Skocz do zawartości

Aktualizacja Windows 7 KB4499406 z błędem 66A


PanKracyk13

Rekomendowane odpowiedzi

`Ucz się języków:

 

Go to Control Panel > Programs and Features > select Microsoft .NET Framework 4 Client Profile from the list and click on the Uninstall/Change button. The Microsoft .NET Framework 4 Client Profile Maintenance window will open and select the “Repair .NET Framework 4 Client Profile to its original state”. Click next and follow the on-screen instruction.
repair-net-framework4-client-profile.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie wersje Frameworka: 4.6 i 4.7. Wersja 4.6 dała się naprawić, 4.7 nie dała się naprawić (błąd). 

 

Tak więc postanowiłem odinstalować 4.7 i instalator wywalił mi... 4.6. 4.7 nadal jest, nie daje się naprawić i nie daje się odinstalować. :)

 

T7PSjxh.png

 

Łatka od M$ oczywiście nadal wypluwa błąd przy próbie instalacji.

 

//eidt

 

Ręczna instalacja Frameworka w wersji offline 4.7.1 kończy się takim samym błędem. Instalacja idzie do przodu do 70% potem zaczyna się cofać i wypluwa błąd:

 

Cytat

RmRestart failed with error: 5
RmGetList failed with error: 5
Final Result: Installation failed with error code: (0x80070643), "Błąd krytyczny podczas instalacji. " (Elapsed time: 0 00:06:48).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw spróbowałem .NET FRAMEWORK SETUP VERIFICATION TOOL, wersje 4.6 i 4.7 przeszły weryfikację pozytywnie.

 

Potem .NET REPAIR TOOL, program zakończył zadanie bez błędu.

 

Na koniec w/w .NET FRAMEWORK CLEANUP TOOL, który poprawnie wyczyścił wszystkie śmieci.

 

Instalacja  Frameworka w 4.7.1 wywala błąd jak wcześniej, instalacja 4.6.2 nawet  się nie rozpoczyna:

 

Cytat

Final Result: Installation failed with error code: (0x80070643), "Błąd krytyczny podczas instalacji. " (Elapsed time: 0 00:02:39).

To są jakieś jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety instalka Frameworka zachowuje się tak jak poprzednie, instaluje się i cofa wypluwając błąd.

 

Wcześniej próbowałem instalować łaty manualnie i pojedynczo, skończyło się na tym, że Windows po instalacji prosi o restart i po resatrcie wycofuje zmiany. Ten Cleaner coś namieszał i to konkretnie bo brakuje części systemu, np. Manager urządzeń się nie uruchamia i jemu podobne składniki.

 

Zmarnowałem cały dzień na dochodzenie do powodu i na tym kończę, mam na szczęście regularnie zgrywane obrazy partycji systemowych więc dam sobie jakoś radę. Dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie