Jump to content
WinClub
Asoie

Najlżejsza przeglądarka?

Recommended Posts

Podziękował :)

Jak na pierwsze kilkadziesiąt minut użytkowania powie tak... WOW!!!

Działanie całkowicie odmienne domyślnie pobranego FF.

To jest na tyle dobre, że system nie wie nic, gdzie chodzisz, jakie masz hasła, bo profil jest w folderze programu i tam jego cache i cache2.

Na słabsze kompy też extra.

Zadziwiła mnie stabilność iceweasel.

A teraz FF włazi do harmonogramu zadań i będzie dostęp do kont będzie dostępny po podaniu hasła do komputera - czyste wariactwo. Iceweasel, to alternatywa aktualnego firefoxa. Mam program do portów i nic podejrzanego nie znajduję.Blokowanie ścierwa wyjątkowo dobrane.

Zostawię na hostingu dla innych.

zbigniew59 and Slayer1234 like this

Kitaro, czy mógłbyś też wrzucić wersję x86. Pobrałem wersję x86 stąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i nie che się uruchomić.

4 godziny temu, Stapler napisał:

Kitaro, czy mógłbyś też wrzucić wersję x86. Pobrałem wersję x86 stąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i nie che się uruchomić.

A co tam mogło nie chcieć się uruchomić? Dziwne.

Chcesz - masz iceweasel 75.0 32 bit [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pobierz gdzie chcesz, wypakuj i w folderze APP znajdziesz iceweasel.exe. Przypniesz do paska uruchamiania i od razu będzie gotowa, tylko dodaj zakładki, hasła i tyle.

Jakby co, to poprzedni iceweasel x64 już pobrało 12 osób, a doba jeszcze nie minęła.

Stapler likes this

Też lekka przeglądarka to Waterfox x64 info >>[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]    Download >>[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersja Portable >> [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jorg35 likes this

Waterfox lekki, jak się dobrze ustawi, ale to nie najnowszy mod firefoxa. Zresztą w odróżnieniu do iceweasel - ładuje foldery w systemie w appdata i w local appdata.

Do moderacji - od pierwszego  posta [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  temat dotyczy windowsa od 7 do 10, a nie linuxa. Proponuję wyodrębnić resztę z tematu i wrzucić na Software windows 10.

Widzę, że pobrało już wiele osób i chwali ustawiony przeze mnie iceweasil 75 portable. Ma powodzenie, a to dopiero dwa dni:

1sc152.png.64cdd50064da4e40f191d3305f26bc33.png

To trzeba sobie ściągnąć portable i nie będzie w systemie  appdata i w local appdata, widać jakie masz pojęcie o wersjach portable.:lol:bez to wstawiłem instalkę i przenośną nie masz pojęcia o Waterfox pierw poczytaj.:lol:

iceweasel =made in China.

36 minut temu, adonx napisał:

To trzeba sobie ściągnąć portable i nie będzie w systemie  appdata i w local appdata, widać jakie masz pojęcie o wersjach portable.:lol:bez to wstawiłem instalkę i przenośną nie masz pojęcia o Waterfox pierw poczytaj.:lol:

iceweasel =made in China.

Nie oglądałem się na waterfox, bo jest wersja 2020 - czyli na FF 65, jak się nie mylę... Także jest program, żeby zrobić najnowszy FF przenośny:

Phyrox 75.0 portable

by [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] · 12/04/2020

Phyrox_icon.jpg?resize=128%2C128&ssl=1

Phyrox portalu Portapps uruchamia przeglądarkę [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], jako aplikację przenośną (portable). Wersja przenośna może działać z folderu w chmurze, dysku zewnętrznego lub folderu lokalnego bez instalacji w systemie Windows. Mozilla Firefox to wieloplatformowa przeglądarka internetowa stworzona i rozwijana przez Mozilla Foundation, Mozilla Corporation oraz wolontariuszy.

Mnie się trafił iceweasel i Ponad 30 użytkownikom pasi. A że chinole*? Z chińskimi serwerami nie łączy, a o to w tym wszystkim chodzi. Chińskie, ruskie, czy jakie - byle to był czysty 7-zip, albo co. Czesi z avastem wyprzedają dane - a przecież nic złego nie zaproponowałem.

Mam trzy sprzęty komputerowe, a tyle w nich chińszczyzny, że starczy na chiński rok...

W dniu 19.04.2020 o 17:52, kitaro napisał:

A co tam mogło nie chcieć się uruchomić? Dziwne.

Chcesz - masz iceweasel 75.0 32 bit [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pobierz gdzie chcesz, wypakuj i w folderze APP znajdziesz iceweasel.exe. Przypniesz do paska uruchamiania i od razu będzie gotowa, tylko dodaj zakładki, hasła i tyle.

Jakby co, to poprzedni iceweasel x64 już pobrało 12 osób, a doba jeszcze nie minęła.

Woła o hasło przy rozpakowywaniu, jakie jest ?

10 godzin temu, wlado napisał:

Woła o hasło przy rozpakowywaniu, jakie jest ?

Pobrałem i rzeczywiście woła, tylko nawet znane mi hasła nie pasują, a nie dawałbym na hasło publicznie udostępniając. Prawdopodobnie przez pomyłkę wrzuciłem backup przeglądarki zrobiony total uninstallem i dlatego były brewerie. Skasowałem plik z pcloud.

Ten pobieraj

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Pora na najnowszy iceveasel 78.0.2 32 bit. Zauważyłem, że wersja 64 bit gorzej chodzi, więc dla wszystkich wrzucam spolszczony, ustawiony, z dodatkami, z zablokowaniem telemetrii i aktualizacji.

Wypakować byle gdzie i używać od win 7 do win 10. Profil i appdata oraz local appdata w profilu przeglądarki, który jest w folderze app iceveasel.

W dniu 22.07.2020 o 22:48, kitaro napisał:

Pora na najnowszy iceveasel 78.0.2 32 bit. Zauważyłem, że wersja 64 bit gorzej chodzi, więc dla wszystkich wrzucam spolszczony, ustawiony, z dodatkami, z zablokowaniem telemetrii i aktualizacji.

Wypakować byle gdzie i używać od win 7 do win 10. Profil i appdata oraz local appdata w profilu przeglądarki, który jest w folderze app iceveasel.

Wrzucisz jeszcze raz? Czy już nie używasz tego?

Nic nie kombinowałem, a mediafire zrobiło mi płatne. To skasowałem konto.

Teraz aktualny iceveasel 79.0 - ustawiony, z dodatkami.

Musiałem tylko pokombinować z YT, bo sypało błędami pokazywania obrazków propozycji i przestawało działać pobieranie. Tak w firefoxie 79.0 i w iceveasilach nawet poprzednich.

Kolejne filmy i głupoty. YT dodało aplikacji i psują na potęgę.

W dniu 19.08.2020 o 10:36, kitaro napisał:

Nic nie kombinowałem, a mediafire zrobiło mi płatne. To skasowałem konto.

Teraz aktualny iceveasel 79.0 - ustawiony, z dodatkami.

Musiałem tylko pokombinować z YT, bo sypało błędami pokazywania obrazków propozycji i przestawało działać pobieranie. Tak w firefoxie 79.0 i w iceveasilach nawet poprzednich.

Kolejne filmy i głupoty. YT dodało aplikacji i psują na potęgę.

ps.ciekawe jak smiga na linux xD

1 minutę temu, kitaro napisał:

Iceweasel-v80.0.en_US_win32_clang_pgo.7z

Spolszczony, ustawiony, z dodatkami, bez bannerów google i YT.

Korzystać!

szkoda ze nie mozna przerobic na linux mint bo bym otestowal z checia xD

andre likes this