Jump to content
WinClub
srom-otnik

Win JG8.1 Pro x64

Recommended Posts

Mam problem z UVI Workstation. Zawiesza się w tym systemie.

Może pomoże optymalizator usług... tylko, że nie wiem jak go uruchomić. ;)

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jedna irytująca sprawa na wersji pełnej. Bardzo ociężale przegląda się strony internetowe (google chrome, próbowałem też slimjet). Prędkości ok, pingi takie same jak na innych urządzeniach. Sieć wi-fi 5ghz na funboxie 3.0. Jakieś pomysły? Wygląda to jakby przechodzenie między kartami było spóźnione. 

W dniu 16.07.2019 o 15:01, Spidi napisał:

Jedna irytująca sprawa na wersji pełnej. Bardzo ociężale przegląda się strony internetowe (google chrome, próbowałem też slimjet). Prędkości ok, pingi takie same jak na innych urządzeniach. Sieć wi-fi 5ghz na funboxie 3.0. Jakieś pomysły? Wygląda to jakby przechodzenie między kartami było spóźnione. 

Może spróbuj Firefoxa zamiast tego szpiega z mnóstwem ukrytych usług. U mnie chodzi elegancko.

Inna sprawa, że u mnie muli wyszukiwarka ta z pod menu start.

Ma ktoś może najnowszą wersję (Win JG8.1 Pro x64 2019) - bez kompresji ESD

>  (czyli z instal.wim), nie mogę sam konwertować  - ( korzystam obecnie z "net-kafejki"),

będę wdzięczny za pomoc ...

Ten mod WYMIATA na leciwym samsungu N150plus. Naprawdę jestem w szoku, ten system działa szybciej niż Twoje "lajtowe" mody 7-ki! Świetna robota SROM-otnik! BRAWO!!! Mam nadzieję, że tak zostanie, bo to dopiero kilka dni testowania. A w tej chwili, po którymś ponownym uruchomieniu wyskoczyło mi okienko konsoli związane z aeroglass (załączam scr) i tak mi tu "siedzi". To chyba nic "groźnego"?

32 minuty temu, grzesio764 napisał:

Mam pytanie, czy po instalacji tego moda działa defender czy jest wyłączony w usługach?

Ludzie dobrzy, czytać pierwszy post, tak podstawowa umiejętność wystarczy abyś sam odpowiedział na to pytanie...

W dniu 29.07.2019 o 01:47, jnm napisał:

Ma ktoś może najnowszą wersję (Win JG8.1 Pro x64 2019) - bez kompresji ESD

>  (czyli z instal.wim), nie mogę sam konwertować  - ( korzystam obecnie z "net-kafejki"),

będę wdzięczny za pomoc ...

Ponawiam zapytanie ...

W dniu 10.08.2019 o 12:54, jnm napisał:

Ponawiam zapytanie ...

Chyba nikt ci nie pomoże po za samym autorem systemu ale On zaginoł w akcji trzeba Go zglosić do Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.A tak z innej beczki po co Ci bez kompresji ESD?

W dniu 12.08.2019 o 11:13, Crazy36 napisał:

A tak z innej beczki po co Ci bez kompresji ESD?

Ponieważ komp jest "no name" i BIOS zezwoli tylko na instal.wim 

Nie wiem co jest , system mam od kilku dni i mam wrażenie że Win JG10 Pro x64 jest szybszy działaniu , chciałem przetestować ten mod bo mam mniej wydajny sprzęt , wiem co ustawiać itp bo już kilka zmodowanych Windowsów miałem ale z tym sobie nie umiem poradzić , czasami programy odpalają się dłużej albo w tle a nie ma ich na pasku bądź ikonki w prawym dolnym rogu po kliknięciu nie reagują , wgrałem pełną wersję , nie używałem żadnych dodatkowych programów do czyszczenia tylko to co jest w systemie dodane , no cóż wracam wyżej :)

Zainstalowałem na pendrive za pomocą wintousb, przy uruchomieniu zaznaczyłem że system jest zainstalowany na dysku ssd.

I teraz system nie widzi wbudowanego dysku hdd, próbowałem różnych programów do dysków i nic nie mogę zrobić.

Po za tym system jest OK.

Uruchom system z tego pena > wejdź w Zarządzanie dyskami i sprawdź czy dyski są Online.
Jeśli nie to ustaw na Online.

38 minut temu, Wili napisał:

Uruchom system z tego pena > wejdź w Zarządzanie dyskami i sprawdź czy dyski są Online.
Jeśli nie to ustaw na Online.

Dzięki, dyski widoczne.

Jak wyłączyć ekran logowania, w netplwiz nie działa.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] Dlaczego taki błąd wyskakuje no kurna i to na dwóch systemach od @Mr.T jak i od @srom-otnik  co jest grane...

pierwszy raz podczas odpalania gra działała później już nie

NAPRAWIONE :)

Godzinę temu, dzolo44 napisał:

Mam licencję na home, czy podejdzie do tego moda bo to pro.

Masz licencję na Home instalujesz Home. Masz na Pro to instalujesz Pro.
Nie masz licencji (klucza) - Instalujesz Pro i aktywujesz za pomocą aktywatora.

W dniu 17.08.2019 o 15:36, Darien napisał:

Nie wiem co jest , system mam od kilku dni i mam wrażenie że Win JG10 Pro x64 jest szybszy działaniu , chciałem przetestować ten mod bo mam mniej wydajny sprzęt , wiem co ustawiać itp bo już kilka zmodowanych Windowsów miałem ale z tym sobie nie umiem poradzić , czasami programy odpalają się dłużej albo w tle a nie ma ich na pasku bądź ikonki w prawym dolnym rogu po kliknięciu nie reagują , wgrałem pełną wersję , nie używałem żadnych dodatkowych programów do czyszczenia tylko to co jest w systemie dodane , no cóż wracam wyżej :)

win10 jest szybszym systemem, jeśli masz słabszą jednostkę to polecam odchudzoną wersję właśnie win10, win8.1 jest wolniejszy tak ale w grach to kilka fps więc dla gamerów nie widać różnicy jednak gdy chodzi o same użytkowanie "biurowe" to się nie nadaje, programem, który mierzy prędkość dysku jest to kilkadziesiąt MB/s różnicy, pozdro ;d

Mam taką nietypową sprawę.

Po instalacji systemu, wyskakuje komunikat z pytaniem "Czy system został zainstalowany na dysku SSD?" zakładam że po naciśnięciu "Tak" wprowadzane są odpowiednie tweaki i ustawienia właśnie dla tego rodzaju dysku i tu dochodzę do sedna - Zna ktoś może dokładną lokalizację pliku odpowiedzialnego za ten skrypt? Zapewne wielu z was się zastanowi "Po co mi to?!" Otóż niczego złego nie mam w zamiarach. ;) Jakiś czas temu instalując ów system na dysku HDD nacisnąłem "Nie", niebawem jednak planuję przeprowadzenie operacji "Klonowania" i tym samym przeniesienia wszystkiego na dysk SSD (Którego wówczas jeszcze nie posiadałem) Wtedy bardzo przydatną kwestią było by skorzystanie z ww. skryptu wprowadzającego odpowiednie ustawienia. Także za wszelaką pomoc i nakierowanie mnie, gdzie znajduje się ów skrypt będę serdecznie wdzięczny! :)

2 minuty temu, -RKI- napisał:

Mam taką nietypową sprawę.

Po instalacji systemu, wyskakuje komunikat z pytaniem "Czy system został zainstalowany na dysku SSD?" zakładam że po naciśnięciu "Tak" wprowadzane są odpowiednie tweaki i ustawienia właśnie dla tego rodzaju dysku i tu dochodzę do sedna - Zna ktoś może dokładną lokalizację pliku odpowiedzialnego za ten skrypt? Zapewne wielu z was się zastanowi "Po co mi to?!" Otóż niczego złego nie mam w zamiarach. ;) Jakiś czas temu instalując ów system na dysku HDD nacisnąłem "Nie", niebawem jednak planuję przeprowadzenie operacji "Klonowania" i tym samym przeniesienia wszystkiego na dysk SSD (Którego wówczas jeszcze nie posiadałem) Wtedy bardzo przydatną kwestią było by skorzystanie z ww. skryptu wprowadzającego odpowiednie ustawienia. Także za wszelaką pomoc i nakierowanie mnie, gdzie znajduje się ów skrypt będę serdecznie wdzięczny! :)

A nie prościej:?
PZDR!