Skocz do zawartości

(WINDOWS 10 MINI) x64(692mb) x86(472mb)


bat

Rekomendowane odpowiedzi

wersja 64bit (692mb) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
wersja 32bit (472mb) [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

OPIS (dla "kumatych")

 

win10x64eduHomePro1607.iso build 10.0.14393.0 (rs1_release) 3,04 GB (bajtów: 3 273 588 736)
win10x86eduHomePro1607.iso build 10.0.14393.0 (rs1_release) 2,36 GB (bajtów: 2 539 782 144)
winReducer64(2.1.0.0)

 

usuniete: 

 

(FEATURES) all

 

(ACCESSORIES) bez 
Notepad
Open DataBase Connectivity (do device manager)
Open With
Time and Date

 

(CONTROL PANELS) bez (32
Date and Time
Device Center+Files
Device Manager+Files
Display+Files
Folder Options
Internet Option+Files
Keyboard
Mouse
Network and Sharing Center+Files
Personalization+Files
Power Option+Files
Set User Defoults
Sound+Files
Storage Spaces+Files
System+Files
Taskbar and Start Menu+Files
User Accounts+Files
View Available Networks+Files
Wireless Devices

 

(DRIVERS) bez 
Support - Bluetooth
Support - Boot - EFI and UEFI
Support - HD-Audio
Support - NVM Express (musi byc do (dysku SSD,GPT)
Support - Secure Digital Card
Support - Wireless Local Area Network (WLAN) (do wifi)
USB Hub (EHCI, UHCI, OHCI)   (usb2.0)
USB Hub (Type-C)
USB Hub (xHCI)   (usb3.0)

 

(FONTS) bez (do symboli)
Segoe MDL2 Assets

 

(KEYBOARDS) all

 

(LANGUAGES) bez 
United States (musi byc do (np. formatu)

 

(MODERN UI APPS) bez 
Immersive Control Panel (musi byc do (np. ustawien)

 

(MULTIMEDIA) all

 

(NETWORK) bez
Cellular (Air Plane Mode) (do trybu samolotowego)
IEEE 802.1X Network Access Authentification (do wifi)

 

(THEMES) all

 

(TWEAKS)
Explorer - Remove (all)
System - Disable (all)

 

(SERVICES) bez
Bluetooth Audio Gateway
Bluetooth AVCTP
Bluetooth Support (disable)
Extensible Authentication Protocol (Eaphost)
Printer Support   (do ustawien
Radio Management
Windows Connect Now   (do niektorych wifi np. UPC
Windows Connection Manager
WLAN AutoConfig
   
OPTIMIZATION all (idzie windows10activatorScript.bat (online)

ISO - Compression Mode Recovery
EXPERT - WinSXS Folder Compression LZX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Hendrix napisał:

Juz Zainstalowalem! Nie z plytki tylko z pendrive"a.Na razie wszystko dziala oprocz jednego.Wywalone jest AUTO PLAY!!!Bez tego jak dla mnie system nie istnieje.Jezeli istnieje mozliwosc przywrocenia Auto Play to prosze o instrukcje jak to zrobic.Z gory b.dziekuje!!!

to jest chyba gdzies w ustawieniach (taki suwak wł. auto play)

Godzinę temu, Hendrix napisał:

Jak to zainstalowac?Z UEFI nie dziala!!!Prosze o szybka odpowiedz.

UEFI dziala x64 (to kwestia biosu) x86 z reguly nie dziala UEFI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Hendrix napisał:

Juz Zainstalowalem! Nie z plytki tylko z pendrive"a.Na razie wszystko dziala oprocz jednego.Wywalone jest AUTO PLAY!!!Bez tego jak dla mnie system nie istnieje.Jezeli istnieje mozliwosc przywrocenia Auto Play to prosze o instrukcje jak to zrobic.Z gory b.dziekuje!!!

napisz prosze jak z instalacja programow , gier itp 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sebio napisał:

napisz prosze jak z instalacja programow , gier itp 

ja uzywam glownie do multimediow i neta zamiast smart tv z gier to odpalalem tylko fm 2019 i wszystko ok, programow mam sporo ale preferuje glownie wersje portable jest tego troche i wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na coś ekstremalnie okrojonego. Owszem być może faktycznie do przeglądania internetu to się może i nada ale czy do czegoś więcej? Co z zainstalowaniem czegokolwiek poważniejszego? Da się? np Office - a drukarki działają? A jesli tak to czy wszystkie czy niektóre? Jako twórca chyba powinieneś sprawdzić i napisać co przynajmniej z podstawowych programów działa a co nie. I na czym działa a na czym nie :-) Wiesz chodzi o to aby ktoś się nie zdziwił iż zainstaluje to coś np. na słabszym lapku a tu wywali się podczas instalacji abo podczas uruchamiania  z niebieskim ekranem bo czegoś nie ma. Z twojego opisu wynika iż w zasadzie sytem jest nie testowany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, xkx napisał:

Wygląda to na coś ekstremalnie okrojonego. Owszem być może faktycznie do przeglądania internetu to się może i nada ale czy do czegoś więcej? Co z zainstalowaniem czegokolwiek poważniejszego? Da się? np Office - a drukarki działają? A jesli tak to czy wszystkie czy niektóre? Jako twórca chyba powinieneś sprawdzić i napisać co przynajmniej z podstawowych programów działa a co nie. I na czym działa a na czym nie :-) Wiesz chodzi o to aby ktoś się nie zdziwił iż zainstaluje to coś np. na słabszym lapku a tu wywali się podczas instalacji abo podczas uruchamiania  z niebieskim ekranem bo czegoś nie ma. Z twojego opisu wynika iż w zasadzie sytem jest nie testowany. 

podczas instalacji nic sie nie wywali, oczywiscie sterowniki musicie miec swoje nie bede go testowac pod kazdym wzgledem do tego co mi potrzebne wystarcza (zreszta w opisie jest napisane co usuniete jest tez plik .txt w obrazie .iso) uzywam wersji x64 od 2018 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 06:19, bat napisał:

podczas instalacji nic sie nie wywali, oczywiscie sterowniki musicie miec swoje nie bede go testowac pod kazdym wzgledem do tego co mi potrzebne wystarcza (zreszta w opisie jest napisane co usuniete jest tez plik .txt w obrazie .iso) uzywam wersji x64 od 2018 roku.

ok ale np gry, programy roznego rodzaju typu uttorent, gg, skype? itp itd, prosze o opinie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ziloth napisał:

Zainstalowałem. Po instalacji zajmuje 2.42 GB, do szczęścia brakuje mi zainstalować stery do grafiki.

 

NVIDIA Geforce - za chiny nie mogę zainstalować, próbowałem 417 i 418 .

 

Jakiś myk?
 

Ogólnie dużo programów rzuca się o .NET 4.0.

fakt "NET Framework" wywalilem, sterowniki do intela instaluja sie bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ziloth napisał:

No to fajnie. Szkoda, że NVIDIA nie. Więc to nie dla mnie mod.
Niby zainstalowałem .NET 4.7.2 - ale apki nie rozpoznają tego.

Tak, poza tym, systemik chodzi dobrze, tylko trzeba sobie wszystko poinstalować, co kto potrzebuje.

 

1. Ale jak sterowniki nie potrzebują [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], tylko [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], który nie jest za bardzo potrzebny i w niewielkim stopniu obciąża komputer, np. 

2. Co @bat ma robić modyfikację pod każdą konfigurację sprzętową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, moszter napisał:

1. Ale jak sterowniki nie potrzebują [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], tylko [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], który nie jest za bardzo potrzebny i w niewielkim stopniu obciąża komputer, np. 

2. Co @bat ma robić modyfikację pod każdą konfigurację sprzętową.

 

Odp.2   Nie musi. Ten mod nie jest dla mnie, ale dla innych może być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuję na wiekowym laptopie pomocniczym, który w teorii ma służyć do przeglądania stron internetowych, sprawdzania poczty i multimediów (obrazy, muzyka i filmy).

W większości staram się korzystać z programów przenośnych (również modyfikacji do wersji przenośnej oryginalnych programów instalacyjnych).

Niektóre potrzebują .NET Framework, ale mam nadzieję, że akurat nie te, które chciałbym uruchomić na tym laptopie.

 

Przydałyby się sumy kontrolne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, berthold61 napisał:

Pobrałem drugi raz i to samo ultraiso pokazuje że system niebotowalny , czy tylko ja tak mam ?

Instalujcie z pendriva, jak chcecie instalowac z plyty to przekonwertujcie ISO na bootowalne. Obie wersje sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja muszę robić z pendriva bo nie mam napędu cd ale zanim to robię to sprawdzam w ultraiso czy jest to botowalne i pokazuje że nie , ale zrobiłem pena rufusem i bios go pomija i startuje stary system .

 

edit . odszczekuję wszystko , winny był a raczej były pendrivy , wszystko działa idealnie i szybko nawet na tak małym sprzęcie acer one z 1,6GZ ioraz 2 GB ramu , ale z powodu braku sterów do karty sieciowej wifi muszę odpuścić bo po podaniu hasła do wifi komp się wyłącza ale poza tym super .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, berthold61 napisał:

No ja muszę robić z pendriva bo nie mam napędu cd ale zanim to robię to sprawdzam w ultraiso czy jest to botowalne i pokazuje że nie , ale zrobiłem pena rufusem i bios go pomija i startuje stary system .

 

edit . odszczekuję wszystko , winny był a raczej były pendrivy , wszystko działa idealnie i szybko nawet na tak małym sprzęcie acer one z 1,6GZ ioraz 2 GB ramu , ale z powodu braku sterów do karty sieciowej wifi muszę odpuścić bo po podaniu hasła do wifi komp się wyłącza ale poza tym super .

wifi działa tylko musisz sciagnac sterowniki do karty sieciowej pod swojego laptopa jak nie bedzie pod windowsa 10 to sprobuj pod 8.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, berthold61 napisał:

Pod win 8 też nie ma , są tylko pod win 7 oraz win XP bo to laptop gdzieś z 2010 roku a do zeszłego roku nie był nawet używany .

zainstaluj najnowszą pełną wersje windowsa 10 powinno wykryc wifi i inne urządzenia, potem "wyciągnij" sterowniki np. programem "driver magician" i będziesz miał drivery do innych modów

stevewonder lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie