Jump to content
WinClub
basket4rap

Problem zz aktywacją XP

Recommended Posts

Chyba najzdrowiej będzie dać sobie z tym spokój i wystawię go jako sprawny bez systemu. A tym bardziej się w tym utwierdziłem jak jeszcze przed chwilą zainstalowałem "VRMPOEM_PL-WINXP_PRO_SP2_OEM_PL" i klucz z naklejki nie wszedł, ale jeden z kluczy w necie do tego obrazu wszedł, jednak później w systemie i tak było, że zostało 30 dni aktywacji i przy próbie aktywacji przez neta wyskakuje komunikat, że nie można połączyć się z serwerem. Także nie wiem, czy nie byłoby takiej samej sytuacji, nawet gdybym miał płytę (która mogła być z laptopem) czy też instalkę z recovery. Zatem biała flaga i do sprzedania bez systemu. Ps. Dzięki za wszelkie pomysły i różnoraką pomoc.

Spróbowałem jeszcze zainstalować obraz z wersji angielskiej stąd: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I choć wprawdzie nie byłem przekonany co do tego pomysłu z ww. powodów (a tym bardziej, że to wersja Pro), to zainstalowałem te wersję i o dziwo wszystko poszło gładko, tak że nawet nie pytał o klucz podczas instalacji i teraz na pulpicie też nie ma żadnego komunikatu a chęci aktywacji. Teraz oprócz wielkich podziękowań, to mam prośbę, jak najlepiej spolszczyć tego Windowsa? Wiem, że jest o tym trochę info w necie (ten z oficjalnym sposobem się raczej nie sprawdzi gdyż dotyczy on SP2 a moja wersja to SP3), dlatego proszę was o najlepszy sposób dla SP3 Pro.

2 godziny temu, basket4rap napisał:

Chyba najzdrowiej będzie dać sobie z tym spokój i wystawię go jako sprawny bez systemu. A tym bardziej się w tym utwierdziłem jak jeszcze przed chwilą zainstalowałem "VRMPOEM_PL-WINXP_PRO_SP2_OEM_PL" i klucz z naklejki nie wszedł, ale jeden z kluczy w necie do tego obrazu wszedł, jednak później w systemie i tak było, że zostało 30 dni aktywacji i przy próbie aktywacji przez neta wyskakuje komunikat, że nie można połączyć się z serwerem. Także nie wiem, czy nie byłoby takiej samej sytuacji, nawet gdybym miał płytę (która mogła być z laptopem) czy też instalkę z recovery. Zatem biała flaga i do sprzedania bez systemu. Ps. Dzięki za wszelkie pomysły i różnoraką pomoc.

oj  chyba za szybko  zrobiłeś  " Hände hoch  "   kopia do ręki i z natarciem na MS ! .

W prawdzie  win xp  nie dotykałem  cho,cho,cho  albo i więcej ale  przeca idzie to do kapitulacji doprowadzić !.

Zainstaluj  wer,  angielską i  ją   przerób na PL   , albo zainstaluj  polską  i telefon do MS   z jobami   koto tu rządzi   Leon czy jego dzieci  - pamiętam że  lata świetlne temu  tak robiłem  że dzwoniłem  i facet coś tam , coś tam ? nie pamiętam dokładnie ale system się aktywował.

Mam gdzieś PL Home XP  to ci mogę sprezentować - muszę przewertować szafę gdzie to  leży.

1 godzinę temu, woj_ani217 napisał:

oj  chyba za szybko  zrobiłeś  " Hände hoch  "   kopia do ręki i z natarciem na MS ! .

W prawdzie  win xp  nie dotykałem  cho,cho,cho  albo i więcej ale  przeca idzie to do kapitulacji doprowadzić !.

Zainstaluj  wer,  angielską i  ją   przerób na PL   , albo zainstaluj  polską  i telefon do MS   z jobami   koto tu rządzi   Leon czy jego dzieci  - pamiętam że  lata świetlne temu  tak robiłem  że dzwoniłem  i facet coś tam , coś tam ? nie pamiętam dokładnie ale system się aktywował.

Mam gdzieś PL Home XP  to ci mogę sprezentować - muszę przewertować szafę gdzie to  leży.

Nie przeczytałeś mojego następnego postu, w którym postąpiłem właśnie mniej więcej w opisany przez Ciebie sposób i napisałem:

"Spróbowałem jeszcze zainstalować obraz z wersji angielskiej stąd: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

I choć wprawdzie nie byłem przekonany co do tego pomysłu z ww. powodów (a tym bardziej, że to wersja Pro), to zainstalowałem te wersję i o dziwo wszystko poszło gładko, tak że nawet nie pytał o klucz podczas instalacji i teraz na pulpicie też nie ma żadnego komunikatu a chęci aktywacji. Teraz oprócz wielkich podziękowań, to mam prośbę, jak najlepiej spolszczyć tego Windowsa? Wiem, że jest o tym trochę info w necie (ten z oficjalnym sposobem się raczej nie sprawdzi gdyż dotyczy on SP2 a moja wersja to SP3), dlatego proszę was o najlepszy sposób dla SP3 Pro."

5 minut temu, basket4rap napisał:

Nie przeczytałeś mojego następnego postu, w którym postąpiłem właśnie mniej więcej w opisany przez Ciebie sposób i napisałem:

Przeczytałem ale pisałem na raty bo  przez tel..  gadałem i jak wysłałem to już Twój  wpis był.

Co do  spolszczenia  ?  kiedy ja to robiłem ?  skleroza już nie pamiętam  ale myślę że  nie powinno być problemu ? .a tu na forum nie szukałeś ? , wiktorynek coś tam chyba pisał ?

Poczytaj tu  

15 godzin temu, woj_ani217 napisał:

Przeczytałem ale pisałem na raty bo  przez tel..  gadałem i jak wysłałem to już Twój  wpis był.

Co do  spolszczenia  ?  kiedy ja to robiłem ?  skleroza już nie pamiętam  ale myślę że  nie powinno być problemu ? .a tu na forum nie szukałeś ? , wiktorynek coś tam chyba pisał ?

Poczytaj tu  

Patrzyłem tam wcześniej, ale to trochę słaba opcja. Zainstalowałem natomiast to: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]