Jump to content
Kocurek7979

Jakie polecacie dobre programy antywirusowe na systemy Windows?

Recommended Posts

Witam.

Jak w temacie. Poszukuję dobrego programu antywirusowego na systemy Windows 7 oraz Windows 10. Kończy mi się za kilka dni ESET Internet Security Premium w wersji próbnej (zarejestrowany na e-mail). Przyznam, że program jest dość ciekawy ze sporą możliwością detekcji zagrożeń. Wchodziłem na stronę www.eset,pl aby sprawdzić cenę zakupu tego programu. Cena tego wynosi ok. 250 zł na jeden rok.

Na systemie Windows zainstalowałem F-Secure. Jeszce go nie kupiłem. Z tego co zauważyłem to ochrona bankowości internetowej w tym programie jakoś się "dziwnie zachowuje". W programie ESET Internet Security Premium działa ta funkcja bez żadnego problemu. Jest to dla mnie ważne np. przelewy internetowe, sprawdzanie konta, poczty internetowej, Allegro. Do programu ESET Internet Security Premium nie znalazłem działających kluczy, key generatorów ( tak wiem ...).

Może ktoś poleci inny podobnie dobry program - uprzedzam, że Kaspersky mnie nie interesuje, znany ze szpiegowania. Norton kiedyś miałem, system operacyjny działał dość wolno.

Jeżeli opisany wątek był już poruszany to sorki, szukałem na Forum, nie trafiłem na to co mnie interesuje.

32 minuty temu, Kocurek7979 napisał:

Kończy mi się za kilka dni ESET Internet Security Premium w wersji próbnej

Zostań przy nim.A metody są różne.:)

A propos  defendera,jak ktoś chce.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

LAGUNA pisze:

Cytat

Zostań przy nim.A metody są różne.:)

Bardzo chętnie przy nim zostanę. Chciałbym spytać o te metody. Pisałem o cenie na stronie internetowej tego programu. Metodą pozostania przy tym programie jest wspomniany sklep internetowy, czy są metody, o których ja nie wiem? Szukałem kluczy na pewnym znanym forum internetowym z programami - podawane tam klucze już wygasły, nowych nie znalazłem. Mógłbym wiedzieć o jakich innych metodach wspominasz? Podejrzewam, że nie tylko ja byłbym nimi zainteresowany. Nawiasem mówiąc program ten jest na topie programów antywirusowych.

22 minuty temu, Kocurek7979 napisał:

Bardzo chętnie przy nim zostanę. Chciałbym spytać o te metody.

Chociażby odinstalowanie go i ponowna instalacja.(to zabawa)

A nawet bez antywirusa zostawić i skanować skanerem online

13 minut temu, LAGUNA napisał:

Chociażby odinstalowanie go i ponowna instalacja.(to zabawa)

A nawet bez antywirusa zostawić i skanować skanerem online

Tak, ale ja się zarejestrowałem w tym programie na mój adres e-mail. Drugi raz ten numer to raczej nie przejdzie, mają już mój adres e-mail w ich bazie :(

ja dlugo uzywalem aviry z darmowych a platnych tylko eset znow komercyjnie moge polecic darmowego comodo bo ma on licencje do uzytku w firmach free

5 godzin temu, Kocurek7979 napisał:

Tak, ale ja się zarejestrowałem w tym programie na mój adres e-mail. Drugi raz ten numer to raczej nie przejdzie, mają już mój adres e-mail w ich bazie :(

aby aktywować licencje na eseta nikt ci nie każe podać prawdziwego emaila metoda 2 to zmiana wersji np na IS bo łatwiej o klucze

W dniu 3.07.2019 o 01:57, Vipcioo napisał:

Eset wygląda mi na najbardziej stabilną platformę obecnie.

Ja też tak uważam. Przez pewien czas skończyła mi się licencja na niego i spróbowałem innych programów antywirusowych. Nie byłem z nich za bardzo zadowolony. W końcu kupiłem legalną licencję na ten program, tania nie była. Teraz jestem z tego programu najbardziej zadowolony, polecam go także innym. Jest to wersja ESET Internet Security.

Godzinę temu, Kocurek7979 napisał:

Ja też tak uważam. Przez pewien czas skończyła mi się licencja na niego i spróbowałem innych programów antywirusowych. Nie byłem z nich za bardzo zadowolony. W końcu kupiłem legalną licencję na ten program, tania nie była. Teraz jestem z tego programu najbardziej zadowolony, polecam go także innym. Jest to wersja ESET Internet Security. 

Najtańsze legalne licencje zawsze na mojosoft.com.pl no chyba że mowa o GDATA to wtedy cyber-sklep.pl

Jak ktoś jest zainteresowany i bardzo chce,to w 

Niezbędniku na czerwiec-lipiec 2019
Jest
ESET Internet Security na 2019 rok - pakiet bezpieczeństwa zawierający antywirus NOD32 w ramach akcji antywirus na rok za darmo

Windows Defender w Windows 10 w zupełności wystarcza moim zdaniem - kiedyś uparcie twierdziłem odwrotnie. Jednak od dłuższego czasu na laptopie siostry nie instalowałem nic innego i zero infekcji.