Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19

Recommended Posts

Właśnie o to mi chodziło. Dziękuję za odpowiedź.

Edit: Teraz doczytałem że LSTB jest to wersja systemu bez poprawek konsumenckich. Czysty stabilny Windows bez różnego rodzaju dziadostwa.

Guest

Jakby ktoś był ciekawy to tak to wygląda po wyłaczeniu Defendera i kilku pierdół.
gQXrIeU.png

@zbigniew59

Testowalem to WindowsBlind i to nawet nie potrafi nakładać poprawnie kolorów na system.
Lepiej samemu wgrywać skiny do systemu i żaden program nie zabiera ramu ani nie musi się inicjować do systemu i pod kompozytor.

Program z Menu to StartIsBack.

Nie będę zakładał nowego tematu (może mnie administracja nie zbanuje). Aktualnie mama wersje 1803 17134.590. Windows potrzebuje do: Photoshopa/Blendera/Internetu, warto instalować najnowszy czysty build z stycznia 2019 (1809) czy jednak lepiej ten tutaj (Private Projekt 1607) i miec system bez pierdół?

Guest

@AccessX Ty się jeszcze pytasz.
Opowiem ci moja historie, wczoraj z braku zajęcia zainstalowałem 1809 a mam jeszcze HDD miałem 141 procesów a komputer wył jak wilk w noc kiedy świeci księżyc.

A w skrócie to jasne że ten, czysty szybki prosty i działa a nie zarzyna kompa :)

Bez dziadowstwa - niekoniecznie - dalej ma telemetrię, smart scren , defendera itp.

Tu masz do akurat tej kompilacji- co wyłączyć. [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Niektóre rzeczy mogą nie działać - po prostu nie ma ich w ltsb.

To dotyczy tego tematu.

Super3511 likes this

Aktualnie mam włączony Firefox (w tle Antywirus AVG, CCleaner) i po 40 minutach  mam 153procesy / 1907 wątków... . Dziękuję za odpowiedzi i za link. Jednak się zdecyduje na wersję w tym temacie (Private...). Dzięki!

Do [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] - mam czysty ltsc z różnymi poprawkami i twekami i dalej mi te rzeczy działają-[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Skiny także można wgrywać ale to dużo więcej roboty - windowblinds+ start 10+icon packager- masz wszystko.

Zapomniałem+ rainmeter i masz wszystko.

Guest

Co do WindowBlinds to on potrafi zmieniać tło explorera i reszty shella.
Chodzi o coś takiego jak na obrazku.

Bo jakoś nie uśmiecha mi się siedzieć na białym tle, instalować nie mam chęci bo sam zmieniłem sobie skina a na W8.1 jak testowałem tego WB to nie widziałem nic takiego.
EWABpnb.png

burCIJb.png

6 godzin temu, wiher123 napisał:

Czy da się usunąć tę opcje z menu?

Nauczmy sie czytac

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

ale raz moge

pobiez plik z zalacznika rozpakuj i uzyj

vic3roj likes this

Jakby ktoś był ciekawy to tak to wygląda po wyłaczeniu Defendera i kilku pierdół.
gQXrIeU.png

[mention=1770]zbigniew59[/mention]
Testowalem to WindowsBlind i to nawet nie potrafi nakładać poprawnie kolorów na system.
Lepiej samemu wgrywać skiny do systemu i żaden program nie zabiera ramu ani nie musi się inicjować do systemu i pod kompozytor.
Program z Menu to StartIsBack.
TheStraight można wiedzieć co to za pierdoły zostały wyłączone?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Guest
2 godziny temu, sensejstg napisał:

TheStraight można wiedzieć co to za pierdoły zostały wyłączone?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

To jest system Biznesowy więc nie ma tu takich rzeczy jak XboX DVR itp. Jest to po prostu wydanie 10tki jako normalnego systemu bez upiększaczy bo w firmach im to nie potrzebne.

59 minut temu, musha napisał:

Testował ktoś jak się system spisuje w grach?

Jak każdy inny system pokroju 7 czy 8.1.

Guest

Sam to prawie nic :D
Użyłem do tego programu O&O ShutUP10 zaznaczyłem tam wszystko i dałem reset.
On wyłącza WU OneDrive telemetrię itp...

Mam pewien problem podczas instalacji a dokładnie to wyskakuje komunikat: "brak dostępnych obrazów:, testowane na legacy i uefi, próbowałem wypalić na płycie i botowalny usb, dyski ustawione jako gpt, ktoś ma jakiś pomysł jak się przez to przebić?

Guest

Czym wypalałeś pendrive'a ? 
Użyj rufusa w ustawieniu GPT/UEFI albo UltraISO.
Jeśli to nie zadziała to weź UltraISO pobierz obraz przez MediaCreationTool ze strony M$ pozniej otwórz go w ultraiso wejdz w folder sources usuń plik install.esd i włóż ten z tego obrazu, zapisz i wypal :)

A więc system zainstalowałem. Jest przepięknie prosty (menu świetne) ale choler.a jasna mam problem bo Photoshopa nie zainstaluje bo wyje że stara kompilacja ;/ Ech kurcze. Czy w zwykłym Windowsie 10 jest możliwość przerobienia na menu z Twojej wersji Mr.T? Dzieki za odpowiedz :)

12 minut temu, AccessX napisał:

Czy w zwykłym Windows

Teraz, przesowacz1977 napisał:

u mnie smiga tylko drazni brak mozliwosci zmiany tapety bez aktywacji..

w zadnej 10 nie zmienisz bez aktywacji

Guest

Po kliknięciu PPM na grafikę powinno być ustaw jako tło pulpitu nawet bez aktywacji