Jump to content
kubulwg

Kiano Elegance 11.6 360 ogromny problem ze sterownikami po LTSB

Recommended Posts

Postanowiłem wgrać LTSB od Sromotnika, sformatowalem cały dysk i postawiłem system, niestety brakuje wifi, dotyk i dźwięk nie działa, regulacja jasności i dźwięku nic nie robi. Potem wgrałem LTSB od a team i ten sam problem. Wgrałem najnowszą 10 z media creation toola nadal to samo, jedynie wpadłem na pomysł żeby w menedżerze urządzeń zainstalować i fakt zainstalowało kilka może kilkanaście ale nadal są 4 nieznane urządzenia i jakieś 2 których nie pamiętam nazwy, jedyne co to naprawiło to Wiki zaczęło działać. Może ktoś pomóc?

Godzinę temu, kubulwg napisał:

Postanowiłem wgrać LTSB od Sromotnika, sformatowalem cały dysk i postawiłem system, niestety brakuje wifi, dotyk i dźwięk nie działa, regulacja jasności i dźwięku nic nie robi. Potem wgrałem LTSB od a team i ten sam problem. Wgrałem najnowszą 10 z media creation toola nadal to samo, jedynie wpadłem na pomysł żeby w menedżerze urządzeń zainstalować i fakt zainstalowało kilka może kilkanaście ale nadal są 4 nieznane urządzenia i jakieś 2 których nie pamiętam nazwy, jedyne co to naprawiło to Wiki zaczęło działać. Może ktoś pomóc?

Użyj tego programu do instalacji sterowników [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zrobiłem tak jak napisałeś, wykrył ponad 20 aktualizacji, wszystkie pobrało i zainstalowało. Pojawiła się kontrola jasności klawiszami i zaczął działać dotyk, ale nie tak jak powinien (jeśli robię w górę on w dół, w prawo on w lewo i tak dalej), a dźwięk nadal nie działa mimo pobranych sterowników. W menedżerze urządzeń nie ma żadnych nieznanych urządzeń, a przy ikonie głośnika na paski jest brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio.