Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 10 1607 LTSB x64 2k19

Recommended Posts

Win 10 1607 LTSB x64 2k19

Windows-10-square.png

Mod "Win 10 1607 LTSB x64 2k18" zbudowany został na bazie "Windows 10 Enterprise 1607 PL" .

Wyjaśniam: Tego systemu na innej podstawie nie będzie, udostępniam tylko to na czym ja pracuje, więc nie marudzić...

że coś nie działa, jak odinstalować czy usunąć,

system na moje potrzeby u mnie działa wszystko co mi potrzeba.

Nieaktywowany

Zero opisywania - jak nie zainstalujesz to się nie przekonasz.

Zmiany względem oryginału:

- Zintegrowane wszyskie poprawki

- Uaktywniono pakiety DotNet. Framework

- Dodano HashCheck

- Dodano 7-zip,

- Dodano nowe funkcje w panelu sterowania HD tune Pro, Gpu-Z. Cpu-Z, Rufus i Konta zawansowane

- Dodano przydatne skróty pod PPM, 

- Zintegrowane StartIsBack 

Zdjęcia z vBox dlatego inne parametry niż na sygnaturze,, dlatego ikona brak internetu

1.jpg

2.jpg

3.jpg

===========================================================================================================================

- Doczyszczono "winsxs" plus kompresja tego folderu w Windows 10 - działa to wyśmienicie

- Pełne prawa administratora

- Wyłączony podpis cyfrowy

- Szybki start i zamykanie systemu

Aktywować można Windows 10 Digital License C#

ISO waży - 2.29 Giga

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] EVGA GeForce GTX 1050 Ti czasem pogrywasz...nie ma problemu w grach?
BTW.
Ściągam i tak na testy z ciekawości

Jeszcze jedno pytanko...

Dlaczego ten Win źle rozpoznaje Ci CPU i ilość RAM ?

Godzinę temu, killer85-85 napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Raczej tak skoro jest to "private projekt", czyli że jest to system, którego on używa ;)

1 godzinę temu, killer85-85 napisał:

EVGA GeForce GTX 1050 Ti czasem pogrywasz...nie ma problemu w grach?

na tym jeszcze nie gralem na 

wogóle ta karta daje sobie rade na spoko na full

klatek nie sprawdzalem :D

Będzie możliwość zmiany menu z screen'ów na kafelki? I drugie pytanie: Jeżeli będą wychodzić aktualizacje od M$, to aktualizować system czy nie? Dzięki za odpowiedź :)

5 minut temu, AccessX napisał:

Jeżeli będą wychodzić aktualizacje od M$, to aktualizować system czy nie? Dzięki za odpowiedź

tak

5 minut temu, AccessX napisał:

Będzie możliwość zmiany menu z screen'ów na kafelki?

przeciez ta wersja win 10 nie posiuada kafelkow tylko menu z 10 jedynie

a wyglad mozesz zmienic tutaj 1.jpg

pierwszy z lewej i ok

A czy tym plikiem xml byś się podzielił w celach edukacji ? Ostatnio co spróbuję zrobić moda samodzielnie to zawsze coś nie działa. Niby wszystko w NTLIte jest opisane, ale to za pewne trzeba się mocniej znać. 

ISO systemów skąd pobierasz ? 

Pozdrawiam 

Mr.T  lub ktoś kto zainstalował ten system...

Czy możecie sprawdzić jak jest ze zwykłym kopiowaniem plików?
Mam teraz zainstalowana 10 też modyfikowaną i tam nie ustalony proces "wtrąca się" w kopiowanie plików np.ze 130MB spada na 70-80
Szukałem przyczyny po internetach ale nie  znalazłem rozwiązania

Testowo kopiujemy jakiś duży plik powyżej 1GB aby zobaczyć czy problem występuje

OFC. nie jest to problem z dyskiem\dyskami
Problem poruszałem też na forum pclab ale pozostał nierozwiązany

Zainstalowałem, śmiga bardzo dobrze. Przechodzę z ostatniej aktualizacji Insider 19H1, wydajność benchmarkowa jest taka sama jednakże normalne używanie na codzień jest tu na pewno przyjemniejsze :D Długo mnie już korciło żeby zobaczyć czy LSTB radzi sobie lepiej z grami bo dużo opinii czytałem i wychodzi na to że nie ma różnicy.. Podsumowując ten system jest świetny. Jednakże wrócił problem z freezami więc laptopy z DGPU powinny trzymać się z systemami od 1803, bo tam ten problem już nie występuje. Na stacjonarce bym instalował! Idealny kandydat na zastąpienie Windowsa 8.1.. 

Trochę testowałem-bluetooth nie działa zaraz po instalacji- trzeba włączyć w usługach.

Windows update jakoś dziwnie-znalazł jakąś poprawkę, ale nie potrafi jej zainstalować. W usługach nie można uruchomić 2 usług windows update-przy próbie uruchomienia są ubijane.

Akurat w LTSB wydaje mi się że update powinno działać - pobiera tylko poprawki bezpieczeństwa.

Ja nie KRYTYKUJĘ- to tylko uwagi.

System RAKIETA -niestety nie dla mnie- lubię upiększać system i u mnie nie działają skiny windows blinds. Chyba za bardzo zoptymalizowany - jak dla mnie.

Poza tym -jaki program jest zainstalowany jako menu start - chciałbym go odinstalować i zainstalować własny-niestety żaden program do deinstalacji nie wykrywa go.

Jednak zrobiłeś moda-mimo iż powiedziałeś że już nigdy. Chyba WSZYSCY się cieszą . Może pokusisz się także o LTSC 2019?

Zawsze TWOJE mody od  kilkunastu lat bardzo cenię.

To jeszcze dopytam bo pobrałem i będę instalować. Skoro jest to wersja 1607, to będę miał możliwość instalacji poprawki 1809? I czy wtedy system będzie dalej stabilny czy może wariować? Dzięki za ewentualne odpowiedzi :)