak zawsze pobiera z WU.

jestem tak przyzwyczajony ze nowa oryginalna taka oficjalna kompilacja w calosci do kupy najbardziej mi odpowiada

Czuje sie sie lepiej jak instaluje z takiego iso i tyle nie interesuje mnie co lepsze co nie

Każdy lubi co innego ja działam po swojemu i tyle nie ma co cignąć tematu

CHce tylko żeby ktoś mi napisał jak będzie co nowego

Godzinę temu, michalson31 napisał:

A słuchajcie najpierw z oryginalnego klucza Hp  win 7 professional zaktualizowalem do win 10 Professional i czy bede mogl dalej zaktualizować do najnowszej wersji na tym samym kluczu mi pójdzie?

Można na czysto instalować z płyty Windows 10 i gdy ten poprosi o klucz, podać ten od Windows 7. System sam po kluczu rozpozna, czy to jest Windows Home czy Pro i taką wersję zainstaluje. Po połączeniu się z Internetem, aktywuje.

A po co aktualizować dobre stabilne systemy (Windows 7 i 8.1) do tego gniota z ciągłymi problemami. :D

9 godzin temu, marcelgg napisał:

Można na czysto instalować z płyty Windows 10 i gdy ten poprosi o klucz, podać ten od Windows 7. System sam po kluczu rozpozna, czy to jest Windows Home czy Pro i taką wersję zainstaluje. Po połączeniu się z Internetem, aktywuje.

A po co aktualizować dobre stabilne systemy (Windows 7 i 8.1) do tego gniota z ciągłymi problemami. :D

Nie przyjmie przy starcie instalacji systemu, na początku zaznaczasz nie mam klucza instalujesz. Później wchodzisz w ustawieniach aktywacja zmień klucz i tu wpisujesz

Ale po co w ogóle (gdziekolwiek klucz wpisywać)?

Przecież sama zmiana systemu na nowszy tego nie wymaga. Tak jak napisał Pan laryflinta, wystarczy

wybrać "Nie mam klucza...", ale potem nie trzeba go wcale używać z poziomu opcji "Zmień klucz...".

Ona jest poręczna w wypadku zmiany sprzętu, a Pan michalson31 o takiej operacji nie wspomina.

W sytuacji tylko zmiany systemu (o tym w poście mowa), po zakończeniu instalacji i uzyskaniu połączenia z siecią

system zostanie aktywowany bezobsługowo.

26 minut temu, jednorazowiec napisał:

Ale po co w ogóle (gdziekolwiek klucz wpisywać)?

Przecież sama zmiana systemu na nowszy tego nie wymaga. Tak jak napisał Pan laryflinta, wystarczy

wybrać "Nie mam klucza...", ale potem nie trzeba go wcale używać z poziomu opcji "Zmień klucz...".

Ona jest poręczna w wypadku zmiany sprzętu, a Pan michalson31 o takiej operacji nie wspomina.

W sytuacji tylko zmiany systemu (o tym w poście mowa), po zakończeniu instalacji i uzyskaniu połączenia z siecią

system zostanie aktywowany bezobsługowo.

Racja zapomniałem napisać że raz aktywowany aktywuje się sam przy nowej instalacji 

Miałem na myśli czystą instalke na nowym sprzęcie

wracając do tematu to na dzień dzisiejszy mamy niżej wymienione najnowsze wersje/kompilacje 

EFTCo2uXUAEWWPX.png

ponieważ do wersji 1903 nie wchodzi poprzez WU ostatnia kompilacja to tu linki 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

35 minut temu, renatan napisał:

wracając do tematu to na dzień dzisiejszy mamy niżej wymienione najnowsze wersje/kompilacje 

ponieważ do wersji 1903 nie wchodzi poprzez WU ostatnia kompilacja to tu linki 

Dzięki ściągam zbiorczą aktualizacje

A czy pełna płyta instalacyjna jest jakaś nowsza niż ta z lipca ?

tu jest np. do obrazu wersji final pro [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

po odpaleniu trzeba faktycznie cierpliwości az po ok 15-20 min utworzy katalog ISOFOLDER i tam jest juz najnowsza wersja