Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG8.1 Pro x64

Recommended Posts

2 godziny temu, senior38 napisał:

System sprawuje się bardzo dobrze,ale jedno pytanie gdzie znajdę gry karciane,jak w Win 7?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Gry są kompatybilne zarówno z Windows 8\8.1 jak i w10

JanKo6 and senior38 like this

W dniu 6.07.2020 o 14:28, srom-otnik napisał:

- Integracja łatek z okresu od grudnia,

- uproszczony optymalizator, lepiej ustawione usługi, 

- dokładniejsze Czyszczenie,

Opis zmian 

mbielak012 likes this

25 minut temu, John Marston napisał:

a pytanie czekać na extreme czy instalować JG8.1 z tym nowym ISO

Nie wiem, czy mi wyjdzie coś z tego Extreme, więc póki co - proponuje Lite

Zainstalowałem na kompie stacjonarnym wersję LITE - na razie spoko, optymalizator usług jak widzę uproszczony, czyszczenie też jakoś dziwnie szybko "przeleciało" do końca (teraz windowsowe okienko "Oczyszczanie dysku" już się nie wyświetla? ), w Autoruns tylko wyświetliło mi się na żółto w sekcji Drivers że brak pliku:  vms3cap.sys  (brak scfilter.sys nie liczę, bo się powtarza we wszystkich  modach  w wersji LITE). Zobaczymy co będzie dalej ...

srom-otnik likes this

Panowie, nie spodziewajcie się kto wie czego po tej najchudszej wersji. Wydajność jest na tym samym poziomie, RAMu żre tyle samo. Usunąłem z niej ciut więcej, dużo ryzykując. Sam IE nie można w 100% usunąć,  bo system sypie błędami pamięci. Więc wyciąłem tylko jego część.  Poleciał WMP raczej bez skutków ubocznych,  kilka drobnych modułów i tyle. Więcej wycinać to już kalectwo systemu i zwyczajna głupota 

jorgusek likes this

Witam , zainstalowałem wersję Full na stacjonarnym.Aktywowałem defendera w trybie awaryjnym bez problemów.Po dwóch dniach użytkowania (znęcania się) system śmiga aż miło.Dzięki :thumbsup:

srom-otnik likes this

siemka bo zaktualizowałem system do win10 i w menu kontekstowym zostały mi takie rzeczy jak narzędzia czy opcje zasilania i jedyne rzeczy które działają to restart explorera i pokaż ukryte pliki. Czy da się jakoś usunąć te niedziałające rzeczy z menu kontekstowego?

Do projektu 8.1 Extreme podchodzę już 3x. Tym razem nadal sypie błędami pamięci. Większe wykastrowanie niż Lite jest oczywiście możliwe, ale zwyczajnie się nie opłaca. Pół GB na dysku więcej - to wszystko, co udało mi się zejść poniżej zajętości HDD/SSD w Extreme względem Lite, poza tym żadnych dodatnich efektów w postaci większej szybkości działania, mniejszej ilości zajętego RAMu nie odnotowałem. Natomiast częste błędy pamięci kończące się awaryjnym zamknięciem programu. Co prawda bluescreenu nie było, ale pewnie i tego bym się doczekał.

Zatem z przykrością dla Was i mnie osobiście żegnamy 8.1 Extreme

Musimy zadowolić się tym co jest, a jak sądzę jest czym...

PZDR!

JanKo6 and marcin23imk like this

Mam problem ze zbootowaniem systemu w nowej wersji tzn wywala artefakty przy instalacji tzn nie ładuje się ekran wstępny instalacji  . A na wcześniejszej wersji normalnie działa :/

8 minut temu, comandos21 napisał:

Ciekawy system, zasysam; go się jakoś aktywuje czy robi to samoczynnie? Można normalnie pobierać aktualizacje?

Aktywacja we własnym zakresie, co do pobierania aktualizacji - w pierwszym poście masz wszystko opisane

Witam 

System zainstalowany , po instalacji 5 programów w autostart  44 usługi włączone po optymalizacji  , reakcja systemu natychmiastowa na sterej i3 z 8 gb ram .

theme zmienia bez problemu , sterowniki wszystkie dociągnięte żadne nie wołały błędów . Nie instalowałem offica bo córki komputer . bit defender dziala  . malwer bytes , adguard  działa .

srom-otnik likes this