Jump to content
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19

Recommended Posts

Jak ustawić pendrive żeby mieć 100% pewność że jest poprawnie sformatowany i partycje ustawione . Ludzie piszą że hp usb formatter pomaga ale ciężko mi powiedzięc czy zawsze... Może diskpart czy sd formatter są lepsze jak myślicie?

13 godzin temu, przesowacz1977 napisał:

Jak ustawić pendrive żeby mieć 100% pewność że jest poprawnie sformatowany i partycje ustawione . 

Użyć rufusa do utworzenia obrazu iso na pendrive. Proces jest automatyczny. Wszystko robi za ciebie.

15 godzin temu, przesowacz1977 napisał:

Jak ustawić pendrive żeby mieć 100% pewność że jest poprawnie sformatowany i partycje ustawione . Ludzie piszą że hp usb formatter pomaga ale ciężko mi powiedzięc czy zawsze... Może diskpart czy sd formatter są lepsze jak myślicie?

wszystko opisane

11 minut temu, pafnucy7 napisał:

Co to za motyw Mr. T i gdzi można pobrać???

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

10 hours ago, Mr.T said:

a możesz gdzieś wskazać czy powiedzieć czy faktycznie nie jest ten poradnik kompatybilny z 1607? bo tam pisze, że od 1703-1809

Guest
2 minuty temu, zabujczyyyy napisał:

a możesz gdzieś wskazać czy powiedzieć czy faktycznie nie jest ten poradnik kompatybilny z 1607? bo tam pisze, że od 1703-1809

Nie ma różnicy, jedynie wersja Patcha UXTheme się różni i czasem ten patch potrafi wywalić Windę więc zanim zainstalujesz bądź pewny że masz dobrą wersje :)

2 minutes ago, TheStraight said:

Nie ma różnicy, jedynie wersja Patcha UXTheme się różni i czasem ten patch potrafi wywalić Windę więc zanim zainstalujesz bądź pewny że masz dobrą wersje :)

a możesz mniej więcej powiedzieć za czym szukać która wersja pod tego windowsa? czy jakoś znajdę tam na necie odpowiednią? Sory, że tak pytam ale pierwszy raz motyw wgrywam i nie cche spartaczyć :DF

Guest

Zanim zaczniesz cokolwiek robić odpal przywracanie systemu i zrób punkt bo w razie czego wrócisz do punktu i po problemie jak coś klęknie.

Nie polecam instalować UXPatchera bo raz mi to wywaliło windę chociaż wersja się zgadzała na systemie z tego postu zmieniałem skina masz nawet gdzieś screeny wyżej albo na poprzednich stronach
Potrzebujesz tego

Instalujesz to i resetujesz komputer jak się odpali to raczej nic więcej nie zepsujesz.

Później pobierasz programik z tego linku : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i odpalasz go, zaznaczasz tak jak u dołu i klikasz Install. (Możesz sobie zaznaczyć jeszcze coś jeśli chcesz, to akurat zależy od tego jak chcesz żeby wyglądał explorer).
1AtpBli.png

Następne jeśli te tematy są plikami a nie instalką wklejasz folder razem z plikiem tematu o tej samej nazwie do C:/Windows/Resources/Themes i stąd odpalasz plik z tematem, jeśli wszystko zrobiłeś jak trzeba powinień się zmienić :)

1 hour ago, TheStraight said:

Zanim zaczniesz cokolwiek robić odpal przywracanie systemu i zrób punkt bo w razie czego wrócisz do punktu i po problemie jak coś klęknie.

Nie polecam instalować UXPatchera bo raz mi to wywaliło windę chociaż wersja się zgadzała na systemie z tego postu zmieniałem skina masz nawet gdzieś screeny wyżej albo na poprzednich stronach
Potrzebujesz tego

Instalujesz to i resetujesz komputer jak się odpali to raczej nic więcej nie zepsujesz.

Później pobierasz programik z tego linku : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i odpalasz go, zaznaczasz tak jak u dołu i klikasz Install. (Możesz sobie zaznaczyć jeszcze coś jeśli chcesz, to akurat zależy od tego jak chcesz żeby wyglądał explorer).
1AtpBli.png

Następne jeśli te tematy są plikami a nie instalką wklejasz folder razem z plikiem tematu o tej samej nazwie do C:/Windows/Resources/Themes i stąd odpalasz plik z tematem, jeśli wszystko zrobiłeś jak trzeba powinień się zmienić :)

jak mi żadne okno nie chce sie otworzyć, to już też uwalone?

Guest

Nie musisz cytować całego posta bo się syf robi :E

A co zrobiłeś że nie chce się odpalić ?

Tak używam już kolejny dzień system od Mr T i powiem że jest naprawdę dobry system chodzi szybko nie mam żadnych problemów itp. najlepszy jaki używałem do tej pory :)

Moja konfiguracja 

Intel I5 3570

Asus P8H77-M Pro

32 GB ram ddr3 1600 HyperX Savage

2 x MSI Radeon R9 280x 3GB Gaming edition

2x 2TB Seagate

1200 W zasilacz

:rolleyes:  

2 godziny temu, Pawel300 napisał:

2 x MSI Radeon R9 280x 3GB Gaming edition

Ogrzewasz tylko jedno mieszkanie czy dzielisz się ciepłem z sąsiadami? :E

13 godzin temu, Widzior napisał:

Ogrzewasz tylko jedno mieszkanie czy dzielisz się ciepłem z sąsiadami? :E

Dobre :D nie dobra obudowa i max ilość wiatraków jest chłodno i przewiewnie ;)  można śmiało napisać że system jest 1 klasa do tej pory używałem systemy od Sromotnika po dłuższej przerwie znowu wróciłem do systemu od  Mr.T

Musiałem zrezygnować z tej wersji systemu. Po każdym uruchomieniu systemu, wyskakuje błąd touchpada. Przypomniało mi sie, że kiedyś miałem z tym problem, ale już od kilku wersji naprawili. Niestety na 1607 nie.

Od kilku lat korzystam z Twoich modyfikacji i muszę przyznać, że zaskoczyła mnie liczba błędów.. Natknąłem się na kilka błędów, m.in. podczas przypinania czegoś do paska zadań wyskakiwał error dot. explorer.exe i restartował się. Pasek Gry służący do nagrywania wyskakiwał za każdym razem kiedy odpalałem gry i wyskakiwał błąd o brakujących aplikacjach sys-app(coś tam dalej, nie pamiętam). Podczas uruchamiania GTA San Andreas wyskakuje dziwny błąd o brakujących plikach DirectX9 mimo, że zainstalowałem go poprawnie, jak zwykle... Zmuszony jestem powrócić na swój wcześniejszy system sKasHeH.png na którym nie doświadczyłem tylu problemów. Pod względem szybkości jest naprawdę świetny, ale nie spełnia moich oczekiwać co do gier. Za dużo problemów. Powodzenia przy następnych wersjach.

Proszę o pomoc jednak jak chcę cokolwiek zainstalować lub uruchomić wyskakuje mi okienko z prawami administratora podczas instalacji pominąłem hasło i nie wiem co teraz bo nic nie działa i nie mogę odpalić programu do instalacji !!

44 minuty temu, ka4m3n napisał:

że zaskoczyła mnie liczba błędów..

no to bardzo dziwne bo tu nic nie usuniete nie wylaczone troche optymalizacji 

org system zaktualizowany

wiec chyba taki urok 1607 

7 minut temu, Poll300 napisał:

wyskakuje mi okienko z prawami administratora

musial ci sie zle system zainstalowac bo nie widze innego wytlumaczenia

W dniu 2.03.2019 o 14:06, shepard napisał:

(...) powrócił problem z freezami więc laptopy z DGPU powinny trzymać się z systemami od 1803, bo tam ten problem już nie występuje.

Na czym dokładnie polega ten problem i czy występuje zawsze czy tylko w określonych sytuacjach?

W dniu 3.03.2019 o 09:55, Mr.T napisał:

pobiez plik z zalacznika rozpakuj i uzyj 

Informuję, że czytać umiem, co więcej przeczytałem, nie marudzę, ale zwyczajnie z ciekawości pytam co to właściwie jest? :D