Jump to content

Recommended Posts

W dniu 15.02.2019 o 20:53, srom-otnik napisał:

1. Do instalacji nowo podpiętego sprzętu, aktualizacji z Windows Update (tylko wersja pełna systemu), pakietu MS Office, bezpiecznie jest włączyć w Optymalizatorze Usług na czas instalacji - konfigurację domyślną usług, a po udanej instalacji należy ustawić usługi wg własnych minimalnych potrzeb.

No właśnie, trzeba je włączyć. ppm na pulpit i Optymalizator

2 minuty temu, stens napisał:

No właśnie trzeba je włączyć.

Bart2577 likes this

Zainstalowałem na leciwym lapku Asusa z wymienionym HDD na SSD, wersja pro wymiata, wszystkie czyściochy odpadają w przedbiegach. Tylko mam problem z wgrywaniem jakichkolwiek sterowników, do kamery czy grafiki. Za każdym razem niepowodzenie, zgodnie z instrukcją działałem optymalizatorem usług ale po resecie właściwie nic się nie zmieniało. Odpowiedzi 3 x nie i reset. Może ktoś mi łopatologicznie wytłumaczyć mój błąd w instalacji driverów?

Witam jestem, debilem znowu sobie sromotnik usunąłem menu z prawo kliku na pulpicie ale tym razem w 8.1 wiem wysłałeś mi w  win7 ale nie działają znaki polskie np ęł i nie ma opcji zrzut ekranu z której często korzystam wiec jak byś miał chęć to możesz mi wysłać pod 8.1 znowu WIEM ze pisałeś ze na takie posty nie będziesz odpowiadał ale nie chce mi się całego systemu odinstalowywać wiec bym prosił Bardzo byś mógł dodawać te opcje w tuning skripty zeby była

Witam jestem, debilem znowu sobie sromotnik usunąłem menu z prawo kliku na pulpicie ale tym razem w 8.1 wiem wysłałeś mi w  win7 ale nie działają znaki polskie np ęł i nie ma opcji zrzut ekranu z której często korzystam wiec jak byś miał chęć to możesz mi wysłać pod 8.1 znowu WIEM ze pisałeś ze na takie posty nie będziesz odpowiadał ale nie chce mi się całego systemu odinstalowywać wiec bym prosił Bardzo byś mógł dodawać te opcje w tuning skripty zeby była

myśle ze nie doda tego to Tuning bo wtedy łatwa droga to skopiowania i użycia w innych systemach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

10 minut temu, Super3511 napisał:

myśle ze nie doda tego to Tuning bo wtedy łatwa droga to skopiowania i użycia w innych systemach

+1

11 minut temu, Super3511 napisał:

ale nie jest najgorzej bo ten z siodemki działa tylko np ę musiałem zmienic na e i działa

litere bo wtedy wogole jej nie widziało

20 minut temu, jesa napisał:

+1

ale nie jest najgorzej bo ten z siodemki działa tylko np ę musiałem zmienic na e i działa

litere bo wtedy wogole jej nie widziało

tylko pamiętaj ze oczyszczanie i chyba optymalizator usług są inne chyba ze pliki zostały a zostały usunięte tylko klucze z rejestru