Jump to content
Adif

Problem z aktywacją

Recommended Posts

Witam wszystkich. Kiedyś kupiłem klucz do Win 10 portalu aukcyjnym i okazał się fałszywy( wcześniej korzystałem z wersji nieaktywowanej)Nie przeszkadzało mi to dopóki nie chciałem zaktualizować go do wersji May update. Wszystko szło zgodnie z planem i na końcu pojawił się błąd. Zacząłem podejrzewać, że jest to wina właśnie tego klucza. Gdy wchodzę do okna aktywacji w Windowsie znajduje się następujący komunikant ( załącznik 1 ). Wpisywałem już ten kod błędu i ściągałem rożne programy, które służą do jego naprawy, lecz albo nie działały albo trzeba było kupić licencje. Postanowiłem, że spróbuje usunąć ten klucz za pomocą komendy slmgr /upk , którą znalazłem w internecie, która też nie działała i pojawiał się następny komunikat z kodem błędu ( załącznik 2 ), którego też nie mogę naprawić. Dodam, że chciałbym rozwiązać ten bez formatowania systemu. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

22 minuty temu, Adif napisał:

Witam wszystkich. Kiedyś kupiłem klucz do Win 10 portalu aukcyjnym i okazał się fałszywy

No to nie masz klucza, pozostaje CI:

lub zakup oryginalnego.

19 minut temu, jarexpol napisał:

No to nie masz klucza, pozostaje CI:

lub zakup oryginalnego.

Na czym polegają te aktywatory?

2 minuty temu, Adif napisał:

Na czym polegają te aktywatory?

Najlepsza opcja to format i od nowa wszystko  a aktywator konkretnie ten:

DigitalLicense_v3.1.0

tu nie ma co tłumaczyć  wszystko proste jak konstrukcja cepa.

4 minuty temu, Adif napisał:

Chyba jednak format będzie konieczny 

A co za system miałeś przed  win 10  ( czy orginał ) ?

7 minut temu, Adif napisał:

to samo dalej 

teraz pytanie czy wystarczy resetowanie do stanu początkowego czy czysty install

zawsze czysty  włącznie z usunięciem  tej małej partycji i tej ( C: )  na  której  instalujesz system  - usuwasz te dwie   i każesz  ustawić " nowa "  a win sam sobie ustawi je

zrób sobie kopie sterowników żebyś się nie pier ..........  z nimi później  i co tam potrzebujesz .

PS.

a nie masz przypadkiem w biosie zapisany klucz do wersji home win10 ?

6 minut temu, Bladius napisał:

jak kupiłeś fake to reklamacja, jest coś takiego jak program ochrony kupujących

Tylko zależy jak dawno było to kupione oraz czy posiada dowód zakupu ;) Bez tego raczej marne szanse udowodnienia komuś, że sprzedał bubel.

W dniu 16.06.2019 o 15:18, Radzior2010 napisał:

Tylko zależy jak dawno było to kupione oraz czy posiada dowód zakupu ;) Bez tego raczej marne szanse udowodnienia komuś, że sprzedał bubel.

skoro kupił na allegro to zawsze jest dowód i nieważne jak dawno

W dniu 16.06.2019 o 13:27, Adif napisał:

Witam wszystkich. Kiedyś kupiłem klucz do Win 10 portalu aukcyjnym i okazał się fałszywy( wcześniej korzystałem z wersji nieaktywowanej)Nie przeszkadzało mi to dopóki nie chciałem zaktualizować go do wersji May update. Wszystko szło zgodnie z planem i na końcu pojawił się błąd. Zacząłem podejrzewać, że jest to wina właśnie tego klucza. Gdy wchodzę do okna aktywacji w Windowsie znajduje się następujący komunikant ( załącznik 1 ). Wpisywałem już ten kod błędu i ściągałem rożne programy, które służą do jego naprawy, lecz albo nie działały albo trzeba było kupić licencje. Postanowiłem, że spróbuje usunąć ten klucz za pomocą komendy slmgr /upk , którą znalazłem w internecie, która też nie działała i pojawiał się następny komunikat z kodem błędu ( załącznik 2 ), którego też nie mogę naprawić. Dodam, że chciałbym rozwiązać ten bez formatowania systemu. Z góry dziękuję za odpowiedź. 

slmgr.vbs /ipk VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
slmgr /ato 
slmgr -xpr