Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG8.1 Pro x64

Recommended Posts

12 hours ago, nudzija said:

@zenekk1 to zmień antywirusa albo dodaj do wyjątków

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dzięki :) , było  w wyjątkach i mimo to Appcheck mi to wyrzucił. A podobno ten program nie jest taki zły i lekki jak ktoś nie ma najnowszej maszyny. Z Kasperskym Free nie narzekam na ochronę.

Hej, chciałem ożywić swojego netbooka z amd c-60 i 4gb ram pod kodi, postanowiłem wrzucić mu tę 8 ale przy próbie uruchomienia jakiegoś filmu w kodi wyrzucało pamięć nie może być read. Więc spróbowałem Twoją dziesiątkę w wersji core, trochę bardziej system muli ale kodi działa. Netbook złom ale tylko na Twoim systemie po lekkim dostosowaniu pociągnął płynnie full hd. Pozdrawiam i czekam na nową dziesiątkę już na główne komputery ;-) Dziękuję za Twoją pracę, to najlepsze mody ;-) Używam od czasów xp.

Instalator modułów systemu Windows (TrustedInstaller)

Ustawić w usługach na typ uruchamiania ręczny i wszystko będzie się bez problemu instalowało.

Lub edytować plik OPT.cmd i usunąć:

Cytat

sc config TrustedInstaller start= disabled
sc stop TrustedInstaller

Wtedy Optymalizator Usług nie będzie wyłączał tej usługi.

Coś mi się zdaje,że Sromotnik może się wkurzyć wkrótce,jak  MrT i pezestanie wydawać jakikolwiek syetem modowany.

LUDZISKA!!!!! Czytajcie opisy autorów modów,to nie boli,będzie mniej głupawych pytań na forum.

Szacun wielki dla obu Panów za Ich trud,zaangażowanie i kapitalne systemy.

mbielak012 likes this

3 godziny temu, sensejstg napisał:

Chłopie wciskasz "NIE" i ustawiasz według swoich upodobań.

Jakie to chore. Chcemy na tak, ale trzeba wcisnąć na nie? To po co takie pytanie?

Nie mniej jednak jak dam na nie to jest jeszcze gorzej, bo Centrum Zabezpieczeń ma jakiś problem.

Tak czy siak nie działa udostępnianie.

Wie ktoś jak to naprawić, czy muszę sobie radzić sam?

1 godzinę temu, the_naturat_com napisał:

Jakie to chore. Chcemy na tak, ale trzeba wcisnąć na nie? To po co takie pytanie?

Nie mniej jednak jak dam na nie to jest jeszcze gorzej, bo Centrum Zabezpieczeń ma jakiś problem.

Tak czy siak nie działa udostępnianie.

Wie ktoś jak to naprawić, czy muszę sobie radzić sam?

A może panu kolorki nie pasują jeszcze. Czego nie rozumiesz w pytaniu czy usługi mają być przywrócone do wartości domyślnych? Po prostu nie bierz się za modowane systemy jak widać, że nie masz pojęcia o logice, albo używasz kobiecej logiki :)

P4VL0 likes this

1 minutę temu, the_naturat_com napisał:

@mbielak012 jesteś jakiś nienormalny?

Jak jesteś taki cwaniak to słucham, jak zrobić by to działało.

Optymalizacja usług nie działa.

1.grzeczniej

2.zainstaluj normalny, niemodowany system

3.jak coś nie pasuje TO ZRÓB LEPIEJ ;)

mbielak012 likes this

@the_naturat_com Już ktoś Ci napisał jak to zrobić, nie moja wina że nie słuchasz poleceń. Jakby co mam ten system i jakoś potrafiłem posiąść tę superumiejętność o nazwie "Wybierz Nie". Kliknij nie i możesz sobie konfigurować tak jak chcesz. Wszystko jest ładnie opisane. Naprawdę widać, że modowane systemy nie są dla Ciebie skoro przerasta Cię możliwość konfiguracji usług. Zwykła wersja nie ma aż tak zaawansowanych funkcji i wszystko Ci będzie działało. Moderzy robią systemy głównie pod siebie, więc poszukaj wersji gdzie można zainstalować i zapomnieć. Tyle ode mnie

Tak poza tym, ty jesteś tym kolesiem z forum.android.com.pl?

9 godzin temu, tomaszekx napisał:

Coś mi się zdaje,że Sromotnik może się wkurzyć wkrótce,jak  MrT i pezestanie wydawać jakikolwiek syetem modowany.

LUDZISKA!!!!! Czytajcie opisy autorów modów,to nie boli,będzie mniej głupawych pytań na forum.

Szacun wielki dla obu Panów za Ich trud,zaangażowanie i kapitalne systemy.

Ale nie ma sensu się obrażać na wszystkich, bo jedna osoba nie potrafi dobrać sobie systemu :P

@mbielak012 dlaczego nie możesz zrozumieć tego co napisałem? Zamiast się wymądrzać przeczytaj uważnie wszystkie moje poprzednie posty. Przerasta Cie czytanie ze zrozumieniem? Próbowałem już wszystkiego co da się zrobić z tą Optymalizacją. Nic to nie daje. Nieważne co zrobię zawsze mam błąd w usługach.

11 godzin temu, the_naturat_com napisał:

@eidur i @mbielak

Macie w ogóle ten system?

Zamiast pisać takie głupie komentarze należało by to sprawdzić.

Tam nie ma żadnych opcji.

Jest tylko to:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

To nic nie daje.

18 minut temu, the_naturat_com napisał:

@mbielak012 dlaczego nie możesz zrozumieć tego co napisałem? Zamiast się wymądrzać przeczytaj uważnie wszystkie moje poprzednie posty. Przerasta Cie czytanie ze zrozumieniem? Próbowałem już wszystkiego co da się zrobić z tą Optymalizacją. Nic to nie daje. Nieważne co zrobię zawsze mam błąd w usługach.

Skoro napisałeś że ci nie działa i masz tylko to okno, to jak mam pomyśleć coś innego niż to że nie ogarniasz tego po prostu. Czy spróbowałeś dać opcję 'nie'? 

@P4VL0 dlaczego grzeczniej? Wszyscy po kolei pieprzą farmazony, wymądrzają się jeden przez drugiego zamiast przeczytać o co mi chodzi i spróbować pomóc. Włącznie z Tobą.

Od zawsze używam modowanych systemów. Najpierw Malcolm, potem [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] i [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]. Zawsze jak coś było wyłączone to dało się włączyć. Tu się nie da i to jest błąd. Czy to takie trudne do ogarnięcia?

@mbielak012 żadna konfiguracja optymalizacji nie naprawia tego błędu.

PS. Faktycznie mogłeś opacznie to zrozumieć. Zwracam honor.