Jump to content

(WINDOWS 10x64 LITE)+Framework (817mb)

Recommended Posts

On 10/7/2019 at 1:40 PM, Drelas said:

System za**biaszczy <3 Problem jest z niektórymi programami wymagającymi .net frameworka. Nie wiem dlaczego. Instalacja starszych wersji programów pomaga. Mógłbyś zrobić aktualizację zawierającą Twój system + all vcredist, wszystkie wersje direct x i do tego wszystkie wersje .net frameworka. Twój system jest genialny do gier. Mam go na trzech urządzeniach i bardzo szanuję Twoją pracę :)

Zgadzam się to jedna z najwydajniejszych modyfikacji jakie powstały,naprawdę brakuje odnowionej wersji tego moda.

19 godzin temu, Pliks napisał:

Zrobiłem bootable iso wersji z frameworkiem za pomocą imgburn i taki komunikat wyskoczył

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

to ściągnij oryginalne iso i podmień plik install.esd

3 godziny temu, bat napisał:

Czekam na oficjala 2020 i wtedy go "potne"

Jasne, pobawilem sie presetem ktory dales i pozmienialem pare rzeczy pod swoje wymagania. Calosc zrobilem na 1709, wiec jak nie masz nic przeciwko to moge ja udostepnic.

Co do wyszukiwania w starcie to rozumiem, ze wystarczy odznaczyc usuwanie Windows Search zeby dzialalo normalnie? Uzywam startisback

2 godziny temu, Dlpe napisał:

Jasne, pobawilem sie presetem ktory dales i pozmienialem pare rzeczy pod swoje wymagania. Calosc zrobilem na 1709, wiec jak nie masz nic przeciwko to moge ja udostepnic.

Co do wyszukiwania w starcie to rozumiem, ze wystarczy odznaczyc usuwanie Windows Search zeby dzialalo normalnie? Uzywam startisback

Spoko, co do "Windows Search" to po zaznaczeniu danej pozycji "WinReducer" wyświetla na dole opis za co ona odpowiada.

Dlpe likes this
W dniu 13.09.2020 o 16:32, Ciachon napisał:

Jak ja mam w tym pieprzonym systemie aktywować sobie wifi? Nie wiem teraz nawet jaki plik ściągnąć żeby teraz wrzucić na pendrive i do tego systemu. Żaden nie pasuje. Posiadam laptopa packard bell

Polecam drivery kompatybilne z "pieprzonymi" systemami.

BGT and devhost97 like this