Skocz do zawartości

Office 2007 uruchomienie bez instalacji


Super3511

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, potrzebuje uruchomić MS Office 2007 bezpośrednio z pendrive, bez instalacji. Czyli np. Tworze prezentacje w PowerPoint w domu na swoim własnym komputerze a później na komputerze bez tego pakietu uruchamiam prezentacje.

 

Edit: Najlepiej żeby nie pozostawał ślad na komputerze bez Office'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już lepiej tą prezentację nagrać jako film.
Robiłem też tak. Prezentacja w libre/office -> eksport jako poszczególne jpg -> import. Do programu video + podkład muzyczny = gotowa prezentacja w postaci filmu z muzyką.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, m4s napisał:

To już lepiej tą prezentację nagrać jako film.
Robiłem też tak. Prezentacja w libre/office -> eksport jako poszczególne jpg -> import. Do programu video + podkład muzyczny = gotowa prezentacja w postaci filmu z muzyką.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

To raczej nie wchodzi w grę, to prezentacji muszę opowiadać. 

 

Pobrał mi się office 2007 portable, powerpoint działa. Ale czy zsoatnie ślad na komputerze na którym będę uruchamiać prezentacje (nie na moim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz jeszcze program PowerPoint viewer.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

No tak, office M$ portable na bank jest legalny lol A ty się martwisz, że zostanie jakiś ślad. A druga sprawa, office portable 2007 (taki używam) bardzo często koliduje z AntyVirusami. Ja muszę wyłączyć Avasta na czas jego pracy.
Od kiedy office portable jest legalny?


To zależy jeszcze jakie portable.
To że program jest portable generalnie oznacza brak konieczności instalowania. Ale niektóre portable zapisują się do rejestru, potrzebują różnych 'uchytwów' w plikach systemowych etc itd.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, m4s napisał:

Od kiedy office portable jest legalny?

No przecież na końcu jest lol, nie widzisz, że to ironia?

11 minut temu, m4s napisał:

niektóre portable zapisują się do rejestru, potrzebują różnych 'uchytwów' w plikach systemowych etc itd.

dlatego AV często się burzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj go u siebie. Potem przegraj cały katalog na pena.
Odinstaluj go. Wtedy sprawdź uruchamiając z pendrive.
Dla pewności można spróbować na innym komputerze gdzie nie był instalowany.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

dlatego AV często się burzy.
LOL i xd co za pokolenie....


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, m4s napisał:

Zainstaluj go u siebie. Potem przegraj cały katalog na pena.
Odinstaluj go. Wtedy sprawdź uruchamiając z pendrive.
Dla pewności można spróbować na innym komputerze gdzie nie był instalowany.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

LOL i xd co za pokolenie....


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Jutro sprawdzę, nawet mam inny komputer do sprawdzenia, nawet jeśli się okaże że muszę zainstalować to wolę zainstalować ten program a później odinstalować a nie pakiet Office. A że ten program jest w 100% darmowy nie będzie problemu. Jutro dam informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Super3511 napisał:

Czyli zostanie ślad w rejestrze, tak?

Czy to w czymś przeszkadza?

W zależności od sposobu wykonania zostanie lub nie, a może czyszczenie rejestru go usunie. Bez znaczenia.

Nikt nikomu nie zabrania mieć śladu po jakimkolwiek programie - legalnym czy nielegalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, m4s napisał:

Programy do forensic IT polegają na wyszukiwaniu wpisów min w rejestrze.

Ale używanie czegokolwiek nawet na laptopie służbowym nie jest zabronione, jeśli nie znajduje się fizycznie na tym dysku. Jeśli właściciel (firma) jest bardzo restrykcyjna w tej kwestii, to blokuje odpalanie dowolnego exe spoza tego co znajduje się "fabrycznie" na dysku służbowego laptopa. Z własnego pendrive można odpalać cokolwiek (jeśli również nie zablokowano portów USB). Poza tym nie można zweryfikować na podstawie śladów po jakimś programie czy był on w danym momencie legalny czy nielegalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, m4s napisał:

Biegły powołany przez sąd ma wykonać zadanie zlecone przez sąd i przedstawić opinię.

I co przedstawi? - że na danym urządzeniu zostało uruchomione dane oprogramowanie z danego nośnika zewnętrznego. Koniec, kropka, nic więcej. I to jeszcze pod warunkiem, że po czasie zostaną jakiekolwiek ślady, bo to akurat w tym przypadku nie jest pewne na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może użyć programów typu "sniffer", które zapisują w logu, co i gdzie się zapisuje po odpaleniu i używaniu danego programu. Nie jestem w stanie teraz podać konkretnego, ale wiem, że takowe są.

@m4s, przestań błędnie oceniać ludzi, bo to już kolejny raz, kiedy traktujesz mnie jak dzieciaka, a byłem nim dawno temu. Dla twojej wiedzy, wyrazu lol użyłem pierwszy raz na tym forum na 672 posty, xd nie użyłem nigdy w życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie da się.
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Błądzicie jak dzieci we mgle w tym internecie -> [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
@widzior - nie oceniam Ciebie tylko pokolenie xd i lol

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, m4s napisał:

Błądzicie jak dzieci we mgle w tym internecie -> [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
@widzior - nie oceniam Ciebie tylko pokolenie xd i lol

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Aha czyli jeśli użyje tej wersji portable wszystko będzie ok?

 

I tak nie mogę pobrać, na każdym hostingu jest już usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Super3511 napisał:

Jak jest z legalnością tego, policja nie będzie się czepiać takiego rozwiązania, wole się upewnić i mieć czyste sumienie xD.

Więc nie pirać M$ Office. Pobierz sobie np. WPS Office portable (akurat bardzo dobrze sobie radzi z formatowaniem plików M$ Office), w wersji free albo Libre Office.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na office 2007 portable i jeszcze pisze, że to free. Ktoś wie coś o tym office?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

  • Cytat

     

    • Software Full Name: Office  2007 Portable Enterprise
    • Setup File Name: MS_2007_Enterprise_Portable.exe
    • Full Setup Size: 237 MB
    • Setup Type: Offline Installer / Full Standalone Setup:
    • Compatibility Architecture: 32 Bit (x86) / 64 Bit (x64)
    • Latest Version Release Added On: 10th Feb 2015
    • License: Free
    • Developers: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak latwo sie domyslec te wersje portable nie są do konca legalne.  mimo wszystko sam preferuje office 2007 portable ze wzgledu na prostotę i brak instalacji. Z drugiej strony mam laptopa z naklejkami i kodami, moznaby rzecz iz w takim wypadku uzywam wersji portable legalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie