Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19 v.2

Recommended Posts

17 minut temu, eidur napisał:
22 minuty temu, Śliwa85 napisał:

znowu nie działa link

Działa

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Lepiej pobrać przez *.torrent, niż przez P2P

eidur likes this

1 minutę temu, matanjah napisał:

System perfekcyjny, mam tylko jeden problem:  Czy da się zainstalować Edge Microsoft ? Jeżeli tak to w jaki sposób ?

I proszę, nie pytajcie po co... ^^

Zainstaluj sobie wersję beta EDGE Chromium

Wrzuciłem na próbę, z ciekawości.

Jak u Was sprawa ze wznawianiem pracy po uśpieniu?

U mnie trwa to stanowczo za długo jak na SSD, wyłączenie uśpienia hybrydowego wiele nie zmienia.

Albo czarny ekran po wznowieniu, albo załaduje od razu pulpit - w obydwu przypadkach trzeba czekać kilka/naście sekund na to aż system zacznie reagować na klikanie myszką.

Zanim wyłączyłem ekran wyboru użytkownika, wisiał na tapecie logowania.

System w zasadzie czysty dorzuciłem tylko sterowniki amd, frameworka 4.5 i c++ jakiegoś - bo jedna z aplikacji od myszy wymagała.

Zdecydowałem dzisiaj zainstalować ten system i na razie pozostanę przy nim. Wszystkie programy i sterowniki zainstalowane i taki wydajny.

Brawo jak zwykle Mr.T!

14 godzin temu, Fanclub napisał:

Czy system nadaje się pod Gry ?

Do CS:GO na pewno, bo przetestowane. Tak szybkiego przechodzenia z pulpitu do gry i w drugim kierunku nigdy nie widziałem :) .

Witam, czy ktoś ma problem z bluetooth? Niby jest włączony a nie wyszukuje żadnego urządzenia (cały czas szuka) :( . Usunąłem sterownik, spowrotem zainstalowałem i nic :( Wie ktoś jak to rozwiązać ?

Witam, czy ktoś ma problem z bluetooth? Niby jest włączony a nie wyszukuje żadnego urządzenia (cały czas szuka)  . Usunąłem sterownik, spowrotem zainstalowałem i nic  Wie ktoś jak to rozwiązać ?
Jest usluga bluetooth, włącz ją

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj zainstalowałem i działa super. Podoba mi się to menu pod PPM, czy jest możliwość dodania własnych skrótów? I drugie pytanie, w jaki sposób zainstalować( lub uruchomić) windows store

Dzisiaj zainstalowałem i działa super. Podoba mi się to menu pod PPM, czy jest możliwość dodania własnych skrótów? I drugie pytanie, w jaki sposób zainstalować( lub uruchomić) windows store
Jest niby jakiś sposób, ale mi osobiście na tym OS'ie nie działało

Just now, SivajGaming said:

Jest niby jakiś sposób, ale mi osobiście na tym OS'ie nie działało

kurde, bo próbowałem też sposobów rożnych i dlatego piszę na forum bo nic nie działa. A lepszego systemu chyba nie miałem

kurde, bo próbowałem też sposobów rożnych i dlatego piszę na forum bo nic nie działa. A lepszego systemu chyba nie miałem
No to w takim razie nie :)

Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy instalują modyfikacje systemu i narzekają... Ten system ma działać szybko i stabilnie a jak ktoś potrzebuje wodotrysków z microsyfu, to niech nie zawraca gitary i zainstaluje sobie "oryginał"!

Czy tak ciężko poruszyć swoimi szarymi komórkami i zrozumieć, że "autor" owego systemu poświęcił swój własny czas i zapał aby system był o niebo lepszy od "normalnego"? A przecież robi to całkowicie za free dla NAS.

bazyliano and bzenek like this

On 5/4/2019 at 2:08 AM, BodziuRat said:

Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy instalują modyfikacje systemu i narzekają... Ten system ma działać szybko i stabilnie a jak ktoś potrzebuje wodotrysków z microsyfu, to niech nie zawraca gitary i zainstaluje sobie "oryginał"!

Czy tak ciężko poruszyć swoimi szarymi komórkami i zrozumieć, że "autor" owego systemu poświęcił swój własny czas i zapał aby system był o niebo lepszy od "normalnego"? A przecież robi to całkowicie za free dla NAS.

nikt się przecież nie rzuca. Po prostu zadajemy pytania

@Mr.T jak integrowałeś aktualizacje do LTSB? Ściągałeś wszystkie od początku?

Na tej stronce są te aktualizacje, jednak jest ich dość sporo. Integrować je wszystkie? Czy jak?