Jump to content
WinClub
sobol_14

Windows 7 NiKKa + wsparcie Ryzen Master co jest namieszane ?

Recommended Posts

Wiadomość Kierowana do NIKKa ale upubliczniam w celu rozwiązania wątpliwości i otrzymania opinii.

Cześć, mam pytanie a zarazem spostrzeżenie nie wiem czy to już zostało odkryte czy jeszcze nie albo może ja coś źle robię. Do rzeczy ostatni raz korzystałem z Twojego Win 7 (któraś wersja z 2017r chyba sierpień). System wszystko super śmigało na platformie
Asus Prime X370 Pro + Ryzen 1600. (sterowniki od producenta + pierwsza wersja aplikacji Amd Ryzen Master ------ WSZYSTKO DZIAŁA) .
(w panelu sterownia dodatkowa opcja zasilania optymalizowana pod Ryzen)

Mijają 2 lata. Coś mnie podkusiło aby wgrać nowszą wersję Ryzen Master...niespodzianka kasuje stara wersję a nowsza nie chce się wgrać w system jakieś błedy. Po wielu próbach stwierdzam - stawiam nowy system biorę aktualną wersję z 18 czerwca od NiKKa Win7.  Nowy system już stoi (ten z czerwca 2019)
.....próba instalacji aktualnego Ryzen Mastera udana ale odpalenie aplikacji kończy się bluescrenem systemu i nie jest możliwy nawet do odpalenia po restarcie...wali bluescrean. System odpala się tylko w trybie awaryjnym (reanimuje działanie systemu "punktem przywracania" z przed instalacji Ryzen Master)

Odnośnie powyższego próbowałem 2 krotnie stawianie systemu i walka z instalacją Ryzen Master problem jest ten sam... teraz moje pytanie czy Microsoft namieszał coś specjalnie w nowych łatkach dla WINDOWS7 osatnimi czasy - nie mogę korzystać z tego narzędzia Ryzen Master a w dodatku wyświetla mi komunikat, że ten procesor nie jest obsługiwany.... czy ktoś miał podobny problem coś wiadomo o tym ? Chodzi mi że kiedyś było wsparcie Plan zasilania + ta aplikacja do zarządzania i podgląd ustawień lepsza optymalizacja dla GIER. Aktualnie nici.... jak jest z tym u innych czy ja coś źle robię, może to ktoś zweryfikować ?

Bardzo się uciesze jak przeczytasz moje wypociny i dostane odp :) 
pozdrawiam.