Jump to content
WinClub
paniRenata

Kwietniowa aktualizacja windowsa 10 ,1903

Recommended Posts

17763.402 to nie jest insider ,widzisz gdzies na moim screenie info o testerach ? po prostu jak ktoś chce to znajduje :)

testerzy wersji 1809 to już w styczniu mieli buildy powyżej 

Windows 10 1809 Insider Preview Build Version 18312

i druga sprawa gdzie ja piszę że to idzie przez WU ? przeczytaj uważniej

17763.402 to wciąż "Release Preview", więc nie ma jeszcze oficjalnej aktualizacji dla wszystkich. Więc nie ma co wprowadzać bez sensu zamieszania. Najnowszy stabilny build to 17763.379 i dobrze, że taki jest podany na stronie Wikipedii.

20 minut temu, adnage napisał:

17763.402 to wciąż "Release Preview", więc nie ma jeszcze oficjalnej aktualizacji dla wszystkich. Więc nie ma co wprowadzać bez sensu zamieszania. Najnowszy stabilny build to 17763.379 i dobrze, że taki jest podany na stronie Wikipedii.

Mało tego Microsoft wypuścił oficjalne ISO.

en_windows_10_consumer_editions_version_1809_updated_march_2019_x64_dvd_72376bfd.iso

Guest

Zainstalowałem 1903. Ta wersja jest oznaczona numerkiem 18362.1.
I tak, jest możliwy powrót do poprzedniej wersji Windowsa, w moim przypadku do 1809. 
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Jak widać, nie ma terminu do ilu dni można wrócić do poprzedniej wersji.
Swoją drogą. Menu Start miało zostać zmienione w wersji 1903, tak? Tak samo Ustawienia miały zostać przebudowane. Ani tego, ani tego nie ma. A sam system jest szybszy od 1809.

8 godzin temu, adnage napisał:

17763.402 to wciąż "Release Preview", więc nie ma jeszcze oficjalnej aktualizacji dla wszystkich. Więc nie ma co wprowadzać bez sensu zamieszania. Najnowszy stabilny build to 17763.379

Preview nie oznacza, że jest to build niestabilny. Gdzie Wy żyjecie? MS już od 2 lat wypuszcza do każdego systemu aktualizacje Preview - tłumaczone prawidłowo to "podgląd" - nie zdążyli dodać na drugi wtorek miesiąca, to wydają częściowo w trzeci wtorek - będzie to dodane wraz z nowymi elementami w drugi wtorek kolejnego miesiąca, na dodatek bez zmian. W przypadku 1809 problem jest innej natury. Jak zwykle spartolili aktualizację zbiorczą Preview i nie wypuścili jej oficjalnie. Wszystkie inne systemy i edycje Win 10 otrzymały aktualizacje w trzeci wtorek marca, tylko nie 1809. Ci co zainstalowali KB4490481 z reguły żałują. :lol:

13 godzin temu, adnage napisał:

Najnowszy stabilny build to 17763.379 i dobrze, że taki jest podany na stronie Wikipedii

Od kiedy Wikipedia to wiarygodne źródło.

Siemaaanko. Dołączyłem do Insider Preview, ale od wczoraj nie mogę zainstalować aktualizacji. Wywala mi komunikat, że mój windows nie jest jeszcze uprawniony. Eh. Coś jest nie tak? czy trzeba czekać? jak trza to ile?

netgrafik , u mnie pojawiło się pary ten bluescreen z takim oznaczeniem jak napisałeś. Było irytujące, przeinstalowałem system i póki co (4 dzien) jest wszystko ok.

Marcowa, zwana kwietniową, ma ukazać się w maju, a ukaże się w czerwcu. Ktoś zna logikę Microsoftu? No cóż, widżet społecznościowy jest teraz priorytetem zmian w systemie: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

4 lata prac nad bzdurami, w tym kilka już wycofanych, nietrafionych lub które tylko żyją w świadomości MS.

P1O likes this

49 minut temu, basket4rap napisał:

A będzie tutaj ktoś wrzucał "instalkę" Windows 10 May 2019 Update 18362.30 Release Preview?

Możesz sobie sam wygenerować: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]