Jump to content
WinClub
obnibus

Win A 10 Home & Pro x64 Classic & ModernUI - Version

Recommended Posts

W dniu 11.08.2019 o 10:43, 0skila napisał:

Zezwolić na instalację  lipcowej poprawki KB4505903, czy może coś "namieszać"? Obecnie używam Winowsa Pro 10 w wersji Classic.

nie instaluj żadnych poprawek najlepiej zablokuj Windows Update

Witam, na wersji modern jakim sposobem można wywalić kafelki? Tak żeby działał sklep,xbox i np Forza.
Warto teraz instalować ta wersje czy czekać na coś "nowszego" ?:P
Nie ukrywam ze PC potrzebuje do pracy takze robienie formatu i stawianie systemu co chwile nie jest mi na reke

Pozdrawiam

1 minutę temu, Guli911 napisał:

Nie ukrywam ze PC potrzebuje do pracy takze robienie formatu i stawianie systemu co chwile nie jest mi na reke

Czyli odradzam mody, a tym bardziej mody win 10

Odkąd siedzę na win10 mam tylko modyfikowane wersje. Nie potrzebuje tych scierw od M$ typu telemetrie onedrive itp zbedne zamulajace rzeczy.

Edit//

Ogólnie do tej pory nie narzekałem na mody bo wszystko mi na nich działało, prócz teraz Forzy i jednego programiku który mi się krzaczy co jakiś czas. Na 7 juz nie mam zamiaru wracać :P

Nie wiem bo wywalilem aplikacje metro zostawiajac tylko sklep i xbox zeby forza dzialala.

Pytanie do autora: "7zip, Uncloker , StartIsBack - ( wersja standardowa ) , Notepad2, HashChek, TakeOwnershipEx, Pełne prawa administratora - ( wersja standardowa ) , Tweaki poprawiające komfort pracy "  Gdzie to jest w wersji modern ?

43 minuty temu, Guli911 napisał:

Nie wiem bo wywalilem aplikacje metro zostawiajac tylko sklep i xbox zeby forza dzialala.

Pytanie do autora: "7zip, Uncloker , StartIsBack - ( wersja standardowa ) , Notepad2, HashChek, TakeOwnershipEx, Pełne prawa administratora - ( wersja standardowa ) , Tweaki poprawiające komfort pracy "  Gdzie to jest w wersji modern ?

Nie ma? Przecież autor napisał o tym w nawiasach...Doinstaluj sobie po prostu, bo wszystko masz na tym forum włącznie z nadaniem pełnych praw administratora.

Różnice miedzy wersjami :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Ukryj zawartość

Classic ( wersja standardowa )  - ma tylko sklep do aktywacji

ModernUI - zawiera wszystkie apki kaflowe + xbox itp