Skocz do zawartości
RemixPL1994

Szukam autora oraz tematu zmodyfikowanej / zaktualizowanej Visty

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.T  @m4s  @M4T   @razor1995  @wiktorynek 

Witam, szukam autora oraz tematu zmodyfikowanej / zaktualizowanej Visty. Daję screena na którym widać, że system był z 2018r i widać wagę dla x32 / x64 więc być może ktoś pozna kogo to i jakie to obrazy konkretnie:

image.png.7f1af90ed8db9c6357921864b167e34e.png

System oczywiście pobierałem tutaj z forum WinClub.

Znalazłem tutaj na forum temat z inną zaktualizowaną Vistą z 2017r ale on też już jest niestety niedostępny = [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Ale pobrałem sobie z innego źródła tą zaktualizowaną wersję z 2017r by porównać sobie tak pewniej i to na pewno nie jest ta wersja którą ja już posiadam u siebie na dysku dlatego, że waga obrazu jest całkiem inna:

image.png.ad71a3f019d9d3ee4763cb19f8ad776c.png

Proszę o pomoc w znalezieniu autora i tematu tej wersji z screena nr 1 na górze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, razor1995 napisał:

Mam tą wersję na dysku, poszukam sum i wrzucę tutaj.

Też mam u siebie na dysku :) Ale bardziej zastanawia mnie autor tych wersji z 2018r bo chciałbym sobie przy nazwach systemu podpisać kogo to zasługa. I też zastanawia mnie fakt dlaczego temat zniknął  z forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, razor1995 napisał:

Toć ci pisałem, że te wersje ze 2 lata temu robił bodaj @wiktorynek, zawsze sobie jego wstawki archiwizuję, bo szybko znikają :E

Nie jesteś wiarygodny :trollface: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Jakoś pewnie da tylko pytanie PO CO ? 
System już nie jest wspierany i nic na niego nie wejdzie nawet przegladarki tylko ESR czy cos :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to autor się nie przyznał, ale może po prostu dlatego, że nazwy plików zmienione.

Powinno być tak:

vsp2x64AIO_02.03.2018_188296585336B1A429A2AF5794D2BADE.iso    6 581 067 776    2018.03.02 19.24
vsp2x86AIO_02.03.2018_8F3CA0C9CF87B26124DF26FAC0704EF3.iso    4 768 131 072    2018.03.03 20.05

RemixPL 1994 - wygląda na to, że twój obraz x64 to, jeśli dobrze pamiętam, wersja "doczyszczona" przez Mr.T

Załączam archiwum z zapisaną stroną z adresu (niedziałającego już) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, iskier napisał:

No to autor się nie przyznał, ale może po prostu dlatego, że nazwy plików zmienione.

Powinno być tak:

vsp2x64AIO_02.03.2018_188296585336B1A429A2AF5794D2BADE.iso    6 581 067 776    2018.03.02 19.24
vsp2x86AIO_02.03.2018_8F3CA0C9CF87B26124DF26FAC0704EF3.iso    4 768 131 072    2018.03.03 20.05

RemixPL 1994 - wygląda na to, że twój obraz x64 to, jeśli dobrze pamiętam, wersja "doczyszczona" przez Mr.T

Dzięki, wszystko się zgadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, wiktorynek napisał:

Te obrazy były mojego autorstwa. Nijak się mają do tych z postu nr 1. Te z maja mogą być po przeróbce przez Mr.T, natomiast te powyżej nich, nie mam pojęcia.

x32 z 2018r to na pewno Twój ORG obraz :) Natomiast wersja x64 to ta po przeczyszczeniu przez Mr.T :) Właśnie o te konkretnie pytałem, po prostu miałem inne nazwy bo kiedyś zmieniłem:

image.png

I tak jak napisał @iskier  wszystko się zgadza bo rozmiary obrazów te same, daty obrazów te same no i zgadza się, że jedna wersja ORG, a druga czyszczona przez Mr. T bo pamiętam jak pobierałem kiedyś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to są inne obrazy... nie mam pojęcia kogo ale ja oczywiście pytałem o te z screena nr 1 na górze czyli Twoje :) Dlatego pisałem w poście

"Ale pobrałem sobie z innego źródła tą zaktualizowaną wersję z 2017r by porównać sobie tak pewniej i to na pewno nie jest ta wersja którą ja już posiadam u siebie na dysku dlatego, że waga obrazu jest całkiem inna"

Być może się nie zrozumieliśmy / nie sprecyzowałem dokładnie / napisałem nie zrozumiale dla wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje bezsprzecznie są te:

Przechwytywanie.jpg

P.S. Tak sobie myślę, że dla upamiętnienia chyba zrobię obrazy final:

- XP po kwietniu 2019

- Vista po styczniu 2020

- Win 7 po styczniu 2020

- Win 8.1 po styczniu 2023

i to będzie mój piękny koniec. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wiktorynek  dokładnie tak. Dlaczego temat z linkami poznikał?

Btw. Dziękuje za te obrazy i wkład pracy bo z tego co wiem są najnowsze i najlepsze z dostępnych jakie znalazłem w internecie. Nie wyobrażam sobie dziś używać czegoś innego do wgrywana Visty w starszych laptopach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A tu masz temat z aktualizacjami, które możesz zastosować w tych systemach Vista i prawdopodobnie będą zintegrowane w ostatecznej wersji: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Są tam też paczki na Mega.

A tu wpisuję zmiany po aktualizacjach:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi