Jump to content
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19

Recommended Posts

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Koniec obsługi technicznej systemu Windows 10 w wersji 1607 z dniem 9 kwietnia 2019 r. (opublikowano: 11 lutego 2019 r.)

Dotyczy: Windows 10Windows 10, version 1607

Troche to odstrasza a mialo byc wsparcie do 2025 czy jakos tak?  Ale tak czy inaczej obadam bo po aktualizacjach zwyklej 10 mam 1s laga dzwieku z toshiby podpietej przez hdmi do tv 4k panasa polaczonego z kinem domowym dig-in
na lapku nie gram bo od tego mam playstation to na moje potrzeby powinno byc ok.

Guest
19 minut temu, gnat8 napisał:

Koniec obsługi technicznej systemu Windows 10 w wersji 1607 z dniem 9 kwietnia 2019 r. (opublikowano: 11 lutego 2019 r.)

Dotyczy: Windows 10Windows 10, version 1607

Troche to odstrasza a mialo byc wsparcie do 2025 czy jakos tak?  Ale tak czy inaczej obadam bo po aktualizacjach zwyklej 10 mam 1s laga dzwieku z toshiby podpietej przez hdmi do tv 4k panasa polaczonego z kinem domowym dig-in
na lapku nie gram bo od tego mam playstation to na moje potrzeby powinno byc ok.

jest [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] gdzies mowa o LTSB zanim napiszesz przeczytaj ;)

Wie ktoś jak włączyć montowanie obrazów iso u sromotnika działa a tu nie
W explolerze?

Wysłane dzięki Gadu-Gadu przy pomocy iPhone 4 :E

10 godzin temu, gnat8 napisał:

Grunt to czytać ze zrozumieniem. Obsługa techniczna to pomoc online ze strony MS. Wsparcie w postaci aktualizacji będzie do 2025 roku albo dłużej. Wszystkie wersje je mają łącznie z wcześniejszymi 1507 i 1511.

Cześć Wam,

Mam pytanie
1.Czy przez Windows Store zainstaluje na tym systemie Netflix? Chciałbym mieć aplikacje z racji że mam 5.1 głośniki, przez przeglądarkę mam tylko i wyłącznie stereo.
2. Używam Destroy Windows 10, aplikacja która usuwa szpiegowskie rzeczy z systemów oraz przyspiesza pracę. Czy w tym przypadku jeżeli użyję stracę dostęp do Windows Store?
3. Obecnie mam Windows 8.1, dziwnie się zachowuję, jak włączam YT na Firefox potrafi na dłuższą chwilę załapać zawieche, pierwszy raz z takim czymś się spotkałem, inne rzeczy odpalają się płynnie. Może zrobię reinstalacje Firefox.
4. Przy odpalaniu Windows Store, na Windows 8.1 wyskakuje mi to co w załączniku umieściłem. Macie pomysł co z tym zrobić, próbowałem wszystkiego co było chyba w Google. Wszystko bez skutku.

Pozdrawiam

Witam, siedzę teraz na win 8.1 64bit czy jest możliwość jak pobiorę ten mod aktualizacji czy wszystko muszę na czysto robić?

8 minut temu, djborek napisał:

Witam, siedzę teraz na win 8.1 64bit czy jest możliwość jak pobiorę ten mod aktualizacji czy wszystko muszę na czysto robić?

na czysto

Jak Ty instalujesz mody skoro nie czytasz nawet pierwszego postu?

"Aktywować można Windows 10 Digital License C#"

Tak na pałę instalujesz pierwszy lepszy?

Pytałem wujka Google, ale nic nie znalazłem, chyba że źle szukałem..., ale sytuacja wygląda jak na ss, plan energii ustawiony na wydajność, menedżer zadań pokazuje moc procka 2,9, CPU-Z 3,5 tak jak w biosie, wszystkie rdzenie aktywne.

W dniu 23.05.2019 o 10:04, djborek napisał:

Jaki aktywator nadaję się najlepiej do tego żeby przebiegło bez problemów?

Według mnie najlepszy jest ten [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

19 godzin temu, Zeds napisał:

Pytałem wujka Google, ale nic nie znalazłem, chyba że źle szukałem..., ale sytuacja wygląda jak na ss, plan energii ustawiony na wydajność, menedżer zadań pokazuje moc procka 2,9, CPU-Z 3,5 tak jak w biosie, wszystkie rdzenie aktywne.

Jak menadżer zadań Ci pokazuje?

Jak zainstaluję ten system zaczyna mi się pojawiać komunikat o braku pamięci. Co go wyłącze to za jakiś czas pojawia się na nowo. Próbowałem montować na laptopie i na stacjonarnym, ale ten sam efekt. Co to może być?

W dniu 22.05.2019 o 20:39, dude8q napisał:

Czy mogę go jakoś zainstalować?

W dniu 22.05.2019 o 20:40, nudzija napisał:

@dude8q nieda sie

Oj kłamczuszek nudzija:)

Ściągnąć paczkę instalatora sklepu

Usunąć w edytorze tekstu drugą linijkę testującą wersję windowsa w pliku Add-Store.cmd
czyli to skasować aby instalator ruszył na tej starej wersji windowsa:

Cytat

for /f "tokens=6 delims=[]. " %%G in ('ver') do if %%G lss 16299 goto :version

Włączyć w usługach usługę magazynu na uruchamianie automatyczne
Ustawić ochronę konta uac na wartości domyślne (bo inaczej trzeba by dodać konto bez uprawnień admina)
Startisback - w ustawieniach zachaczyć aby pokazywał "Display modern apps"
Zrestartowac system i cieszyć się sklepem :)