Jump to content
WinClub
synapse

Szukam modu windowsa 8

Recommended Posts

5 minut temu, synapse napisał:

Niestety nie mogę zainstalować 8.1 na moim sprzęcie. Dlatego szukam 8 nie 8.1

A jaki masz problem z instalacją 8.1 jest swego rodzaju aktualizacją do 8 która była dostępna za darmo

Witam, odświeżę temat  -  czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada może modyfikację Win 8 ( wersja obojętna byle bez kafelków i innych pierdół ) zbliżoną do aktualnych produktów Mr.T lub Sromotnika ( na pewno kiedyś były i u kogoś może jeszcze gdzieś zalegają ).

Dzięki

2 godziny temu, skasza napisał:

Witam, odświeżę temat  -  czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada może modyfikację Win 8 ( wersja obojętna byle bez kafelków i innych pierdół ) zbliżoną do aktualnych produktów Mr.T lub Sromotnika ( na pewno kiedyś były i u kogoś może jeszcze gdzieś zalegają ).

Dzięki

Zainstaluj sobie tego  :

zaktualizuj co potrzeba , powyłączaj w zaporze  dociągnij sterowniki  DriverEasy  i będzie działał jak powinien na  100 %.

Dzięki, przetrenuję, ale z tego co widzę będę działał w drugą stronę tzn. nie chodzi o świeży sprzęt a o bardzo nie świeży i sęk w tym że żadnych sterów ( powyżej Visty 32 ) nie mogę nigdzie namierzyć.

Nie mniej skorzystam i dzięki.

( ASUS F5N TK-55 / GF 7000M / NF 610M )

1 godzinę temu, skasza napisał:

Dzięki, przetrenuję, ale z tego co widzę będę działał w drugą stronę tzn. nie chodzi o świeży sprzęt a o bardzo nie świeży i sęk w tym że żadnych sterów ( powyżej Visty 32 ) nie mogę nigdzie namierzyć.

Nie mniej skorzystam i dzięki.

( ASUS F5N TK-55 / GF 7000M / NF 610M )

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Tu są zwykłe win8 [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Mody kiedyś były, ale to było tak dawno, że juz je z forum wykasowano. No chyba , że ktos na dysku trzyma.

Ale na tym lapku spokojnie win7 zainstalujesz i wszystkie sterownik też są dostępne [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Panowie dzięki za wsparcie, walczę chyba ze dwa tygodnie, win 8 instaluje się bez najmniejszego problemu czy to 64 czy 32, natomiast jak podchodzę do instalacji 8.1 to restart w trakcie wczytywania do pamięci, testowane chyba wszystkie mody z forum jak i oryginały, update z żywego systemu tez nie przechodzą, najdalej jak zaszedłem to oryginał 8 z wim-em od 8.1 ( mod ) do partycjonowania dysku kolejny krok Bsod i restart - pojawiają się jeszcze błędy typu 0xc0000001 - świadczące albo o niekompatybilności sprzętu lu braku jakiegoś sterownika.

Chce spróbować jeszcze myku z dodaniem sterowników ( tych co podaliście ) do iso. 8.1 ( oryginał i mod ) ale to już w weekend ( zapiąłem się w tym temacie ) .

Początkowo myślałem że to przez  brak obsługi funkcji przez procesor ( NX PAE itp.) ale po przejrzeniu dokumentacji okazuje się że TK-55 wszystkie te funkcje obsługuje, pozostaje jeszcze kwestia BIOS-u gdzie nie ma możliwości włączenia niektórych funkcji i nie są one poukrywane bo BIOS edytowałem ( i tu może leżeć pies pogrzebany a na to to już nic nie poradzę ).

Dzięki

Instrukcji jakiś  nie obsługuje i dlatego nie zainstalujesz win8.1  tylko win8 max

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Miałem to samo.

No to w takim razie mogę liczyć tylko na czyjeś archiwum z modami 8 albo spróbuję sam coś skroić.

Dzięki wielkie za pomoc i wszelakie wskazówki, jakbym jednak coś wymyślił oczywiście podzielę się swoimi spostrzeżeniami.

Jeszcze raz wielkie DZIĘKI.

Małe uzupełnienie - na tym sprzęcie nie ruszy ani 8.1 ani 10 winowajcą jest źle skrojony BIOS przez ASUSA problem dotyczy nie tylko tego modelu a jeszcze paru innych, wszystko w linku poniżej

( [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] )