Jump to content

Windows Repair Professional (All in One)


Recommended Posts

Windows Repair Pro to zaawansowany zestaw narzędzi przeznaczonych do naprawiania systemu operacyjnego Windows. Za pomocą tego zestawu przywrócimy również system do prawidłowego działania. Windows Repair czyści pliki HOSTS, naprawia cache poszczególnych ikon, naprawia błędy związane z napędami CD i DVD, usuwa błędy w usługach systemowych (Windows Update, Windows Firewall itp.) oraz gadżetach. Oprócz tego usuwa zbędne pliki tymczasowe i dezaktywuje ustawienia PROXY.

Po włączeniu aplikacji musimy przebrnąć przez kreator, za pomocą którego wykonamy niezbędne kroki w celu naprawienia systemu. Na początku Windows Repair zaleca sprawdzenie systemu jednym z popularnych programów antywirusowych. Następnym krokiem jest przeprowadzenie dokładnej analizy struktury dysków twardych zamontowanych do komputera. Kolejnym zadaniem jest sprawdzenie czy posiadamy wszystkie wymagane pliki systemowe. Ostatnim krokiem jest stworzenie kopii bezpieczeństwa. Po wykonaniu tych wszystkich powyższych czynności, możemy zabrać się za właściwą naprawę systemu operacyjnego. Udostępniono trzy tryby naprawiania komputera – podstawowy, zaawansowany i dowolny.

 

Dzięki narzędziu All in One możemy między innymi naprawić najczęstsze problemy ze startem systemu za jednym zamachem. Nie musimy być ekspertami w tej dziedzinie.

1. Na pulpicie uruchamiamy narzędzie Boot Repair.

2. Czekamy, aż komputer zostanie przeskanowany, i klikamy na Recommended repair. Gdy zakończy się proces naprawczy, usuwamy płytę z napędu i restartujemy komputer - system powinien się uruchomić.

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

Edited by jarexpol
JanKo6 likes this
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information