Jump to content
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19 v.2

Recommended Posts

20 minut temu, P4VL0 napisał:

@Mr.T jak integrowałeś aktualizacje do LTSB? Ściągałeś wszystkie od początku?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na tej stronce są te aktualizacje, jednak jest ich dość sporo. Integrować je wszystkie? Czy jak?

Do 10 integruje się tyko 1 aktualizacje najnowszą ewentualnie aktualizacje flasha 

4 minuty temu, kamiloxf napisał:

Do 10 integruje się tyko 1 aktualizacje najnowszą ewentualnie aktualizacje flasha 

czyli mogę zrobić tak:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] + 

=

Zintegrowane wszystkie aktualizacje bezpieczeńśtwa do LTSB 2016 do dnia 5.04.2019 ??

43 minuty temu, P4VL0 napisał:

czyli mogę zrobić tak:  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] + 

Zerknij w szczegóły pakietu - została już zastąpiona.

To są wszystkie obecne aktualizacje do wersji 1607 i LTSB 2016:

Przechwytywanie.jpg

W tym aktywniony NET 3.5 oraz dodany NET 4.8

Witam wszystkich. Mam wersje 1.0 systemu w tym temacie i mam problem. Chciałem zainstalować sterowniki do karty GeForce RTX 2060 i wyskakuje mi komunikat, że wersja sterownika jest niezgodna z wersją systemu. Wyczytałem, że może to być problem z nieaktualną wersją Windowsa. Po pobraniu aktualizacji z Win. Update dalej nie chce ruszyć. Czy da się to ominąć lub w jakiś inny sposób zainstalować te sterowniki? Proszę o radę i z góry dzięki za wszystkie wskazówki. Pozdr.

Nie wiem jak z nowszymi kartami 

ja mam ASUS ROG Strix GeForce GTX 1060

i stery 430.39-desktop-win10-64bit-international-whql wchodzą bez problemu

Dzięki za odpowiedź. Spróbuję ze starszymi sterami. A jeżeli nie to najwyżej wrzucę wersję 1803. A czy jest możliwość aktualizacji do nowej wersji (czyli np. do 1803) tego Windowsa, na którym obecnie działam bez straty danych? 

Przy modach IMO lepiej instalować na czysto, bo tak Ci się może system pochrzanić, że będziesz miał podwójną robotę :/

4 godziny temu, eidur napisał:

Przy modach IMO lepiej instalować na czysto, bo tak Ci się może system pochrzanić, że będziesz miał podwójną robotę :/

Ok. W takim razie wrzucę najwyżej nowszą wersje i zobaczę czy pójdzie. Chciałem ominąć format bo już ładnie sobie wszystko w Widzie poukładałem, ale cóż zrobić. 

3 godziny temu, wiktorynek napisał:

A której wersji sterowników używacie? Bo każdy RTX20xx ma sterowniki nawet do Win 7.

No ja chciałem zainstalować 430.39-desktop-win10-64bit-international-whql i niestety nie idą. Chyba, że jeszcze spróbuję wersję na Windows 7. Dam znać. 

15 minut temu, SoulStorm napisał:

Witam ponownie. Wrzuciłem wersję 1803 i sterowniki do grafiki poszły elegancko. Dzięki wszystkim za pomoc. Pozdr.

Przez kompilacje 1803 masz na myśli tę kompilację LTSC z 2019, czy zwykłą, konsumencką edycje? Tak z ciekawości pytam.

Hej, próbuję aktywować tą wersję systemu kluczem z allegro do Windows 10 Enterprise ale dostaję błąd 0xc004f050. Czy requestować do sprzedawcy o inny kod czy próbować coś szperać na necie?

Hej, próbuję aktywować tą wersję systemu kluczem z allegro do Windows 10 Enterprise ale dostaję błąd 0xc004f050. Czy requestować do sprzedawcy o inny kod czy próbować coś szperać na necie?

Tu nie wejdzie klucz od enterprise

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

W dniu 8.05.2019 o 22:51, SoulStorm napisał:

No ja chciałem zainstalować 430.39-desktop-win10-64bit-international-whql i niestety nie idą. Chyba, że jeszcze spróbuję wersję na Windows 7.

Ehhh... sterowniki od Win 7 do Win 10. :gt500s:

Sterowniki Standard czy DHC?

Sterowniki Game Ready czy Creator Ready?

Sterowniki 430.39 były wadliwe. Wydali hotfix 430.53: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Na obecną chwilę są już sterowniki 430.64

Standardowe sterowniki do Win 10 pasują do wszystkich wersji od 1507 do 1903.

Teraz, rosomak34 napisał:

Przez kompilacje 1803 masz na myśli tę kompilację LTSC z 2019, czy zwykłą, konsumencką edycje? Tak z ciekawości pytam.

Wrzuciłem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] od Mr. T  i wszystko działa pięknie. 

Teraz, wiktorynek napisał:

Ehhh... sterowniki od Win 7 do Win 10. :gt500s:

Wiem, trochę odleciałem. Powiedzmy, że to był taki...żart :P

Pierwsza instalacja + skrypt usuwajacy spy z tego forum  - błedy w przegladarkach , strony robily sie czarne po czym awaria zakladki, co chwile wywala blad brak pamieci systemu.

Druga instalacja - zainstalowalem tylko kilka programow i przegladarke sytuacja wygladala tak samo

Trzecia instalacja - sama przegladarka Mozilla takie same poblemy.

Ma ktoś podobne problemy ?

18 godzin temu, PMAN napisał:

Ma ktoś podobne problemy ?

Jak widzisz jestes jedyny

sprawdziłes sumyh kontrolne

sprobowales jeszcze raz zrobic instalator na penie?