Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19 v.2

Recommended Posts

7 minut temu, Warson napisał:

Witam, jaki użyć aktywator do tej wersji?

Jaki polecacie program, który automatycznie wyszuka sterowników do PC?

Ad.1 AAct_v4.0_r1_Portable2019

Ad. 2 SDI 1904

56 minut temu, my_g0t napisał:

Ad.1 AAct_v4.0_r1_Portable2019

Ad. 2 SDI 1904

Do tego aktywatora jakiś odnośnik można? bo po nazwie nie rozpoznaje czy jest takowy na forum?

2 godziny temu, Warson napisał:

Witam, jaki użyć aktywator do tej wersji?

Jaki polecacie program, który automatycznie wyszuka sterowników do PC?

Aktywator [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Program do instalacji sterowników [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

u mnie na komputerze tak to wygląda: po zainstalowaniu Sterowników, Office itp.

Jak myślicie jest ok?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mam kłopot na Acerze V3-771G (stary poczciwy trupek z i5 3 gen)- instalowałam Firefoxa i zawsze mnie prosił o hasło dla Administratora przy uruchomieniu instalki. W koncu sie jakoś udało choć nie bardzo wiem jak to się stało  i aktywowałam sys mstoolkitem (ur jako admin) Aktywacja przebiegłą bez protestów programow ochronnych i o dziwo z automatu defender nie usunął mi aktywatora z pena.

Ale  teraz po resecie się przywala defender  do zmian w systemie po aktywacji i chce je wrzucać na kwarantanne - gdy wybieram zezwalaj czy przywróć, to nie dzieje się nic i w kółko to samo...

System po zainstalowaniu zajmuje imponująco mało miejsca i to jest super

Gdy probowałałam aktualizować z managera urządzen obie karty graficzne - to mowi że to najlepszy sterownik (domyślny Winodws czy jak tam)

Karty to HD 4000 oraz Nvidia GTX660M , Jescze nie sciągałam sterow ze strony i nie probowałam inslować

Acha ma ktoś może jakieś okrojone stery do Nvidi dla 10 64 ktorze nie zajmą hektara na dysku po instalce?

Może jest ustawione jakieś hasło dla admina ?

Pozdro i plizzz help bo fajna ta wersja jest

9 godzin temu, margania napisał:

Mam kłopot na Acerze V3-771G (stary poczciwy trupek z i5 3 gen)- instalowałam Firefoxa i zawsze mnie prosił o hasło dla Administratora przy uruchomieniu instalki. W koncu sie jakoś udało choć nie bardzo wiem jak to się stało  i aktywowałam sys mstoolkitem (ur jako admin) Aktywacja przebiegłą bez protestów programow ochronnych i o dziwo z automatu defender nie usunął mi aktywatora z pena.

Ale  teraz po resecie się przywala defender  do zmian w systemie po aktywacji i chce je wrzucać na kwarantanne - gdy wybieram zezwalaj czy przywróć, to nie dzieje się nic i w kółko to samo...

System po zainstalowaniu zajmuje imponująco mało miejsca i to jest super

Gdy probowałałam aktualizować z managera urządzen obie karty graficzne - to mowi że to najlepszy sterownik (domyślny Winodws czy jak tam)

Karty to HD 4000 oraz Nvidia GTX660M , Jescze nie sciągałam sterow ze strony i nie probowałam inslować

Acha ma ktoś może jakieś okrojone stery do Nvidi dla 10 64 ktorze nie zajmą hektara na dysku po instalce?

Może jest ustawione jakieś hasło dla admina ?

Pozdro i plizzz help bo fajna ta wersja jest

Tu są okrojone sterowniki do grafiki [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Do instalowania reszty sterowników polecam Ci ten program [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zainstaluj jakiegoś antywirusa (ja używam tego [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i pozwul mu usunąć te pliki.Ja tak zawsze tak robie przy instalacji nowego windowsa i system pozostaje aktywny z tym że ja używam tego aktywatora [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Godzinę temu, ziuta24 napisał:

Niestety link nie działa :( chciałbym przetestować.

Sprawdz jeszcze ras bo umnie działa.Może chwilowo coś było nie tak

@[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - tak jak ci poradził MR.T - co to jest LTSB i LTSC - to nie tylko brak  Microsoft Store. 

Dowiedz się a nie tylko żądaj odpowiedzi - tak lub nie.

Ta wiedza ci się przyda - JAK I WSZYSTKIM.

Jak uruchomić logowanie za pomocą linii papilarnych i kamery IR?

W usługach włączyłem na automatyczny start: usługa biometryczna systemu Windows. 

Opcje logowanie liniami papilarnymi i poprzez rozpoznawanie twarzy mam aktywne ale po kliknięciu wyskakuje jakieś okienko na ułamek sekundy i znika

Nie moge tego pobrać, torrent nie działa, a przy końcu pobierania wyskakuje w operze brak pamięci, na innych przeglądarkach wymaga logowania aby pobrać, ktoś ma innego linka?

8 godzin temu, addone napisał:

Ten hosting to jakis zart...

przed chwila sprawdzilem oba piki dzialaja bezblednie

zycze takich predkosci 

gggg.jpg

9 godzin temu, addone napisał:

Ten hosting to jakis zart...

Lepiej pobrać przez *.torrent, niż przez P2P

Bo P2P często przerywa pobieranie.