Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19 v.2

Recommended Posts

Witam , jak do mojego laptopa nie ma sterowników pod windows 10 , tylko są pod windows 7/8/8.1 to pod jaką wersję wybrać .

Menedżer urządzeń też nie może znaleźć.

chodzi mi tutaj  o sterowniki atk i card reader , bo do karty graficznej są sterowniki pod windows 10

10 minut temu, Jaro82 napisał:

Witam , jak do mojego laptopa nie ma sterowników pod windows 10 , tylko są pod windows 7/8/8.1 to pod jaką wersję wybrać .

Menedżer urządzeń też nie może znaleźć.

chodzi mi tutaj  o sterowniki atk i card reader , bo do karty graficznej są sterowniki pod windows 10

Zainstaluj sterowniki tym programem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Może ktoś wie jak na stałe wyłączyć aktualizacje systemu windows 10  i czy ten program Win Update Stop 1.4 na stałe zatrzymuje aktualizację  windows 10 , czy tylko na parę dni .

18 godzin temu, Jaro82 napisał:

Może ktoś wie jak na stałe wyłączyć aktualizacje systemu windows 10  i czy ten program Win Update Stop 1.4 na stałe zatrzymuje aktualizację  windows 10 , czy tylko na parę dni .

Win Update Stop  wyłącza na stałe aktualizacje.

można prosić link na jakimś innym serwisie hostingowym, na tym podanym plik ściąga się P2P i nie działa przycisk po załadowaniu...., zalogowałem się też to nic nie daje.... próbowałem kilkukrotnie....

Edit: już zaskoczyło pobieranie bezpośrednie :)

w download są dwa pliki obrazu tylko jeden z nazwą tą samą + (1), obojętnie który pobrać? oba obrazy mają x32 i x64bit?

Witam chciałbym tylko zaznaczyć drobną pomyłkę w opisie tzn

Mod "Win 10 1607 LTSB x64 2k18" zbudowany został na bazie "Windows 10 Enterprise 1607 PL" .

A nie powinno być Mod "Win 10 1607 LTSB x64 2k19" ??

Ale można zrozumieć tyle pracy że czasem literówka wskoczy :) pozdrawiam

witaj jestem tu nowy i mam pytan pare 1. to czy to jest normalna wersja windowsa do zainstalowania (czy tylko nakladka na windowsa) ? 

2.czy w nim zablokowane sa wszelkie badziewie czyli telemetria i windowd update i inne tego typu szpiegostwo M$?

Pobrałem, zainstalowałem wszystko działa jak trzeba lecz pojawia się jeden problem. Nie działa skalowanie ekranu w mniejszej rozdzielczości niż natywna. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Czy ktoś wie jak mogę to naprawić? 

u mnie działa bez problemu

w ostatni wtorek wyszła poprawka, która znacznie wg mnie poprawiła pracę systemu, 

w związku z tym czekam na poprawke uzupełniajaca w ten wtorek zobaczymy jaki da efekt jak pozytywny

pewnie pojawi sie nowa wersja tego systemu

10 minut temu, Marquss napisał:

ale to bez nowej wersji systemu mozna zainstalowac te poprawki?

Tak 

przeciez v2 jest mniej doczyszczony aby aktualizacje się instalowały 

Czy w linku do v2 jest na pewno v2?

W linku i po pobraniu nic nie ma na ten temat.

Po instalacji problem z aktualizacjami - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

3 razy instalowany i ciągle to samo - wisi tak 1-2 godz. - tak samo jak w pierwszej wersji?

U mnie też ta duża zbiorcza nie chce się zainstalować, wisi w nieskończoność na 10% jak u ciebie. Po restarcie info, że instalacja aktualizacji się nie powiodła. Inne, te mniejsze, się zainstalowały. Może ściągnij ręcznie tego patcha z [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i spróbuj zainstalować ręcznie. Ja już się nie bawię tym systemem, więc ci nie pomogę.

na 100% wersja 2 

u mnie poprawki weszły, naprawde bardzo dlugo to trwalo ale weszły przez 20 min jak wisiało po restarcie sam mialem pietra

a nie czysciliscie za głeboko np DISM++

kiedys tak mialem polecialem za daleko kopie i kicha a poprawkami

Ja tam niczym nie czyściłem, nic nie ruszałem, czysty system. U mnie jak WU pościągał co chciał i wołał o reset, to mu zrobiłem Uruchom Ponownie i bardzo długo coś mielił, w końcu dysk przestał mielić i tak stało w miejscu z 10min. W końcu doszedłem do wniosku, że coś jest nie tak i mu walnąłem hard reset, a może trzeba było czekać do skutku, tak jak MrT miał 20min czekania. Jakbym cierpliwie poczekał, może by poszło, nie wiem, bawiłem się systemem dosłownie kilka godzin, sprawdzałem tylko, czy chodzi na moim Ryzenie, no i chodzi, wszystkie sterowniki znalazł.

26 minut temu, Widzior napisał:

tak stało w miejscu z 10min. W końcu doszedłem do wniosku, że coś jest nie tak i mu walnąłem hard reset

no i to był blad

bardzo duzo bylo zmian w tej poprawce jak zauwazylem na plus pracy ale wlasnie przez to to tyle trwalo ze tyle zmian

Chodzi o tę poprawke? Bo faktycznie dlugo sie instalowala/pobierala ale... dziala a sam system chodzi szybko :) 5-10-11-12-45-75-90 najwiecej stalo na tych 11-12% a pozniej szlo.

Hmm. Jeden mankament. Program wspierania baterii jest zablokowany. Dziala ale nie mozna wybrac opcji. Czytalem ze moze cos w BIOSie trzeba wlaczyc? Jakies WMI Method?

EDIT: Problem rozwiazany. Poszukalem i trzeba bylo zainstalowac takze ATKPackage_Win10_64 specjalny pakiet dla laptopow ASUSa.