Jump to content
WinClub
peerik

Komputer do gier zamiast Xbox One S 3-3,5tys

Recommended Posts

4 godziny temu, peerik napisał:

Jeżeli chodzi o GTX 1060.. czy to Asus czy Gigabyte nie ma większej różnicy poza ceną?

Zasilacz powinien wystarczyć faktycznie ten 550w nawet po dołożeniu następnych dysków.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

co do kart to u mnie wygląda to w takiej kolejności jeżeli chodzi o vendorów
Zotac
ASUS (seria Strix)
MSI
EVGA
Palit 
Gigabyte

Do zamknięcia, dziękuję wszystkim za pomoc. Jutro przychodzi do mnie. Mam nadzieję że będę zadowolony przez lata ;)

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Kupiony z GTX 1060 od Asusa, tutaj mnie znienawidzicie za wersję "turbo". Dla mnie hałas jest mały, nie mam porównania z lepszymi, a różnica wydajności dla mnie rzędu 2/5fps jest mała (czy to jest 45 a 50fps jest ok)

Przetestowałem standardowo swoją ulubioną forze horizon 4, wszystko na max, wyżej się nie da, zblokowane do 60fps, spadnie do 45fps i niżej już nie, jedynie przy wyścigu w deszczu w trakcie nocy.

Watch Dogs 2 niestety na max już nie idzie, ale wysokie/ultra pomieszane już mam 40-50fps, też dla mnie super.

Sprzęt jest dla mnie naprawdę szybki, sprostał moim oczekiwaniom na tą chwilę, czuję że w co będę chciał zagrać do średnich ustawień nie zejdę. Grafika jak będzie słabym gardłem zostanie zmieniona na lepszą kiedy przestanie wystarczać.

Dziękuję wszystkim za pomoc. Teraz tylko muszę kupić dobrą klawiaturę bezprzewodową i myszkę, ale z tym dopiero za jakiś czas wrócę z tematem abyście mi polecili gdy będę miał określony budżet i będę gotów na zakup.

Nie żałuję zakupu i o to właśnie chodziło ;)