Jump to content
WinClub
pyra

Ipod 2 aktulalizacja do wersji 10

Recommended Posts

Witam

Dostałem w "spadku" iPoda 2 który ma na pokładzie [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] 9.3.5 Chciałbym go zaktualizować do 10 Czy jest taka możliwość?

I czy on sobie poradzi? I w jaki sposób można to zrobić gdyż przez urządzenie nie można wyświetla się komunikat że system jest aktualny

Jeśli jest to możliwe chciałbym to zrobić ponieważ większość aplikacji w sklepie jest pod 10

Dodam że mam pierwszy raz iPoda w ręku  :) Proszę o wyrozumiałość

Czyli lipa z aplikacji które są na iOS 10? Czy jest jakiś sposób na ich instalacje ?

Próbowałem przez Impactor_0.9.51 Ale już wyczerpałem limit instalacji A co do tego Impactor czy jest możliwość aby dalej przez niego instalować po wyczerpaniu owego limitu? Czy już się nie da

Co za durne urządzenie , kto te badziewia kupuje ? chyba tylko Warszawiacy , w tym paskudnym śmieciu nie da się nawet zainstalować zwykłego skypa bo wchodzi tylko od wersji 10 a ja mam w tym ipadzie 9,5 , ręce opadaja toto nie powinno kosztować więcej jak 150 zł skoro tylko na chwilę to działa , przeglądarki innej nie zainstalujesz tego nie pobierzesz tego nie posłuchasz ,masakra wiekszej szmiry od systemu i firmy aple chyba nie ma i śmiem twierdzić że system react,os to dzieło sztuki przy tym durnym aplu.

Kupujesz stary sprzęt, z 2011 roku - 8 letni i oczekujesz że na ni  będzie działać wszytko tak samo jak na najnowszym sprzęcie? :L

iOS przynajmniej nie muli i da się go jakoś używać, biorąc teraz do ręki takiego Galaxy Tab 10.1 można go użyć jako przycisku do papieru albo testu na cierpliwość dla użytkownika :trollface:

mam smartfona z 2010 roku LG i na nim wszystko działa ,skype bez jąkniecia zainstalowane i działa zreszt5ą jak na każdym porządnym sprzęcie , ta aplowa gnida idzie do kosza bo ten ich sprzęt za grubą kasę do niczego się nie nadaje , szmelc dla Warszawiaków im  to pasuje wszystko byle drogo i byle jak .