Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 8.1 x64 [PL] [2019.06-NiKKA]

Recommended Posts

NiKKA p r e s e n t s :    

Windows.8.1.PL.x64.2019.06-NiKKA

1zz6m9j.png
Win8.1 64bit: Core, Pro, Pro Media Center, Pro VL, Enterprise

k33dbm.png
--------------------------------------------------------------------------------
Opis systemu:

Info: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

--------------------------------------------------------------------------------
Info:

Source: Win8.1U3(IR5) ISO

Type: System, x64 (64bit)
Language: Polish, Polski, PL
Volume: 1xDVD9, bootable ISO, bootable USB
Create Date: 2019.06.16
Release Date: 2019.06.21
By: NiKKA

Contents:

- Nic nie wycinane
- Zintegrowane latki wydane po U3 do 2019.06
- Zintegrowany NET 3.5 (zawiera NET 2.0 i 3.0)
- Zintegrowany NET 4.7.2 (zawiera wszystkie poprzednie NET 4.x.x)
- NET 4.8 - patrz katalog EXTRAS albo instalacja na WU
- DirectX i KB_post-install instaluje setupcomplete.cmd
- Mozliwosc instalacji wersji Win8.1 64bit: Core, Pro, Pro Media Center
  Pro VL, Enterprise
- Mozna instalowac ze swoim oryginalnym kluczem

Instruction:

Rozmiar ISO: 4,63 GB (bajtów: 4 972 615 680)
SHA1 ISO: 154c1a6d84641c625dd9f923b245fe75cf87f43b

Wypalić ISO na DVD (DVD9) albo montować w demonie albo VMware albo nagrać odpowiednio na pendrive (8GB minimum):
Użyć programu: Rufus, lub innego, lub przygotować ręcznie USB:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

P.S. Nie wyciągać pendrive/DVD podczas instalacji aż do pełnego zainstalowania - uzyskania pulpitu roboczego.

Brak ingerencji w ustawienia systemowe. Integrowane via Slipstream. Mastering via skrypty (DISM, IMAGEX, OSCDIMG, CMD).

dro ALL

DOWNLOAD:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3 minuty temu, NiKKA.Labs napisał:

Wszystko dobrze z instalowaniem?

Win8.1 oryginalnie wspiera NVME jak coś.

Miał ktoś problemy z ewentualnym brakiem sterowników USB3?

mogles dac instaltor z w10 :)

1 minutę temu, obnibus napisał:

mogles dac instaltor z w10 :)

Po co?

Odnośnie instalatora Win10. Win8.1 obsługuje kompresję do ESD (w Win7 przy robieniu wersji ESD AIO użyłem instalatora od Win10, bo nie ma napisu w instalatorze jaki to Windows - pisze tylko Windows; natomiast jak wcześniej dawałem instalator od Win8.1 to pisało Windows 8 i ludzie się oburzali). Przy Win8.1 można też zrobić dualboot dla AIO, tak jak przy Win10 jest to możliwe.

Pytam, bo można ewentualnie zaktualizować boot.wim (instalator) tymi KB co zawierają .inf co weszły do install.wim (systemu)

Mam pytanie odnośnie wyboru systemu tzn która z tych wersji : Pro, Core itp... będzie lepsza do gier ? obecnie jestem na win 10 i czy warto zmienić czy lepiej zostać przy 10 ? bo  już dużo instalowałem systemów wcześniej  lecz zawsze coś nie do końca tak działało jak chciałem !!

33 minuty temu, Poll300 napisał:

Mam pytanie odnośnie wyboru systemu tzn która z tych wersji : Pro, Core itp... będzie lepsza do gier ? obecnie jestem na win 10 i czy warto zmienić czy lepiej zostać przy 10 ? bo  już dużo instalowałem systemów wcześniej  lecz zawsze coś nie do końca tak działało jak chciałem !!

To zależy jaką masz wersję Win10 i czy można zrobić downgrade. Obawiam się, że nie. Zadzwoń na infolinię i zapytaj czy można [jeżeli wiemy o co chodzi ;)]

Co do gier to wszystkie Win8.1 są takie same, nie będzie tylko DX12 co ma Win10 i wsparcie aktualizacjami systemu się skończy 10 stycznia 2023r.

58 minut temu, NiKKA.Labs napisał:

To zależy jaką masz wersję Win10 i czy można zrobić downgrade. Obawiam się, że nie. Zadzwoń na infolinię i zapytaj czy można [jeżeli wiemy o co chodzi ;)]

Co do gier to wszystkie Win8.1 są takie same, nie będzie tylko DX12 co ma Win10 i wsparcie aktualizacjami systemu się skończy 10 stycznia 2023r.

Rozumiem mam Win 10 Pro chociaż i tak zawsze jak instaluję  robię wszystko na czysto całkowity format nigdy nie używam Virtual pc itp...

Która aktualizacja w tym systemie odpowiada  za komunikat o nieobsługiwanym sprzęcie?zainstalowałem  system na B360/i 3-8100.System spisuję się doskonale , ale czasami wyskakuje ten nieszczęsny komunikat,który radzi mi zmienić wersje systemu.....oczywiście  wrzuciłem wufuc  ,ale cośik on nieskuteczny,może nie ta wersja ?

Skuteczny, tylko jego usługi/skrypty uruchamiają się z opóźnieniem, przez co komunikat zdąży wyskoczyć wcześniej. Sposobu na jego "neutralizację" jeszcze nie znalazłem. Mam to samo na H310/i3-9100F. Zamykam komunikat i aktualizacje normalnie są odnajdywanie.