Jump to content
WinClub
bat

(WINDOWS 10 MINI) x64(692mb) x86(472mb)

Recommended Posts

W dniu 6.01.2020 o 18:36, zabujczyyyy napisał:

Albo nie zrozumiałem :D Myślałem, że tam drivery oprócz tych napisanych, bo na górze jest All i no.. Haha. Nie ważne. Nie mniej nie chce mi właśnie ich zainstalować. Bo jak instaluje to i tak nic sie nie dzieje.

WLAN AutoConfig musisz mieć, a widnieje na liście. Spróbuj manualnie wpisać ssid itd.

4 godziny temu, piotr34 napisał:

Windows 10 jest na tyle poje***y że musisz mieć odpowiednią jeszcze wersje. Sterowniki nie działają na 1607 tylko minimum na 1809 chyba. Co za żałosny system. Czemu nie mogą zrobić sterów do nowego sprzętu dla windows 8.1

Fakt, celowe działanie żeby do win10 ludzi zmuśić, sam siedze na win 8.1 ale mam grafike od intela (jednoplikowy install pod win 7,8,81,10)

Godzinę temu, active87 napisał:

jak zrobić z tego botowalnego pendrive ? próbuję już 2 programami i nie rusza

Rufus, UltraISO :E

6 godzin temu, GT500s napisał:

Rufus, UltraISO :E

próbowałem rufus, wszystko idzie ładnie ale pc nie odnajduje jako botowalnego, dodam że na tego samego pendrive poprzez program z microsoftu udało się wgrać org win 10 i poszło.

tak właściwie to powinienem najpierw zapytać czy jest po co instalować na Acer Aspire One D250 ? bo po instalacji windows 10 pro był dramat ;) ma tylko 1gb ramu który sam win cały pobierał

ok udało się, trzeba było zaznaczyć opcję starszego biosu ;)

pytanko co do samego windowsa, czy jest możliwość ustawienia ikonki baterii tak by była na dole w pasku ? druga opcja to hibernacja, da się włączyć ?

21 godzin temu, active87 napisał:

ok udało się, trzeba było zaznaczyć opcję starszego biosu ;)

pytanko co do samego windowsa, czy jest możliwość ustawienia ikonki baterii tak by była na dole w pasku ? druga opcja to hibernacja, da się włączyć ?

Jak brakuje ikony baterii to sprawdz tego moda 

,a hibernacja powinna dzialac.

18 minut temu, bat napisał:

Jak brakuje ikony baterii to sprawdz tego moda 

,a hibernacja powinna dzialac.

mam x86, nie uruchamia się ten mod, po dłuższym użytkowaniu widzę że również nie da się zainstalowac programów o frameworka. Czy istnieje 10 mini tego pokroju tak by była funkcjonalna nie tylko do przeglądania internetu ?

38 minut temu, active87 napisał:

mam x86, nie uruchamia się ten mod, po dłuższym użytkowaniu widzę że również nie da się zainstalowac programów o frameworka. Czy istnieje 10 mini tego pokroju tak by była funkcjonalna nie tylko do przeglądania internetu ?

Z frameworkiem wstawilem tylko x64, w okolicach maja jak wyjdzie duzy update zrobie nowego kastrata. Co to znaczy ze masz komputer x86 (lata 90-te ?)

Acer aspire one d250 :) tak wiem stary syfek ale potrzebuje go do grzebania przy autach a do tego sie sprawdza doskonale, no nic pozostaje czekać może w międzyczasie zamówię ssd

Godzinę temu, WinXFan napisał:

o to zapytaj @bat 

x64 (chodza sluchy ze microsoft ma zrezygnowac z x86)

2 godziny temu, WinXFan napisał:

robisz już twoją nową wersje modyfikacji?

tak, ale są problemy z instalacją moda (za dużo usunięte chyba) próbuje dalej

W dniu 30.05.2020 o 15:16, berthold61 napisał:

Fajnie jak by tak była wersja prof mógłbym ze swoim kluczem instalować .

Powtarzam się ? ale fajnie by było bo lubię takie czyścioszki.

Witam! Próbuje zainstalować ten obraz za pomocą maszyny wirtualnej HYPER-V. Niestety podczas rozruchu wyskakuje błąd. Korzystam z wersji 64-bitowej i przerobiłem obraz dysku na bootowalny na podstawie tego poradnika: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]