Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19 v.2

Recommended Posts

29 minut temu, kubulwg napisał:

@Crazy36

Już któryś raz mi mówisz o tym programie, a ja znowu odpowiadam, że mój laptop ma problemy z snappy bo po zainstalowaniu sterowników po restarcie już się laptop nie włącza 

Spoko.Ja chcę tylko pomóc.Możesz spróbować użyć tego aktualizatora,jeśli oczywiście chcesz się bawić takimi programami.Niechcę się narzucać.PZDR

Siema. Ogarnia może ktoś co potrzeba zrobić ? Włączam cs go i mam normalne kolory i rozdziałke gdy zminimalizuje gre i znowu wejde zmieniaja się kolory na ciemne i rozdzielczość ekranu sie zmienia pulpitu a w grze jest git.

tylko na tym win tak mi się dzieje chce to naprawić bo fps sa kozackie tylko ten bład

15 godzin temu, kubulwg napisał:

@Crazy36

Już któryś raz mi mówisz o tym programie, a ja znowu odpowiadam, że mój laptop ma problemy z snappy bo po zainstalowaniu sterowników po restarcie już się laptop nie włącza 

Nie jest to przecież jedyny program tego typu - sprawdzałeś inne? Ja osobiście korzystam z IObit Driver Booster Professional na kilkunastu różnych komputerach od przeszło dekady  i nie miałem nigdy problemu.

Poniżej podaję link do wersji, z której korzystam oraz informacje dotyczące modyfikacji programu:

1. Połączona instalacja programu w jednym pakiecie dystrybucyjnym lub rozpakowanie wersji przenośnej (format PortableApps).
  2. Nie wymaga rejestracji (patch).
  3. Usunięto moduły reklamowe i adware oraz inne „śmieci”.
  3. Wielojęzyczny interfejs.
  4. Wybiera niestandardowy plik ustawień Config.ini (jeśli znajduje się obok instalatora).

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czy ktoś może mi podeslac plik skryptu ? ESET wykrywal go jako zagrozenie i dalem do wyjatkow ale... po restarcie plik zniknal... mimo wykluczenia w ESET...

a ten skrypt odpowiada m.in za pokaz/ukryj pliki w prawokliku

pytanie... a jak dostac sie do zablokowanych sciezek na dysku? myslalem ze skrypt FullRights tutaj z forum pomoze ale nic...

Cześć.

Szybki pytanie... działa wam bluetooth na tej wersji ? U mnie problem, sterowniki zainstalowane, usługa włączona,  sprzęt na pewno sprawny a windows nie potrafi wyszukać żadnego urządzenia po BT. 

nowa wersja pewnie pokaże sie w połowie sierpnia i prawdopodobnie na 1809 gdyz jak sie dowiedzialem zostało wstrzymane wsparcie wielu sterownikow dla 1607 wiec trzeba niwelowac zł 10 jak najmniejszym kosztem :D

lukasknw likes this

7 godzin temu, Mr.T napisał:

nowa wersja pewnie pokaże sie w połowie sierpnia i prawdopodobnie na 1809 gdyz jak sie dowiedzialem zostało wstrzymane wsparcie wielu sterownikow dla 1607 wiec trzeba niwelowac zł 10 jak najmniejszym kosztem :D

Czekam na wersje 1809 zniecierpliwiony :D

Obecnie używam i jest bardzo spoko, jednak BARDZO BOLI MNIE FAKT braku zakładki obciążenia GPU, nie chce WU. :)
Pakiet debloat obowiązkowy u mnie przy systemach z rodziny W10

Witam może ktoś też ma z tym kłopot a mianowicie nie działa mi bluetooth . Jeśli go uruchomię znajduje urządzenia ale nie może się z nimi połączyć ( zaznaczę że sterowniki najnowsze ) i gdy jest włączony brak ikony internetu bez możliwości włączenia netu nawet w ustawienia tak jak by go wcale nie było . Po restarcie systemu i wyłączeniu całkowicie bluetooth ikona sieci się pojawia i internet normalnie jest . Może ktoś pomoże i miał też taki kłopot z tą wersją systemu . Ogólnie system się wiesza i trzeba 2 razy na dzień go restartować jest w nim mnóstwo niedoróbek związanych z płynnym działaniem . Wcześniejsze w miarę dobrze działały .Pozdrawiam .

PS . Wspomnę też że 2 aktualizacje zainstalował reszta stoi już chyba z 10 dzień .

W dniu 4.08.2019 o 11:54, Mr.T napisał:

więc czekamy z niecierpliwością

Dlpe likes this

Proponuje zrobic cos z directx bo jest problem z instalacja, wiem ze w system jest juz chyba wgrany ale proponuje opcje samego instalowania poniewaz gry z origin nie dzialaja bo kazda instaluje directx na sprawdzenie i ta instalacja nie chce sie nigdy sama ukonczyc

20 godzin temu, mielczar515 napisał:

Proponuje zrobic cos z directx bo jest problem z instalacja, wiem ze w system jest juz chyba wgrany ale proponuje opcje samego instalowania poniewaz gry z origin nie dzialaja bo kazda instaluje directx na sprawdzenie i ta instalacja nie chce sie nigdy sama ukonczyc

Ja nie mam problemu z instalacją directx.Zainstaluj stąd [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeśli będzie problem z wgraniem to Musiałeś coś namieszać w systemie i proponuje postawić go odnowa.

W dniu 4.08.2019 o 11:54, Mr.T napisał:

Ten teges, skromnie przypominam, że już mamy połowę sierpnia dziś  B)