Jump to content
WinClub
Xardas14

przeniesienie postu

Recommended Posts

31 minut temu, Mr.T napisał:

ja potrzebuje pomocy żeby ci nie wlepić bana

jak to wygłada

jak kartka wyciągnieta z kibla 

nie stac cie na wypisanie ręcznie?

albo poprawisz albo kasuje i łapiesz bana

I to tego wprowadza w błąd. Nie ma wersji 1904 tylko 1903.

mitpio likes this

powiedzcie mi czy warto instalować takie coś na 20laptopów (takie same)? Mam oddać za 2 tygodnie i nie chciałbym, żeby zaraz po oddaniu z 1809 wyskakiwały komunikaty o aktualizacji do 1903 więc zastanawiam się nad instalacją z najnowszą wersją , tylko nie wiem jak to będzie skoro jeszcze nie ma oficjalnej wersji i czy z taką będzie wszystko działało...

Net Framework 4.8 może bez problemu uruchamiać aplikacje napisane na starsze wersje, w tym Net 3.5

Wystarczy dodać jeden wpis do rejestru. :)

Dzięki temu, nie trzeba integrować Net 3.5, który zajmuje na dysku dodatkowo jakieś 800mb

Cytat

Reg add "HKLM\TK_SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework" /v "OnlyUseLatestCLR" /t REG_DWORD /d "1"

Godzinę temu, matete napisał:

takie coś na 20laptopów (takie same)? Mam oddać za 2 tygodnie i nie chciałbym, żeby zaraz po oddaniu z 1809 wyskakiwały komunikaty o aktualizacji do 1903 więc zastanawiam się nad instalacją z najnowszą wersją , tylko nie wiem jak to będzie skoro jeszcze nie ma oficjalne

to jest aktualne stabilne wydanie systemu kompilowane na 9 maja z poprawkami ,  ewentualnie doinstaluje brakujące poprawki jak dojdą

18 godzin temu, Xardas14 napisał:

już poprawione 

Jeśli tak, to nawet nie chcę wiedzieć, jak to wyglądało wcześniej. Fonty wyczesane, tylko szkoda, że polskich brak. 

Jakieś info co zostało w stosunku do czystego systemu zmienione czy to tylko zbiór wszystkich wersji w jednym obrazie? Akurat przymierzam się do instalacji home i pro na 2 laptopach stąd mile widziane info.

czysty Windows + .net 3.5 + poprawki do dnia kompilacji 

18 godzin temu, mentor74 napisał:

loT Enterprise  jak aktywować ?

próbowałeś aktywatorem co dorzuciłem jest uniwersalny wymaga tylko połączenia z internetem 

5 godzin temu, Xardas14 napisał:

czysty Windows + .net 3.5 + poprawki do dnia kompilacji 

próbowałeś aktywatorem co dorzuciłem jest uniwersalny wymaga tylko połączenia z internetem 

Tak nie dało rady.

12 minut temu, mentor74 napisał:

Odrzuca brak połączenia z serwerem aktywacji mimo, że jestem połączony z internetem.

W dniu 12.05.2019 o 04:52, mentor74 napisał:

loT Enterprise  jak aktywować ?

Jeśli jeszcze nie aktywowałeś to spróbuj tym aktywatorem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

7 godzin temu, X-TRAK napisał:

Mam oryginalny klucz. Czy nie będzie problemu z aktywacją legalną? Czy jest automatycznie aktywowany jakimś KMSem?

Nie będzie problemu, tylko musisz instalować tą edycję na, którą jest klucz (Home, Pro itd.)

W dniu 11.05.2019 o 00:51, enterprise2000 napisał:

Net Framework 4.8 może bez problemu uruchamiać aplikacje napisane na starsze wersje, w tym Net 3.5

Wystarczy dodać jeden wpis do rejestru. :)

Dzięki temu, nie trzeba integrować Net 3.5, który zajmuje na dysku dodatkowo jakieś 800mb

Nakazanie systemowi używanie zawsze ostatniej zainstalowanej wersji NET Framework, w cmd wpisać:
.NET Framework 64-bit: REG ADD "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramework" /V "OnlyUseLatestCLR" /T REG_DWORD /D "1" /F
.NET Framework 32-bit: REG ADD "HKLM\SOFTWARE\wow6432node\Microsoft\.NETFramework" /V "OnlyUseLatestCLR" /T REG_DWORD /D "1" /F

W dniu 23.05.2019 o 23:24, skasza napisał:

Witam,

IoT  Enterprise - w jakiej wersji Entry, Value czy High End ?

Windows 10 AIO 19h2 V.18362.10000.190621-1123 Rozszerzenie wersji en-us July2019