Jump to content
WinClub
Arai

Jaki antywirus wybrac ? win 10

Recommended Posts

Jaki antywirus wybrac ? Posiadam win 10 , testowalem rozne , avast , AVG oraz Eset Nod32 i szczerze najbardziej zadowolony bylem z Esetu ale do wczoraj ... wkur ... sie bo po formacie nie chcial przyjac keya licencji (blad wewnetrzny) 
Nie mam ochoty kupowac nastepnej licencji ... Support jest po angielsku wiec srednio mi sie chce w to bawic z tlumaczem i czekac . 

A wiec co polecacie ?

Ja na Win10 zainstalowałem Webrota bardzo dobry nieobciążający antywirus.Na allegro ktoś sprzedaje roczną licencje za niecałe 20 zł.

Przerabiałem wiele pakietów security i stanęło na bitdefenderze.

Co nie zmienia faktu, że często gęsto leciałem tylko na zaporze windows.

Raz złapałem dialera, z 20 lat temu.

12 minut temu, Kotecek_PL napisał:

windows defender jest w pełni wystarczający, i dostarczany wraz z systemem, po co kombinować ?

tak to życzę powodzenia podczas płatności bankowych

Windows-Defender-Bankowosc.png[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ale co do samej detekcji to nie mam żadnych większych zastrzeżeń no poza adware i makrowirusami

4 godziny temu, kamiloxf napisał:

tak to życzę powodzenia podczas płatności bankowych

Od lat mam tylko i wyłącznie defendera i płace wielokrotnie online, ty patrz i żyję :L

Windows Defender usuwa cracki i w ogóle więcej wykrywa false positives niż prawdziwego malware, osobiście wywaliłem Defendera i używam najnowszego ESET NOD32 x64.

50 minut temu, Caleb33 napisał:

Windows Defender usuwa cracki i w ogóle więcej wykrywa false positives niż prawdziwego malware, osobiście wywaliłem Defendera i używam najnowszego ESET NOD32 x64.

Ilu wpisujących, tyle antywirusów. zgadzam się z Caleb33 że Eset także leczy zarażone pliki. Zresztą pisałeś że wkurzył Cię błędem wewnętrznym co mogło być spowodowane tłokiem na serwerze.

Ja dodatkowo mam zainstalowany Malwarebytes Premium, z ustawień wyłączyłem tylko autostart.

Nie oczekuj pomocy na forum, jak napisałem ilu wpisujących, tyle antywirusów.