Jump to content

Win 10 1607 LTSB x64 2k19

Recommended Posts

Godzinę temu, rustin napisał:

Zainstalowałem system i nie mam starisback, coś źle się zainstalowało ?

• Nie wiem czy dobrze zrobiłem, jeżeli nie to jak cofnąć DWS ? Włączyłem ten program po instalacji windowsa

DWS nie usuwa startis back.Musiałeś go usunąć w jakiś inny sposób.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Laptop Jumper Ezbook 3 Pro wrzuciłem ten system przez Rufusa na pendrive'a, potem wszedłem do boot menu, wybrałem pendrive i Dźwinę, ale nie działał touchpad - poradziłem sobie klawiszami, usunąłem wszystkie partycje i kliknąłem dalej, po kilku minutach instalowania wyskoczył błąd 0x8007025D. Teraz jak włączam laptopa to wyskakuje coś takiego (zdjęcie)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie i nie wiem jak to się robi. System się pobrał, skopiowałem .iso na pulpit i od razu przez Rufusa

Mam podgląd do pendrive z poziomu telefonu przez otg. Może to Ci da jakiś pogląd na to czy jakiś plik jest uszkodzony? Lub jak zrobić na androidzie bootoowalnego pena?

Instalacja sterów przez menedżer urządzeń nie działa? Bo mi cały czas zapętla. Wgrałem sterowniki przez snappy (~3,7 GB) i po zainstalowaniu restart, niestety już się system nie włączył - zabootował zaawansowany restart w niskiej rozdziałce (domyślnie mam full hd), laptop to Jumper Ezbook 3 Pro. Wcześniejszym winowajcą był uszkodzony pendrive, na nowym poszło bez problemu. Ale touchpad nadal nie działa przy instalce i potem w windowsie (myszka działa). Ile waży u Was ten system po zainstalowaniu? U mnie lekko powyżej 10 GB