Jump to content
WinClub
bat

(WINDOWS 10 MINI) x64(692mb) x86(472mb)

Recommended Posts

2 godziny temu, berthold61 napisał:

Pobrałem drugi raz i to samo ultraiso pokazuje że system niebotowalny , czy tylko ja tak mam ?

Instalujcie z pendriva, jak chcecie instalowac z plyty to przekonwertujcie ISO na bootowalne. Obie wersje sprawdzone.

No ja muszę robić z pendriva bo nie mam napędu cd ale zanim to robię to sprawdzam w ultraiso czy jest to botowalne i pokazuje że nie , ale zrobiłem pena rufusem i bios go pomija i startuje stary system .

edit . odszczekuję wszystko , winny był a raczej były pendrivy , wszystko działa idealnie i szybko nawet na tak małym sprzęcie acer one z 1,6GZ ioraz 2 GB ramu , ale z powodu braku sterów do karty sieciowej wifi muszę odpuścić bo po podaniu hasła do wifi komp się wyłącza ale poza tym super .

2 godziny temu, berthold61 napisał:

No ja muszę robić z pendriva bo nie mam napędu cd ale zanim to robię to sprawdzam w ultraiso czy jest to botowalne i pokazuje że nie , ale zrobiłem pena rufusem i bios go pomija i startuje stary system .

edit . odszczekuję wszystko , winny był a raczej były pendrivy , wszystko działa idealnie i szybko nawet na tak małym sprzęcie acer one z 1,6GZ ioraz 2 GB ramu , ale z powodu braku sterów do karty sieciowej wifi muszę odpuścić bo po podaniu hasła do wifi komp się wyłącza ale poza tym super .

wifi działa tylko musisz sciagnac sterowniki do karty sieciowej pod swojego laptopa jak nie bedzie pod windowsa 10 to sprobuj pod 8.1

40 minut temu, berthold61 napisał:

Pod win 8 też nie ma , są tylko pod win 7 oraz win XP bo to laptop gdzieś z 2010 roku a do zeszłego roku nie był nawet używany .

zainstaluj najnowszą pełną wersje windowsa 10 powinno wykryc wifi i inne urządzenia, potem "wyciągnij" sterowniki np. programem "driver magician" i będziesz miał drivery do innych modów

Dzięki za systemik

Zainstalowałem go na boxie z Intel Cherry Trail Z8350 działa sprawnie ale brak mi ustawien grafiki po prostu sterownik jest zainstalowany ale brak obsługi exe do ustawien nie uruchamia się, framework 4 framework 3 i nawet framework 2 takimi błedami jest opatrzona próba uruchomienia aplikacji, Ale przeglądarka i Kodi działa a taki był założony cel.

Godzinę temu, Ataman napisał:

Dzięki za systemik

Zainstalowałem go na boxie z Intel Cherry Trail Z8350 działa sprawnie ale brak mi ustawien grafiki po prostu sterownik jest zainstalowany ale brak obsługi exe do ustawien nie uruchamia się, framework 4 framework 3 i nawet framework 2 takimi błedami jest opatrzona próba uruchomienia aplikacji, Ale przeglądarka i Kodi działa a taki był założony cel.

jesli chodzi o grafike intela to mi wystarczy zmiana rozdzielczosci i odswiezania ekranu (sterowniki instaluja sie bez problemu)

i tak tez się stało ale zamiast na tv kolorami sie bawic chciałem jakość i kolory zrobic w menager grafiki,ale juz zrobiłem profil z ustawieniami dla pc na tv 

No niestety bez frameworka nie odpale [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  a musze go miec do odpalania androida fajny mały niewymagający systemik ale bez tego ....................nic nie zrobie

Czy ten system da się aktywować, na moim kompie,mam zainstalowanego legalnego Windows Home x64 z darmowej aktualizacji z Windows 7 ?

Poprawiam pytanie miało być :Czy ten system da się aktywować, na moim kompie,mam zainstalowanego legalnego Windows 10 Home x64 z darmowej aktualizacji z Windows 7 ?

9 godzin temu, boniek napisał:

A jak przerobić ten obraz żeby można było przetestować system na virtualboxie?

a po co przerabiac ?

Testował ktoś ten mod na vmware?ja mam kłopot z instalką.pomoże ktoś?[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Instalujesz pełną wersję windowsa pod vmware i eksportujesz sterowniki, na przykład programem DriverGrabber 2.0.

Otwierasz tę wersję windowsa w programie NtLite (plik install.esd automatycznie będzie rozpakowany do install.wim) i importujesz katalog z sterownikami, które uprzednio ściągnąłeś.

Zapisujesz nowy obraz ISO i instalujesz systemik na VMM.

Kolejna sprawa, aby instalator wykrył dysk od VMM, podmień plik boot.wim na orginalny z windowsa 10.

Sprawdzone działa.

witam nie działa podczas bootowania błąd : no bootable medium found.

postawiłem system na asus eetop

intel atom i 2gb ram i zarąbiście hula wielkie dzięki dobra robota a testowałem juz i linuxy i xp i windows mx a tu popatrz bangla na 10