Skocz do zawartości
chrumcio

Asus k50c czy ruszy Win10

Rekomendowane odpowiedzi

taki laptop to już jest RiP

nawet nie wymienisz w nim celka bo jest wlutowany , przestarzała konstrukcja o min. wydajności :( może dla zabawy XP jeszcze obleci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIn10? A po co Ci ten badziew? Po za tym masz słaby procesor, bo tylko 1,2 GHz i z tego co się orientuje tylko 1 rdzeń.  Ten procesor w dniu premiery już szału nie robił. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, chrumcio napisał:

Posiadam laptopa Asus K50c ( tak wiem nic nadzwyczajnego :D ) i tu mam pytanie, ruszy na tym płynnie Win10?

Chyba żartujesz? Nic nadzwyczajnego? To jest gorzej niż szmelc! Sorry, ale taka prawda. Na tym nawet XP będzie kulał i to poważnie. Najgorsze, że w tym laptopie nie można wymienić procesora. Moja dobra rada - otwórz okno i weź mocny zamach. :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, chrumcio napisał:

Asus K50c ( tak wiem nic nadzwyczajnego :D ) i tu mam pytanie, ruszy na tym płynnie Win10?

Uśmiałem się jak głupi hahaha Ludzie jak mają mocny, nowy sprzęt, to często kombinują, żeby uruchomić na nim Win7 albo 8.1, a ci z totalnym padłem chcą płynnej Winzgrozy10. No litości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.03.2019 o 18:11, wiktorynek napisał:

Chyba żartujesz? Nic nadzwyczajnego? To jest gorzej niż szmelc! Sorry, ale taka prawda. Na tym nawet XP będzie kulał i to poważnie. Najgorsze, że w tym laptopie nie można wymienić procesora. Moja dobra rada - otwórz okno i weź mocny zamach. :E

:LLepiej nie, bo może jeszcze odszkodowanie płacić.

W dniu 3.03.2019 o 15:10, chrumcio napisał:

Posiadam laptopa Asus K50c ( tak wiem nic nadzwyczajnego :D ) i tu mam pytanie, ruszy na tym płynnie Win10?

Jedynie:

albo

lub

choć nie jestem pewien jak będzie działał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i laptop do bani jak na dzisiejsze czasy, ale zwykły XP beż żadnych modów powinien działać. Szału może nie zrobi, ale działał będzie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, renatan napisał:

może dla zabawy XP jeszcze obleci

Widzę ekspert numer jeden :)

5 godzin temu, Radzior2010 napisał:

WIn10? A po co Ci ten badziew?

Potrzebuję do pewnych testów...

4 godziny temu, wiktorynek napisał:

Na tym nawet XP będzie kulał i to poważnie

Ekspert numer dwa, Win7 x86 śmiga bez zarzutu

2 godziny temu, Widzior napisał:

a ci z totalnym padłem chcą płynnej Winzgrozy10.

Gdzie napisałem że chcę? Pokaż bo chyba oślepłem. Wyraźnie chyba napisałem

czy ruszy Win10

Temat zamknąć, bo eksperci sami się zlatują by tylko trolować i pokazywać swoją pseudo wiedzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chcesz sobie testować Win10 to kup lepszy sprzęt. To po pierwsze. Po drugie Win7 x86 może śmiga, ale w podstawowej wersji czyli Starter albo Home Basic i to z wyłączonym Aero, bo ten Celeron to nie jest żaden demon prędkości. Po trzecie i najważniejsze. Życzę powodzenia w testowaniu Windowsa 10 gdyż ten system tak ingeruje w użytkownika, że pozostaje siąść i płakać. Nie będę pisał ile trzeba się natrudzić żeby zmienić podstawowe funkcje. 
Masz za przeproszeniem badziewny sprzęt który w dniu premiery nie robił szału, a chcesz na nim odpalać najnowszy system. Przecież na tym laptopie z tym systemem nawet przeglądarka będzie miała biedę działać jak należy. 

Chciałeś się dowiedzieć i się dowiedziałeś, a że masz słaby sprzęt to nie nasza wina. Wszystko w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.03.2019 o 22:32, chrumcio napisał:

Chyba według twego mniemania :) 

Mam laptop o podobnej specyfikacji służy jako podkładka bo jedynie do tego się nadaje, nawet jeśli zainstalujesz 10 na tym laptopie to liczba procesów zabije ci CPU i na samym pulpicie lagi będą. Poza tym brak wsparcia (brak sterowników) pod Windows 10...Eh pewnie dostane miano experta numer 3 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.03.2019 o 22:32, chrumcio napisał:

OK, ja się nawet zgadzam, tylko, że żyjemy chyba na innych biegunach Ziemi. Dla mnie ten laptop, ani nie śmiga, ani nie działa, ani nie kuleje. On po prostu daje się włączyć i można jakoś tam od biedy uruchomić system. Na tym jak dla mnie kończy się jego działanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi