Jump to content
paaaweeel

Po uruchomieniu systemu, Spotify jest otwarty

Recommended Posts

Jestem świeżym użytkownikiem systemu Mac OS, ale wydaje mi się że, to jakiś błąd. Mianowicie wyłączając macbooka mam pozamykane wszystkie programy( o tym świadczą kropki pod ikonką aplikacji tak?), gdy ponownie uruchomię Maca, to za każdym razem uruchamia mi spotify, widnieje pod ikonka aplikacji ta kropka. 
Nie mam pojęciu czemu za każdym razem tak jest mimo że wszystko zamykam. Tak jakby cały czas próbował ustawić ten sam stan. 
Proszę o pomoc. Myślę, że w miarę logicznie to wytłumaczyłem. 
Dodam że w ustawieniach co ma być uruchamiane przy starcie mam pusto.

Ps. Jeśli wejdę w Findera i go zamknę to za każdym razem otworzy się w tym samym miejscu czy w tym gdzie byłem ostatnio?

Zamykasz w jaki sposób, klikając w czerwoną kropkę? Aplikacja Spotify w ten sposób nie zostaję zamknięta, zostaje ona w dock'u i jest widoczna dla użytkownika do ponownego szybkiego uruchomienia (zresztą nie tylko aplikacja Spotify). Najprościej, aby zamknąć aplikację powinieneś w menu kontekstowym otwartego okna aplikacji kliknąć w Spotify i na dole rozwiniętej wstążki masz "Zakończ Spotify". Natomiast jeśli zamknąłeś okno aplikacji i masz ją widoczną w dock'u, z kropką pod ikoną, należy umieścić kursor na ikonie, na gładziku kliknąć dwoma palcami i w rozwiniętym menu wybrać "Zakończ Spotify". W taki sam sposób możesz usunąć ikonę z dock'a. Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałem.