Jump to content
WinClub
Artur457

Windows 8.1 with Bing Klucz problem

Recommended Posts

Witam, kupiłem na Amazonie komputer z Windows 8.1 with Bing i co chwile wyskakuje mi żeby wpisał klucz. Jak wydobyłem klucz z Bios to wyskakuje mi ze ten klucz nie może być użyty do tej wersji windows. Co mam zrobić żeby zbyć dobry klucz do tego systemu?

2 minuty temu, Artur457 napisał:

Witam, kupiłem na Amazonie komputer z Windows 8.1 with Bing i co chwile wyskakuje mi żeby wpisał klucz. Jak wydobyłem klucz z Bios to wyskakuje mi ze ten klucz nie może być użyty do tej wersji windows. Co mam zrobić żeby zbyć dobry klucz do tego systemu?

Jesteś pewien że tam klucz jest do tej wersji ?

Ściągnij sobie i sprawdź od jakiej wersji jest klucz

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Kliknij na "check product key" i wklej Twój klucz program Ci powie od czego klucz. A najpierw Ci powie jaki jest w BIOS-ie.

Komputer Lenovo. Sprawdzałem w RWEVERTHING a teraz w programi tym, co mi kolega podesłał. Wprowadzam te dwa klucze, które mi się wyświetlają, ale nie pasują.  Oczywiście końcówka zamazana

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

"OEM Key" To klucz w Biosie. No i przecierz pisze Win 8.1 RTM Core. Masz licenzje na zwykły Core. Ściągnij sobie Windows 8.1 i zainstaluj , one są zawsze razem(Core i Pro) Nie masz klucza do Bing_a tylko Core.

A da się gdzieś legalnie kupić klucz do Binga? Żebym nie musiał przeinstalować systemu, bo już mam dużo rzeczy instalowanych na komputerze i nie chciałbym od Początku wszystko instalować. Dodam ze mało sie na tym znam i sam nawet nigdy nie instalowałem systemu.

Rozumiem, dziękuję za odpowiedz. Jakiś czas już używam ten system i mi nie przeszkadza ta wersja. Jak to wygląda jeżeli kupiłem komputer i był już zainstalowany Windows 8.1 with Bing a klucz mam do 8.1 to czy mogę to legalnie używać, czy muszę koniecznie zmienić ten system? Oprócz tego, ze co jakiś czas mi wyświetla żeby aktywować Windowsa to poza tym wszystko działa jak należy.