Jump to content
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19

Recommended Posts

W końcu zainstalowałem i niby wszystko gra...

Wam też nie pokazuje w Task Manager GPU?

BTW.

Używaliście do optymalizacji np. narzędzi z  SCH10Tweaks(1803) oraz DoNotSpy10-4.0-Setup,InSpectre,OOSU10?
Wcześniej miałem ten system i programy skopiowałem na inny dysk

Czy wyłączacie Defendera czy zostawiacie?

W dniu 14.03.2019 o 15:15, Mr.T napisał:

ja tez tak mam widocznie przez oczyszczona baze po starych popraawkach lub wylaczone uslugi moga blokowac

ukryc, wylaczyc  w wolnym czasie pomysle

Podobnie jest z KB4489889. Również błąd aktualizacji :(

Witam,

zainstalowałem i wszystko jest ok tylko że nie mam microsoft store a chciałem zainstalować sobie netflixa i wszędzie wychodzi mi ze muszę pobrać ze store. Pytanie moje takie czy da się zaintabulować same store czy może ma ktoś sama instalkę netfliksa apki?

33 minuty temu, lukasz2511 napisał:

microsoft store

Jakbys przeczytał uwaznie pierwszy post to bys wiedzial ze modyfikacja jest oparta na LTSB 

która juz przez MS została pozbawiona STORE

10 minut temu, ski3a napisał:

nie można aktywować.

u mnie zadziałało bez problemu 

poczytaj sprawdź [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

A czy nie lepiej robić modyfikację na najnowszej wersji systemu? Przecież 1607 ma jakoś z 2-3 lata. Jak jest w praktyce? Czy przykładowo w grach nie będzie gorszych wyników na tej 1607?

41 minut temu, pasi17 napisał:

A czy nie lepiej robić modyfikację na najnowszej wersji systemu?

Moze i mozna ale ta jak napisałem w pierwszym pości była zrobiona dla mnie a tylko sie nia podzieliłem z wami

na grach mi nie zależy a ważne ze ma stary panel sterowania i zero suwaków można powiedzieć

Mi osobiście nowsza 10-tka nie potrzebna

Dodam, że nie ma Edge, Cortany, Xbox, Sklepu i pożal się boże Apek oraz wielu innych pierdół i badziewi rodem od MS. Prawie idealny system, dodatkowo na najlepszej podstawie czyli edycji 1607. :)

2 godziny temu, wiktorynek napisał:

Dodam, że nie ma Edge, Cortany, Xbox, Sklepu i pożal się boże Apek oraz wielu innych pierdół i badziewi rodem od MS. Prawie idealny system, dodatkowo na najlepszej podstawie czyli edycji 1607. :)

Jak dla mnie to wielka zaleta bo nie potrzebuje tego
Pytanko

Może mi ktoś pokazać  kto używa FF screena z menagera zadań z procesami FF?
Dlaczego pytam...wcześniej miałem 1 proces a po rozwinięciu 4 sie pokazywały a po instalacji sytemu mam 4 osobno...nie jest to wada systemu a ciekawostka która rzuciła mi się w oczy

0abeaaa84a40448ee3fe2218f409fae0_orig.jp

Też tak macie?

33b43569f0204b2df0205bf6544f9d41_orig.jp

Ogólnie system spoko,póki co nie zauważyłem nic niepokojącego,gry działają
Wyłączyłem aktualizacje bo komp mi się sam wybudzał(usypiam zawsze nie wyłączam) z uśpienia w nocy  i sam się wybudzałem ze snu

Czy ktoś znalazł rozwiązanie na zainstalowanie tej aktualizacji • 2019-03 Aktualizacja zbiorcza dla systemu Windows 10 Version 1607 dla systemów opartych na architekturze x64 (KB4489882).

Bo co chcę wyłączyć komputer to mi się instaluje a i tak po włączeniu komunikat że nie udało się zainstalować :/

Pytanie.

Instaluje na laptopie z hdd i ssd poprzez pendrive'a robionego rufusem. Widzi ladnie w uefi , instaluje sie . Jest tylko problem ze ciagle boot manager efi widoczny jest tylko na hdd a nie ssd na ktorym system stawiam...   jak klonowalem dysk hdd na ssd to moglem wybrac z ktorego dysku na startowac efi , a tak to startuje tylko z hdd i mam do wyboru dwa systemy... da sie to jakos obejsc ?

20 godzin temu, Mr.T napisał:

wyłącz WU

Witam. Również mam problem z tymi aktualizacjami, o których było pisane wcześniej. Chciałem wyłączyć Windows Update, ale nie wiem jak. Szukałem w panelu sterowania, ustawieniach itd i nic. Sorry za może tak banalne pytanie ;-)