Jump to content
WinClub
sobol_14

Windows 7 NiKKa + wsparcie Ryzen Master co jest namieszane ?

Recommended Posts

Wiadomość Kierowana do NIKKa ale upubliczniam w celu rozwiązania wątpliwości i otrzymania opinii.

Cześć, mam pytanie a zarazem spostrzeżenie nie wiem czy to już zostało odkryte czy jeszcze nie albo może ja coś źle robię. Do rzeczy ostatni raz korzystałem z Twojego Win 7 (któraś wersja z 2017r chyba sierpień). System wszystko super śmigało na platformie
Asus Prime X370 Pro + Ryzen 1600. (sterowniki od producenta + pierwsza wersja aplikacji Amd Ryzen Master ------ WSZYSTKO DZIAŁA) .
(w panelu sterownia dodatkowa opcja zasilania optymalizowana pod Ryzen)

Mijają 2 lata. Coś mnie podkusiło aby wgrać nowszą wersję Ryzen Master...niespodzianka kasuje stara wersję a nowsza nie chce się wgrać w system jakieś błedy. Po wielu próbach stwierdzam - stawiam nowy system biorę aktualną wersję z 18 czerwca od NiKKa Win7.  Nowy system już stoi (ten z czerwca 2019)
.....próba instalacji aktualnego Ryzen Mastera udana ale odpalenie aplikacji kończy się bluescrenem systemu i nie jest możliwy nawet do odpalenia po restarcie...wali bluescrean. System odpala się tylko w trybie awaryjnym (reanimuje działanie systemu "punktem przywracania" z przed instalacji Ryzen Master)

Odnośnie powyższego próbowałem 2 krotnie stawianie systemu i walka z instalacją Ryzen Master problem jest ten sam... teraz moje pytanie czy Microsoft namieszał coś specjalnie w nowych łatkach dla WINDOWS7 osatnimi czasy - nie mogę korzystać z tego narzędzia Ryzen Master a w dodatku wyświetla mi komunikat, że ten procesor nie jest obsługiwany.... czy ktoś miał podobny problem coś wiadomo o tym ? Chodzi mi że kiedyś było wsparcie Plan zasilania + ta aplikacja do zarządzania i podgląd ustawień lepsza optymalizacja dla GIER. Aktualnie nici.... jak jest z tym u innych czy ja coś źle robię, może to ktoś zweryfikować ?

Bardzo się uciesze jak przeczytasz moje wypociny i dostane odp :) 
pozdrawiam.      

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information