Jump to content
WinClub
NiKKA.Labs

Windows 7 x64 [PL] [SP1.IE11.2019.05-NiKKA]

Recommended Posts

Super. Dzięki za wrzutkę. Zawsze jakoś miałem największe zaufanie do wersji od Nikka. Szybko się zainstalowało i działa dobrze. Lepiej niż to co instalowałem ostatnio, czyli czysty SP1 do którego zintegrowałem ten ruski Update Pack. 

Aha, może niektórzy nie wiedzą, ale niekoniecznie trzeba z pena - można taką instalkę puścić z dysku zewn., ja tak od dawna robię. Poza tym jakby się uprzeć to dałoby radę to zrobić z dysku wew omijając problemy ze sterami do USB3 podczas instalacji

W dniu 21.05.2019 o 17:58, NiKKA.Labs napisał:

Użyć programu: Rufus, lub innego, lub przygotować ręcznie USB:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Gdy nagrywasz Rufusem, wszystko robi Rufus, a to co w ramce to przygotowanie ręczne i ręczne kopiowanie zawartości na dysk instalacyjny.

chodzi o to ze nie pierwszy raz robie nośnik instalacyjny rufusem i obraz win 7 lub win 8 nagrany rufusem że wszystkimi opcjami wyskakuje błąd przy uruchamianiu lapka

f12 startuj z nosnika USB i czarny ekran z napisem

Windows faule to start

file blog bcd 

status 0xc000000e

czy to wina pena?

niestety to samo wywala bląd jak wyzej opisalem nie wiem duzo razy rufusem tworzylem na penie win 7 i win 8 a od kilku dni mecze sie i nie moge utworzyc obrazu botowalnego win 7 oraz win 8 czy ktos doradzi przyczyne

rufusem nagrywalem przez mbr i gpt i to samo

panowie sprawa rozwiązana pi 3 dniach bezsensownego walczenia okazało się że to wina pendrive heh nigdy więcej alliexpres pożyczony od kolegi zwykły kupiony w sklepie hula wszystko za 1 razem win 7 i inne obrazy

Hehe, żadne aliexpress, chyba że chcesz expresowo kase stracić :)

Patriota pendrive sobie kup, używam od 10 lat różnych wersji i wszystkie są bardzo dobre, szybkie i niezawodne. Teraz 128GB Rage Elite kupisz za ~100zł lub mniejszy 64GB Rage za ~50zł

Witam, zainstalowałem i siadło USB 3.0 oraz... touchpad... Co do usb to znalazłem temat odnośnie problemu i będę próbować ale nie wiem za bardzo co z touchpadem. Laptop to Lenovo IdeaPad 320-15AST. Sterowniki od producenta nie idą :/